Skocz do zawartości

Chłodzenie wodne w cenie 1000-1500zl - PII 965BE


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez baq44,

Recommended Posts

 

Corsair AF wyjące na maxa Idealne dla chłodnic low fpi właśnie po to żeby była cisza,ale skoro nie dociera to trudno. Trwaj w przekonaniu,że wszystko wiesz lepiej ode mnie

Corsair AF na chłodnice? Chyba coś Ci się pomyliło :P

Link to post
Share on other sites

Uff, się gorąco zrobiło :[

Ale do rzeczy, zamiast stockowego coolera cokolwiek firmowego będzie cichsze i wydajniejsze. Zobacz sobie temat polecanych chłodzeń na CPU
> http://forum.benchmark.pl/topic/62832-lista-polecanych-coolerow-cpu/

Jeżeli ma być na przyszłość to jw. Macho 120, SPC Fortis, z tańszych coś z Arctica będzie też dobre. Jeżeli chcesz coś naprawdę cichego to BQ ( ale wydajność mniejsza i cena wyższa ), z bardzo wydajnych Noctua NH-D14.

Poczytaj inne tematy, coś na pewno dobierzesz. Do twojej obudowy według producenta mieszczą się coolery do 177 mm, więc nie powinno być z tym problemu. Napisz jeszcze jakie masz pamięci i ile.

Link to post
Share on other sites

A g.skille które, podaj dokładne oznaczenie. Chodzi o wysokość radiatora czy nie będzie kolidował z coolerem. A i jeszcze w  których slotach masz kości, licząc pierwszy jako ten najbliższy procesora.

Link to post
Share on other sites

Ok, też mam Ripjaws mają 4 cm wysokości. U mnie cooler BQ mieści się tak z 1-2 mm luzu. Co do slotów, nie zawsze jest to obojętne, zależy od płyty w jakiej konfiguracji obsługuje dual channel. Niektóre płyty np. tylko 1-3, najlepiej sprawdź w instrukcji.

Przemyśl jeszcze temat, i na pewno coś się dobierze. Zastanów się czy bardziej zależy Ci na ciszy, czy maksymalnej wydajności pod przyszłe OC.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...