Skocz do zawartości

PS4, XBOX 720 A MOZE PC ?


Recommended Posts

Gość effendi360

Koleszko, nie zapędzasz się trochę ? Ja zdecyduję kiedy będzie śmietnik i zbędne posty na pewno zostaną usunięte. Właśnie takie gify jak wyżej, zamiast treściwych postów - to jest śmietnik.

Link to post
Share on other sites

hahahahahahaha

 

jak Ps4 jeszcze nie POKAZANO :D

 

Wyjda konsole i gry to pogadamy a tak to sobie możesz spekulowac...Cell w ps3 tez miał "super moce" a X360 i tak go zjadł ;)

 

Ja się wypowiem dokładnie po E3 którą konsole wybiorę

jak narazie takie spekulacje to po prostu smiechu warte ... 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/microsoft-xbox-one-sony-playstation-4-porownanie-specyfikacji.html
 
wzorowałem się na wątku u góry
 
zwróć uwagę na pierwsze zdanie: "Za nami prezentacja dwóch najbardziej wyczekiwanych konsol do grania tego roku – Microsoft Xbox One oraz Sony PlayStation 4.

Edytowane przez annoying
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

http://www.gamespot.com/twitter-battle/xbox-vs-ps4/

 

88% ps4 i 12% XO mówi samo za siebie. Szczerze, po konferencji M$ czułem ogromny niedosyt ale teraz im więcej tych informacji do mnie napływa, wzbiera się coraz większe oburzenie a kolesia, którego mam w sygnie oglądam non stop od kilku dni i kurna typ ma po prostu 1000% racji !!! Tommy, to nie chodzi o to co pokazało ps4 a co X w kwestii gameplayu bo na razie zobaczyliśmy i tu i tu wielkie G. Czy to były rendery czy nie. Tak naprawdę, jak będą te gry wyglądać, dowiemy się po premierze. Chodzi o KIERUNEK jaki obrały obie firmy no i kurna trzeba przyznać szczerze, że M$ po prostu olał moczem parabolicznym GRACZY, skupiając się na dostarczeniu systemu domowej rozrywki, mającego konkurować nie z PS4 ale z smartTV, kablówką itd. Popatrz teraz na politykę sony - prosta architektura, przyjazna developerom - jest, otwarcie się na indie/arcade - jest, nie-blokowanie używek - jest - powiedz mi, jaki GRACZ przy zdrowych zmysłach wybierze w takim wypadku XO ?

 

M$ ma pokazać na e3 więcej gier. Ma być na niego podobno 8 nowych exów w ciągu pierwszego roku. Pytanie: jak wiele z tych 8 nowych exów, będzie grami na kinecta, których hardkorowiec patykiem nie ruszy ?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Mi się wydaje, że oni po prostu chcą powtórzyć czy nawet przebić (TA jaaaasneeeeeee :]) sukces sprzedaży Wii. To się na pewno nie stanie. Im nie zależy komu wcisną swój produkt, kasa to kasa. Patrząc Z ICH perspektywy może wcale to złe posunięcie nie jest. Patrząc z mojej, konsola po prostu nie warta uwagi. Skupiona na czymś, co mi nie jest potrzebne i nigdy nie będę z tego korzystał.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Oj Microsoft kompletnie mnie rozczarowało....liczyłem na nowe marki, nowe IP a dostaliśmy same kontynuacje i to do tego wcześniej już zapowiedziane albo o których wyjściu wiedzieliśmy ( no po za nową Forzą i Quantum Break, które zapowiadają się bardzo zacnie). A do tego jeszcze te info o pobieraniu mikro opłat za korzystanie z Kinecta jeśli w pokoju znajdzie się więcej osób niż przewidziane. Oby to tylko była mrzonka....Btw. zapodajcie sobie stronkę Gamehaj.pl - mocna sprawa i super funkcjonalna i do tego nie na jakiś gównianych Joomlach i tego typu badziewiach:] Zresztą szczegóły znajdziecie w przewodniku na stronce bo opcji jest sporo, enjoy!:]

 

 

Btw. jeśli kogoś interesuje dosłownie wszystko co do tej pory zostało ujawnione na temat PS4 wraz z opisami wszystkich next-genowych gierek to polecam wejść na ten kanał  http://www.youtube.com/watch?v=Jjjynh2_ijU - 50 minut konkretnych informacji! Naprawdę warto! Informacje zwrotne mile widziane. Pozdrówka :) +
Link to post
Share on other sites

Ja cały czas mam przed oczami premierę obecnej generacji i setki/tysiące opinii o tym jak PS3 technicznie "zjada" przestarzałego Xbox 360. O tym jak to PS3 jest prawdziwym next-genem, a Xbox 360 to tylko "nieco mocniejszy" Xbox. O tym jak konsoli Microsoft nie będzie miał kto wspierać grami i o tym jaką wadą Xboxa jest układ graficzny od ATI. O tym jaką przewagę da BD-ROM i setki setki innych (w tym narzekanie na płatny online).

