Skocz do zawartości

Ocena zestawu


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez stelek,

Recommended Posts

A jak wygląda sprawa z składaniem w esc.pl ? Ułożą jakoś wmiare te kable? Sami wożą towar czy wozi je jakaś firma kurierska?

 

Towar idzie oczywiście przez kuriera, zestawy są składane solidnie gdyż sam widziałem już parę zestawów przez nich złożonych. Dodatkowo tutaj masz kod na montaż  który trzeba umieścić w komentarzu X98TY2AZ. Dopisz również adnotację aby kable zostały dobrze zorganizowane podczas montażu w celu zapewnienia jak najlepszej cyrkulacji powietrza. W esc.pl chwali się również bardzo szybki czas realizacji zamówienia 1-2 dni przy zestawach z kodem. 

 

 

A czy r4 to dobra obudowa do wodowania całego zestawu ?

 

Obudowa fabrycznie wyciszona i wodowanie zestawu ? :menda:  Koszt porządnego WC to dość wysoka sumka, nie lepiej zostać przy sprawdzonych wydajnych chłodzeniach powietrznych w niższej cenie i to wszystko wpakować w właśnie w R4 w celu wytłumienia całości ? 

Edytowane przez kajitsu.
Link to post
Share on other sites

 

A czy r4 to dobra obudowa do wodowania całego zestawu ? 

Nie jest zbyt dobra - są znacznie lepsze np. Corsair 800D, a jak już tak bardzo chcesz wodować w R4 to tylko w wersji XL, której z tego co się orientuje póki co nie ma w nowej rewizji - gdzies tam może znajdziesz jeszcze poprzednią generację, mianowicie R3 XL.

 

Towar idzie oczywiście przez kuriera, zestawy są składane solidnie gdyż sam widziałem już parę zestawów przez nich złożonych. Dodatkowo tutaj masz kod na montaż  który trzeba umieścić w komentarzu X98TY2AZ.

Jedno pytanie - skąd wiesz gdzie zestaw będzie składany. Z tego co widzę to mowa jest o Esc.pl, a gdzie tam się kody wpisuje to nie mam zielonego pojęcia, ale tak to jest jak się temat czyta po omacku, a później się doradza, gdzie tego typu porady to się nadają na .... 
Link to post
Share on other sites

Ja również piszę o esc.pl,  nie pisałbym o tym gdyby zestaw był składany w innym sklepie przecież. 

 

Kod wpisuję się w komentarzu do zamówienia, dodatkowo nie wiem czy nadal jest aktualna promocja z Far Cry 3, bo dopisując Far Cry 3 przyznawane były klucze właśnie do tej gry

 

 

tak to jest jak się temat czyta po omacku, a później się doradza, gdzie tego typu porady to się nadają na .... 

 

No jak widać wcale tak nie jest ... a porady mogą się przydać  :menda:

Edytowane przez kajitsu.
Link to post
Share on other sites

"

No jak widać wcale tak nie jest 

ahhhhhh odechciewa mi się już tej dyskusji - widzę że koledzy bardziej doświadczeni ze sklepem Esc.pl, ale ciekawi mnie takie info zamieszczone na stronie sklepu :

" Informujemy, że cena dowolnego zestawu komputerowego równa jest cenie wszystkich komponentów wchodzących w jego skład. Przygotowanie specyfikacji, montaż, konfiguracja oraz instalacja zakupionego wraz z komputerem systemu operacyjnego Microsoft Windows 7 albo Microsoft Windows 8 są bezpłatne.

Zestawy komputerowe w chwili wydania do klienta opatrzone są „plombą” informacyjną, świadczącą o użyciu do ich montażu komponentów wyszczególnionych w specyfikacji oraz o poprawnym przejściu testów przedsprzedażnych. Zerwanie plomby informacyjnej nie ma wpływu na realizację gwarancji co umożliwia samodzielną modernizację zakupionego sprzętu."

 

 

Skąd wie? Bo posiadają tylko jedną siedzibę

A co ma jedna siedziba wspólnego ze składaniem zestawu za FREE za pomocą kodu ?

