Skocz do zawartości

Czy iOS przy takich samych parametrach (CPU,RAM) jak android będzie chodził szybciej?


Recommended Posts

Dzięki wszystkim za odpowiedź do mojego pytania. 

 

Mam kupca na neo v. Czy warto kupić używanego iphona 4? Po co mam płacić za nówkę jak dają tylko 1 rok gwarancji?  :sciana:  :mlotek:

 

Proszę opinię na ten temat. 

 

Czy warto dopłacić 200-300zł na tą roczną gwarancję? Według mnie nie. 

 

Jak najbardziej możesz kupić używkę, sam często kupuje używane iphone'y (nie licząc najnowszych modeli bo się nie opłaca dać 100-200zł mniej) 

 

Warto abyś zwrócił uwagę na to czy telefon jest oryginalnie bez simlocka ! to ważne pamiętaj że bez simloka to nie żadne nakładki typu gevey-sim itp

 

Większość użytkowników szanuje swoje iphone'y ale zdążają się czarne owce więc zwróć szczególną uwagę na metalową ramkę czy nie jest bardzo wyszczerbiona bo świadczy to o upadkach na twarde podłoże  

 

Iphone 4 jak najbardziej polecam ale jak masz około 400zł więcej możesz poszukać sobie już 4S 

 

Z home buttonem to wysztkie maja problem. ja kupilem najpierw do 3g, potem do 3gs za niecale 4zl na allegro taki przycisk i samemu sobie wymienialem. Po takim zabiegu ma sie spokoj na kolejne 2 lata

 

Wymiana dla mniej wprawnego majsterkowicza może okazać się kłopotliwa sam widziałem jak kilku debili próbowało wyjąć wyświetlacz z szybą podważając go zamiast użyć przyssawki 

 

Miałem w życiu około plus minus 10 iphone'ów sprzedawałem je gdy nie miałem kasy i jak odrobiłem kupowałem ponownie :) i tylko raz miałem problem z przyciskiem home w iphone 3G. Jakiś paproch wpadł do środka i styki ciężko reagowały na jego wciśnięcie ale problem sam ustąpił po dwóch trzech dniach 

Link to post
Share on other sites

Z home buttonem to wysztkie maja problem. ja kupilem najpierw do 3g, potem do 3gs za niecale 4zl na allegro taki przycisk i samemu sobie wymienialem. Po takim zabiegu ma sie spokoj na kolejne 2 lata

W iPhone 3/3GS wymiana home buttona to pestka, w iPhone 4 wzwyż zaczynają się schody, nawet jak masz komplet narzędzi do demontarzu

Link to post
Share on other sites

dokladnie, trzeba rozgrzac szybke zeby odeszla ta czarna czesc pseudogumowa;p w 3g to samo przeciez. mnie sie tylko w 2g nic nie psulo. mial z 4 lata i jedyne co mu zaczelo doskwierac to charszczacy glosniczek od muzy bo troche go uzywalem:D szczerze polecam IP ale sam juz do nich nie wroce, mialem je kilka lat i przez ten czas doslownie nic oprocz taktow cpu i ilosci ramu sie nie zmienia. Mnie juz ios znudzil maksymalnie

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Mi tnie się standardowy Samsung Galaxy Ace, pamięć tel szybko się zapchała a aplikacje nie wiedzieć dlaczego zbytnio nie chcą się instalować na karcie - próba ich przeniesienia niemożliwa. W ogóle jakaś masakra, zeby cięły się Wkurwione Ptaki to jakiś kosmos - o płynności google mapy czy innych użytków nie wspomnę.

Dodam, ze nie pp to kupowalem tel aby go modyfikować z ryzykiem uceglenia (takiego ryzyka dla iOS nie ma).

M a s a k r a

Link to post
Share on other sites

http://allegro.pl/nowy-apple-iphone-4g-8gb-bez-simlocka-i3078651049.html

 

Co sądzicie o tym? Nie za tanio? Wczoraj przeglądałem allegro i za tyle były iphone 4 8GB, a nie 4S.

 

Mi tnie się standardowy Samsung Galaxy Ace

Standart dla andka.

 

Z moim Htc Sensation dzieje się to samo opisał kolega wyżej. Powoli zbliżam się do zmiany telefonu i na pewno nie będzie to telefon z androidem.

Kolejny...

 

Warto dołożyć do 4s? Odczuję różnicę wyraźną różnicę neo v a iphone 4?

Link to post
Share on other sites

Jeśli ci się bardzo nie spieszy, to śledź aukcję i możesz nawet wyrwać Iphone 4 za 1200 zł z gwarancją wersję 16 GB. Na 8GB nawet nie zwracaj uwagi, chyba, że telefon miałby ci służyć bardziej biznesowo, dzwonienie i muzyka, to w takim przypadku bierz. Te lepsze gry ważą ponad 700 MB jedna, czasem nawet grubo więcej.

Link to post
Share on other sites

Iphone 4 są dostępne w wersjach 8, 16, 32 GB

iphone 4S 16, 32, 64 GB

 

Wersje 8GB z czego dostępne jest chyba 6,4GB nadają się do wgrannia kilku małych aplikacji kilku utworów mp3 i to wszystko jeśli chcemy zostawić minimum miejsca na jakieś zdjęcie z aparatu 

 

Również jak poprzednicy polecam kupić "rozsądnie" używkę jeśli liczysz się z każdą złotówką 

Link to post
Share on other sites

Jak nie będzie już gwarancji, a sie popsuje to jak wygląda z naprawą?

 

Czy odczuję wyraźną różnicę pomiędzy neo v, a iphone 4 ( bez s)? Czy kupić lepiej tego nota? Note ba super wyświetlacz, a iphone trochę mały, ale za to nie ma szajsodroida. 

Link to post
Share on other sites

Wszystko wedle gustów. Dla mnie iPhone jest po prostu za mały ;) System nie jest jakiś mega intuicyjny jak Android więc ten Note nie byłby głupim pomysłem. Tylko tak jak wcześniej mówiłem. Zobacz sobie najpierw ten telefon i stwierdź czy nie będzie on za duży dla Ciebie bo np. dla mnie jako posiadacz SGS3, Note a tym bardziej Note II to już są telefony za duże dla mnie. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Tak w 1k co ciekawego znajdę? Z nówek tylko!

 

Lg l9 fajny fon w tej cenie? Jakos lg troche mnie odstrasza.

 

S III mini?

 

Co będzie lepiej cnodzic ip 4 1GHz i 512MbpB ram czy xperia s x2 1.5GHz i GB?

Link to post
Share on other sites

Mam pytanie mianowicie, jak wiemy android po czasie lubi lagować. Koledzy maja szajsunga s II i mowią, ze zamulaja ostatnio od kolegi wziąłem sII i przy przeglądaniu internetu tel złapał zwiechę i trzeba było wyjmowac baterie tel czysty nie ma prawie żadnych aplikacji. Chciałem kupic lumie 820, windows phone nie będzie zwszać po czasie? Androida nie modyfikuje itp więc wp mi nie przeszkadza.

Link to post
Share on other sites

Ludzie, narzekacie na androida a macie jakieś telefony za 1zł u operatora. Jak chcecie zobaczyć ANDROIDA a nie nakladki na niego to tylko nexus. Gdyby na iphone wrzucic dodatki producentow to by nawet się nie włączył. Taki nexus 4 jest np lepszy lub porównywalny do iphone 5

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...