 

"W praniu" (przynajmniej w moich oczach) wyszło że Xbox był dużo ciekawszą konsolą i "przebywał" u mnie znacznie dłużej od PS3 (które kupiłem celem przejścia trylogii Uncharted oraz Killzone i sprzedałem), może dorwę teraz jakąś tanią używkę dla TLoU.

 

Czas pokaże. 

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Było jak było a jest jak jest. Widziałeś gify ośmieszające kinecta ? To stało się prawdą. W taką klientelę celuje teraz m$. Dzieciaki i ich dziadków z wypchanymi portfelami na święta.

Link to post
Share on other sites

Ale taka klientela to główne źródło zysku... Wszyscy się burzą jak to Microsoft traktuje "hardkorowców". Ciekawe ilu z tych hardkorowców mając Xboxa 360 kupiło więcej niż 1-2 oryginalne gry (bundlowane z konsolą). Rynkiem zbytu są właśnie takie dzieciaki wraz ze swoimi dziadkami / rodzicami.

 

Microsoft zdał sobie sprawę że z "gamingowymi" PC nie mają co konkurować w kwestii technicznej, bo jest to bardzo kosztowne / zysku nie przynosi, a RMA konsol obecnej generacji zabijało przez długi okres czasu cały zysk. Oferują więc multimedialną maszynę dla wszystkich, która bardzo prawdopodobne będzie oferowana nie tylko w roli konsoli, ale np. swoistego "media boxa" przez operatorów kablówek etc. 

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Popatrz sobie na listę najlepiej sprzedających tytułów na 360. To są według Ciebie tytuły dla dzieciaków i ich dziadków ? Oczywiście pierwsze miejsce KA dyktowane jest tylko tym, że dawali je do kinecta. To, że u nas ludzie piracą na potęgę nie znaczy, że na zachodzie też tak jest. Jakbyś zobaczył listę gier zakupionych przeze mnie w sieci GAME to by Ci oczy wypadły. Jak tu nie kupować ? Bierzesz nowość za 40 fuli, przechodzisz, do miesiąca czasu oddajesz do sklepu - dają Ci za nią 30 fuli, bierzesz następną nowość za dychę.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

W takim razie z tego rankingu wynika że ludzie kupują Kinecta... i żadnych gier na niego nie mają (oprócz KA), a multiplatformowy COD BO zdeklasował całą konkurencję.

 

Apropos kupowania gier przez dzieciaków i dziadków, to często takie dzieciaki sięgają po tytuły, po które sięgać raczej niepowinny. Więc to też żaden wyznacznik tego, kto je kupuje, a mimo to są często docelowymi odbiorcami. Tzn. dzieciak chce konsole (dla GTA), ale dziadkowi wciska że to super przydatny multimedialny sprzęt edukacyjny. 

Link to post
Share on other sites

 

 

M$ ma pokazać na e3 więcej gier. Ma być na niego podobno 8 nowych exów w ciągu pierwszego roku. Pytanie: jak wiele z tych 8 nowych exów, będzie grami na kinecta, których hardkorowiec patykiem nie ruszy ?

 

A nie mówili przypadkiem, że ma być 15 'exów' z czego 7-8 to zupełnie nowe IP?

 

To jest dla mnie smutne. W erze wiecznych odgrzewanych kotletów i wszelkiej maści prequeli, sequeli i spin-offów istniejących marek, 8 nowych IP tylko i wyłącznie na 1 konkretny system to zła wiadomość. A co jeśli wszystkie 8 to poważne gry AAA robione przez duże renomowane studia i np. połowa z nich to coś wartego uwagi?

Link to post
Share on other sites

To jest dla mnie smutne. W erze wiecznych odgrzewanych kotletów i wszelkiej maści prequeli, sequeli i spin-offów istniejących marek, 8 nowych IP tylko i wyłącznie na 1 konkretny system to zła wiadomość. A co jeśli wszystkie 8 to poważne gry AAA robione przez duże renomowane studia i np. połowa z nich to coś wartego uwagi?

Wówczas musisz kupić sobie konsolę... a jej producent idealnie cię do tego "przekonał". To nie jest tak (zwłaszcza w obecnej sytuacji) że jakiś tytuł z powodów technicznych nie będzie mógł ukazać się też na PC, producent konsoli "zapłacił", to ma wyłączność (no, albo gra jest od razu robiona przez jakieś wewnętrzne studio). 

 

Jakiś czas temu wybuchła afera o sequel Bayonetta. Pierwsza część była tytułem wspólnym dla X360 i PS3, zaś druga będzie exclusivem dla ... Wii U, bowiem Nintendo w całości opłaciło produkcję tego tytułu. 

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...