Skocz do zawartości

Corsair 800D by Tomashec


Recommended Posts

Super to wygląda ;). Jedyne co mi nie pasuje to niebieski orb msi :P.

 

Dzięki :) Faktycznie kolorystycznie nie pasuje :P

 

Chcę kupić dokładnie ten sam rez :-) Zamierzasz w jakiś sposób zasłonić, albo wyłączyć ledy Lightning'a? U siebie zamalowałem osłony reaktorów na czarno, ale inne diody dają po oczach

 

Kupuj tego reza, jest świetny :) Zastanawiam się, ale raczej odpuszczę temat :), aż tak bardzo mi to nie przeszkadza.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Warto by było zmienić tą kartę MSI na kartę od Asusa :D

 

Jeden Asus na pokładzie starczy (MB) i mam nadzieję, że nie będę musiał borykać się z serwisem w PL. Także podziękuję i pozostanę przy MSI, a jak podkreślałem wyżej, aż tak mi to nie przeszkadza ;)

Link to post
Share on other sites

Warto by było zmienić tą kartę MSI na kartę od Asusa :D

 

Kartę ma świetną :menda: , można przyzwyczaić się do tych ledów, chociaż sam kombinuję jak je wyłączyć  :P

Edytowane przez policeman
Link to post
Share on other sites

No pewnie. Najlepiej zalać betonem. A tak serio to chciałbym zobaczyć dobre zdjęcia tego komputera. Zrobione bez flesza w środek tylko z długim naświetlaniem ze statywu. Wydaje mi się że to się może aż tak bardzo nie gryźć jak u tarroka. No i jeszcze polecam pozbyć się nalepek z GPU. W przypadku EVGA serwis pozwolił na przeklejenie ich na drugą stronę chłodzenia (na którym obecnie są w szufladzie). 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

NIe wiem czy mój aparat będzie dobry do zrobienia takich fotek ? Mowa o Canon SX 230HS (http://www.canon.pl/For_Home/Product_Finder/Cameras/Digital_Camera/PowerShot/PowerShot_SX230_HS/

)

 

W sprawie naklejek to muszę się skonsultować z serwisem MSI, tak ?? Czy sam mogę sobie przekleić je na oryginalne chłodzenie (któe również leży w szufladzie) ?

Link to post
Share on other sites
muszę się skonsultować z serwisem MSI, tak ?

 

Tak bym zrobił. U mnie goście z EVGA customer service powiedzieli że nalepki mogę zdjąć i przekleić na drugą stronę (na chłodzenie) pod warunkiem że ich nie zgubię bo są niezbędne żeby kartę wysłać na serwis. Więc nie mają nic przeciwko jeśli nalepek nie posieję gdzieś. Ale oni nie robią też problemu z utratą gwarancji przy zdjęciu chłodzenia. Nie wiem jak jest teraz u Ciebie z gwarancją?

 

 

 

czy mój aparat będzie dobry do zrobienia takich fotek ?

 

Aż za dobry ;) Przełączasz się na tryb "M". Stawiasz go na czymś (żeby nie trzymać w ręku). Włączasz samowyzwalacz (żeby ruch zabierania ręki nie poruszył zdjęcia). Przyciskasz spust do połowy i aparat zrobi pomiar światła . Pojawi się skala ze wskaźnikiem doświetlenia. Będziesz musiał zmienić długość naświetlania na coś około kilku sekund(tak żeby wskaźnik przesunął się na środek skali). To się wydaje skomplikowane ale jest banalnie proste. Jak już się nauczysz to nawet jakieś krajobrazy w półmroku będziesz mógł ładnie cyknąć ;)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Właśnie nie wiem jak to jest z MSI, ale coś mi się obiło o uszy, że traci się gwarę przy demontażu oryginalnego chłodzenia... oby to nie była prawda.. Nie pozostaje mi nic innego jak napisać do MSI Polska i będzie wiadomo na 100% :)

 

Co do zdjęć to pobawię się dziś aparatem i może coś z tego wyjdzie :) Dziękuję Tobie za instrukcję :) Postaram się wrzucić fotki jeszcze dziś ;) ( jak 10 miesięczna córcia pozwoli :P)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...