Skocz do zawartości

Corsair 800D by Tomashec


Recommended Posts

Tym razem zamieszczam zdjęcia MB z blokiem na chipset oraz blokiem na CPU :)

 

http://imageshack.us/a/img163/1805/img3474s.jpg
 

http://imageshack.us/a/img41/8328/img3472z.jpg
 

Pomału mi idzie składanie kompa :/ Powód notoryczny brak czasu...jeszcze córcia chora :/

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

 

.jeszcze córcia chora

 

Jak ma wysoką temperaturę to zalewaj.

 

Piękna buda, ładne bloki, fajna płyta (choć moim zdaniem zniknie w tak przepastnej budzie), śliczne pamiątki i jeszcze te złączki które dopełnią obrazu. Jak możesz zwlekać? :D 

Link to post
Share on other sites

Koolance ładniejszy jest i basta  ;) <tupie nóżką>

Wydaje mi się że blok ma tomashec jeszcze z poprzedniego builda więc nie ma sensu wymiany zwłaszcza że ten się bardzo dobrze prezentuje na żywo ;)

Link to post
Share on other sites

Jak ma wysoką temperaturę to zalewaj.

 

Piękna buda, ładne bloki, fajna płyta (choć moim zdaniem zniknie w tak przepastnej budzie), śliczne pamiątki i jeszcze te złączki które dopełnią obrazu. Jak możesz zwlekać? :D

 

Postaram się, żeby nie zniknęła :D

 

szkoda że bloku na cpu nie dałeś też coś EK 

 

Tak jak pisał Biafra1987, Koolance ładniejszy :] i moim zdaniem, aż tak to źle nie wygląda ;) Wiadomo kwestia gustu :) Postaram się złożyć wszystko jak najszybciej, ale kto wie czy w trakcie nie będę jeszcze zmieniał wentyli w budzie i na chłodnicy na jakieś czerwone, tak żeby pasowały do kolorystyki wody w obiegu :)

Link to post
Share on other sites

Codziennie się do tego przymierzam, ale ostatnio nawet nie mam czasu jak to się mówi nawet "załadować" ;) Chciałbym w tym tygodniu już włożyć płytkę oraz kartę grafiki do budy, podłączyć to wszystko pod zasilacz (uporządkować kable). Mam jeszcze dylemat co do oryginalnych wentylatorów w budzie... Myślę nad ich wymianą, na Corsaif AF 120, 140 (czerwone), ale za cholerę nie mogę znaleźć testów w odniesieniu do innych wentyli, tudzież Be Quiet Silent Wings 2 :?: . Również chciałbym zmienić posiadane wentyle na chłodnicy na jakieś czerwone (może coś poradzicie ?). Także jeszcze trochę pracy przede mną, ale o każdym zamontowanym elemencie będę informował na bieżąco :)

Link to post
Share on other sites

Na chłodnicę to sp 120, gentle typhoon i yate loon. Nie są czerwone (może yate loon się znajdą),ale to chyba najlepsze wentyle do chłodnic. Sam mam Corsair af 120 i silent wings 120. Testów nie robiłem bo i nie wiem jak,ale przy chłodzeniu wodą, jako dodatek do budy oba się nadadzą. Obecnie jeden leży poza budą bo nie mam gdzie go zmieścić a inny pracuje w środku wyciągając powietrze i jak dla mnie nie ma różnicy więc brałbym to co tańsze. 

Link to post
Share on other sites

Te od Yate Loon są nieżle, ale podświetlane LEDami, co mnie troszkę zniechęca, bo odnoszę wrażenie, że za bardzo będą świecić w budzie :| Właśnie te od Corsair AF 120 (czerwone) najbardzie przypadły mi do gusty, nie są oczoj***e, ale no właśnie jak przedstawiają się na tle konkurencji ?? Ktoś wie ??

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...