Skocz do zawartości

Win7 wcieło mi ram...


Recommended Posts

Dzisiaj wyrzucilo mnie z gta 4 po kilku min z powodu braku pamieci gdzie 3 dni temu gralem ze 2h. I właśnie wtedy zauważylem ze mam 3326Mb ram! Gdzie mam zainstalowane 4GB. We właściwościach komputera widzi 4GB ale dostepne jest 3.25GB. O co u licha chodzi?! Dodam ze wczoraj byla jakas aktualizacja ktora wymagała restartu komputera wiec moze przez to... wie ktos jak odzystac 0.75GB ramu?

oczywiscie win 64 bitowy...

Link to post
Share on other sites

Jak znam życie, to poprawka dorwała się do jądra systemu i zrobiła mu "bum". Spróbuj ją odinstalować i zobacz co się stanie, choć podejrzewam, że reinstalacja systemu może być konieczna.

Mnie kiedyś aktualizacja zabezpieczeń w XP Home rozwaliła HAL'a na tyle, że nie byłem w stanie zainstalować żadnego nowego urządzenia. Serio, jeśli system działa i nie ma z nim problemów, odradzam instalację aktualizacji! (To jako admin mogę wam powiedzieć, że dobrego nie wnoszą za wiele)

Link to post
Share on other sites

Odinstalowalem ja i nic nie dalo po ponownej instalacji rowniez, to w innym menu widze ze jest to

"Zbiorcza aktualizacja zabezpieczeń programu Internet Explorer 8 dla systemu Windows 7 x64"

 

;/ to moze by zrobic przywracanie systemu czy cos? Bo system ma raptem 2-3 tygodnie...

Link to post
Share on other sites

przywracanie można cofnąć. I są duże szanse jeśli przed ta aktualizacja na pewno wszystko działało, przywracanie to naprawi.

A co do tego co napisał nazaropeth, to prawda... automatyczne aktualizacje często szkodzą...zbyt często ingerują w ważne pliki, zapisują je w różnych miejscach na dysku, przez co, system "zwalnia" fragmentując się gdzie popadnie. I są większe szanse,że któryś plik będzie szwankował, bo wersje nie będą mu się zgadzać.

Najlepiej czekać aż aktualizacji nazbiera się sporo więcej i zrobić to raz na dwa/trzy miesiące.

Link to post
Share on other sites

a wiec zrobilem to przywracanie i niestety nic nie dalo... ;/ to z powrotem zrobilem przywracanie z przed przywracania. ogolnie widze ze sysyem sie zawiesza, czasami ma problemy z uruchomieniem po hibernacji lub wgl nie daje rady -,- czy jest jakas mozliwosc zapisania wszystkich aplikacji jakie mam zainstalowe ich ustawien itp zeby sie je dalo przywrocic w nowym systemie? Bo instalacja by duzo czasu zajela juz moze nie tyle co instalacja a sciaganie tych programow, przy play online w miejscu gdzie ciezko o zasieg to z tym baardzo ciezko

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...