Ehhh kończę to dyskusję, bo coś trolem zaczyna mi tu śmierdzieć, anie mam ochoty na przepychanki z "lepiej poinformowanymi", którym nawet niechce się dobrze przeczytać info na stronie sklepu. 

Link to post
Share on other sites

Mówisz że wolisz źielone a woląc źielono wolisz drogie i mniej wydajne HD7970 wygrywa nawet z 680.Twój wybór ale radze ci ogarnąć benchmarki i poczytać o promocji AMD Never Seatle w ramach której dostajesz gierki (nawet 3)

Link to post
Share on other sites

W tym senk że ja będę grał w gry typu Gta V, Crysis 3, Bf itd. Nadal wolę zielone a te 5 fps i tak nie będzie wyczuwalne dla oka.



EDIT: Stelek to nie jest jakiś troll, bynajmniej nie moje posty.

Link to post
Share on other sites

Luzik  ;) Niepotrzebnie się uniosłem - nie lubię jak ktoś coś radzi, a nie ruszy czterech liter żeby potwierdzić iż się nie myli. I tyle.

 

Odnośnie zielonych vs AMD - ati wychodzi taniej przeliczając wydajność na zł, ale za to zieloni dzięki lepszym marketingowcom posiadają lepsze wsparcie ze strony developerów gier, programów. Do tego sterowniki Ati, a Nvidi to dwa różne poziomy - oczywiście Nvidia też ma swoje wady, ale to co potrafią wyprawiać stery "czerwonych" przechodzi ludzkie pojęcie ;)

Na tą chwile również wybrał bym GPU od zielonych - decydująca kwestią w tej materii jest lepszy sterownik (kosztem ciut słabszej wydajności).

Link to post
Share on other sites

A co do tych kodów to ja zapytam jak przyjdę w poniedziałek ze szkoły jak to tam jest I dam znać

Złożą za darmo z kodem czy bez niego - ale warto zapytać o FarCry3, ostatnio gdzieś tam rozdawali   ;)

Link to post
Share on other sites

A więc tak wygląda już (chyba) oficjalna wersja zestawu :D


. Procesor Intel Core i5-3570K /3.4GHz, 6MB, LGA 1155, BOX/ 36 706.50 zł 869 zł 2. Chłodzenie Thermalright HR-02 Macho Black-White 24 150.41 zł 185 zł 3. Płyta główna AsRock Z77 Extreme4 /intel Z77, LGA1155/ 24 405.69 zł 499 zł 4. Pamięć RAM Corsair 8GB (2x4GB) 1600MHz CL9 Vengeance Low Profile wieczysta 178.86 zł 220 zł 5. Druga pamięć RAM - - - - 6. Dysk twardy Samsung SSD830 128GB (520MB/320MB/s) 36 405.69 zł 499 zł 7. Drugi dysk twardy Western Digital Blue 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600 24 210.57 zł 259 zł 8. Karta graficzna Gigabyte GeForce GTX 670 OC 2GB DDR5 256bit (1058/6008) 36 1251.22 zł 1539 zł 9. Karta dźwiękowa - - - - 10. Karta sieciowa TP-Link TL-WN751ND /N150, PCI/ 24 36.59 zł 45 zł 11. Nagrywarka DVD / BluRay Liteon iHAS124 SATA (black) 24 64.23 zł 79 zł 12. Obudowa Fractal Design Define R4 USB 3.0 Black Pearl (window) 24 341.46 zł 420 zł 13. Zasilacz bequiet! PurePower L8 630W 24 275.61 zł 339 zł 14. Monitor Benq GW2450HM (VA, 5ms, HDMI, LED, głośniki) 36 581.30 zł 715 zł 15. Tuner TV - - - - 16. Klawiatura - - - - 17. Myszka - - - - 18. Podkładka pod mysz - - - - 19. Drukarka - - - - 20. Kabel do drukarki - - - - 21. Listwa zasilająca - - - - 22. System operacyjny Microsoft Windows 7 Home Premium OEM 64Bit PL SP1   283.74 zł 349 zł 23. Oprogramowanie - - - - 24. Oprogramowanie - - - -  
cena netto: 
cena brutto:
4891.87
6017
 

Czy coś zmienić ? (Do tego jeszcze będą nowe wentyle :D )

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...