Skocz do zawartości

[SPRZEDAM] CoD Modern Warfre 2 za pół ceny!


Recommended Posts

http://i50.tinypic.com/ztx92t.jpg

 

Hejka :D Mam do sprzedania grę Call of Duty Modern Warfare 2. Pełen zestaw: pudełko plus płyty, raz w napędzie, zero rys.

 

Jedynym mankamentem jest to, że gra już została zarejestrowana na jednym koncie Steam i nie można jej przenieść na inne. Dołączam jednak login do tego konta z hasłem i innym niż mój adresem email (wszystko potem można zmienić). Login w grze można zmienić!

 

Na koncie osiągnięty jest 25 poziom doświadczenia, co daje na start kilka odblokowanych dodatków i rozbudowanych atutów. Jeśli jednak ktoś chce grać od zera, to podobno da się wyzerować postęp przez reset komputera w momencie synchronizowania przez Steam statystyk (na bieżąco w trakcie gry lub tuż po jej wyłączeniu). Jeśli chodzi o dobieranie podobnych rangą graczy: to i tak nie działa, więc poziom doświadczenie nie ma wpływu na to z kim gramy.

 

Grę sprzedaję, bo na moim łączu namnożyło się trochę problemów z łączeniem, a poza tym nie potrafię długo usiedzieć przy jednej grze ;)

 

W związku z tym cenę gry ustalam na 70zł + przesyłka (119zł kosztuje nowa!).

 

Zainteresowanych proszę tutaj lub na PW :P

 

Pozdrawiam :menda:

Link to post
Share on other sites

A co chcesz mieć twój lvl czy jak? Zawsze można zrobić lvl hacka ;)

Dolazłem już do 56 lvl, mam ACRa z wieloma dodatkami, M21 EBR, różnego rodzaju perki (atuty) już na Pro :D

 

Gdybym miał od tego 25lvl jeszcze raz dochodzić do 56'go, to by mi się odechciało w połowie grać :P

 

A lvl hacka nie chcem, nie ma radości z odblokowywania kolejnych giwer, prawie jak czity :menda:

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...