Skocz do zawartości

Kanał IRC #benchmark.pl - quakenet


Recommended Posts

Powstał pomysł stworzenia kanału w sieci IRC, tak więc zapraszamy na kanał #benchmark.pl w sieci quakenet.

 

IRC (ang. Internet Relay Chat) – jedna ze starszych usług sieciowych umożliwiająca rozmowę na tematycznych lub towarzyskich kanałach komunikacyjnych, jak również prywatną z inną podłączoną aktualnie osobą.

Przez SB niekiedy ciężko się przebić, a irc jest na pewno wygodniejszy. Myślę, że większość nie będzie miała problemu z wejściem i obsługą klienta. Ze swojej strony mogę polecić mIRC, Dżony Łoker lub hydra IRC. Pod linucha Irssi lub BitchX. A więc:

 

Serwer: irc.quakenet.org (więcej na http://quakenet.org - bez różnicy, przez który się połączysz)

Kanał: #benchmark.pl

 

Luźna atmosfera i same gwiazdy na kanale. Zapraszamy! ;)

Link to post
Share on other sites

Sporo osób wchodzi w ciągu dnia, ale wychodzi po 2 minutach z komentarzem "omg, nie ogarniam". Gdybym miał zliczyć to 50 userów na pewno było, a stała ekipa wpada wieczorami. Dlatego wchodzić i nie uciekać!

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

O kanał IRC :)

 

Matko, kiedy ja ostatni raz na IRC pisałem? OOOO -- a może wcześniej. Wdepnę kiedyś :) podenerwować Was trochę :pajac:

 

 

 

E @dół MATT:

"Danny słodki spamer" -- coś chyba mnie ominęło. :roll:  %-)

Link to post
Share on other sites

A ja jeszcze co do tej strony mobilnej. To gdzie i czego powinienem szukać? Pobrałem sobie jakąś apke i tam trzeba podać:

1. Servers list

2. Server adress

3. Port

4. Password (optional)

5. Charset

 

(niżej co podałem to mam automatycznie ustawione)

 

I w 1 mam: irc.quakenet.org (6667)

W 2 mam: irc.quakenet.org

W 3: 6667

W 4: ISO-8859-1 (ale mam też to wyboru: UTF-8)

 

Możecie napisać co powinienem zmienić, a co dopisać? Bo ja się na tym nie za bardzo znam.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Dla tych którzy mają problemy z dotarciem na kanał - darmowy klient XChat ma już na swojej zaimplementowanej liście serwer quakenet, wystarczy wpisać kanał #benchmark.pl aby dołączyć do reszty.
Albo jeszcze łatwiej - zalogować się poprzez tę stronę - http://webchat.quakenet.org/

Po 21:00 zazwyczaj zaczyna się impreza ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...