Skocz do zawartości

PS4, XBOX 720 A MOZE PC ?


Recommended Posts

Witam,

Ostatnio czytalem ze wychodza nowe konsole PS4 I XBOX 720 co i nich myslicie ? 

Czy pobija komputery ;) ?

 

 

[Ja osobiscie wole komputer bo jest bardziej praktyczny, mozesz montowac filmiki bawic sie w roznych programach grac no i wiele wiele wiecej]

Jeszcze nigdy niemialem zadnej konsoli bo wolalem komputer :)

ostatnio kupilem sobie kontroler do pc i powiem wam ze ciezko sie gra na nim w gry jak bf3 [fps] i to jest jeden minus w tych konsolach dla mnie :)

 

Przepraszam za bledy i Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

Nic tu niczego nie pobije, co najwyżej dorówna wydajnością, ale to też PC zawsze będzie górował :D

PC zawsze najpotężniejszy będzie, wystarczy odpowiednia kwota pieniędzy.

 

A w FPSy to trzeba się przyzwyczaić, sam też miałem lekkie "zdenerwowania" jak grałem, ale z czasem nawet nawet. Ogólnie to lubię zagrać na padzie, ale najlepiej przeciwko innym, którzy grają na padzie, to wtedy jest wyrównanie i lepiej się gra.

 

Assassin's Creed to tylko na padzie gram, bo jest bosko, o wiele lepiej niż na klawiaturze i myszce i to chyba jedna z niewielu gier o której mam takie zdanie ^^

Link to post
Share on other sites

Dla mnie konsole bo chce po prostu grać w spokoju.

zapomniałem, że jak odpalam kompa to:

http://24.media.tumblr.com/tumblr_m6eshd63Pi1qb1idao1_500.gif

 

jeśli nowa konsola M$ będzie miała win8 (plotki ale może, może) to będzie pewnego rodzaju alternatywą dla pc.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Moim zdaniem konsole dyktują cały rynek. Na PC od dawna mogłyby pojawiać się gry wyglądające jak Crysis 3 czy Battlefield 4, bo logiczne ze konsola z końcówki 2005 roku (Xbox360) nie wyświetli w 2011 roku grafiki, jaką mógłby wyświetlić złożony w tym czasie komputer. Niestety sprzedaż gier na PC jest dużo niższa niż na konsolach i nie opłaca się tylko pod komputery robić grę wyglądającą jak ostatnio zaprezentowany Battiefield 4. Producenci przeważnie robią grę na PC osiągającą tgaki sam poziom jak na konsolach pomimo, że w PC standardem już jest 4GB ramu i np. DX 11 w kartach graficznych - w konsolach 512MB RAM i DX 9.0c (X360).

 

Więc konsole choć znów za 3 lata znów będą traciły dystans do pecetów, to gry na komputerze nie będą wyglądały lepiej, bo im się nie opłaca zbyt dużo inwestować w produkcję na PC. 1mln sprzedanych ezgemplarzy na świecie w przypadku komputera to już dobry wynik, na konsolach sprzedaż 1 mln uważa się za porazkę, a dobry wynik to 3-4mln i więcej.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

tylko jak wyjdą te konsole w polsce 670-ka bedzie już o wiele tansza...Alternatywż dla niej może też być 660Ti która jest praktycznie tym samym tylko ścieli szynę do 192 bit, ale gołym okiem gry chodzą tak samo, a tą juz kupisz za 800-900zł za używke na gwarancj

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem jeśli chodzi Ci wyłącznie o gry to bym brał nową generację Konsoli Xbox albo Play Station ;) Zapytacie się czemu nie PC ? 

 

PC:

- trzeba kupić kompa (można go modernizować w czasie) + myszka, klawiatura, monitor, słuchawki itp.. Więc wychodzi całkiem duża sumka.

 

Konsole:

- Kupujesz konsolę ew. dodatkowy/e pad/y jakieś słuchawki + ew. Monitor/ TV ;)

 

W moim przypadku biorę PC za ok. 2.5k/3k i będę go z czasem modernizował (PC do użytku codziennego i ew. gry ale takie jak CS, BF, CoD jakieś co się skilla ćwiczy) i kupuję Konsolę next gen więc sam wybieraj zależy ile masz kasy ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Takie dylematy kupna konsoli i hejt jest bardziej ze strony graczy na PC, ponieważ mają ładne maszynki cały czas powtarzają ze PC jest mocniejsze od konsoli, bo tak jest, ale to nie specyfikacja konsoli decyduję od tym jak gra będzie wyglądać tylko optymalizacja i chęć devów, jeśli staną na wysokości zadania otrzymujemy prześliczne gry z kozacką fabułą ci co posiadają PS3/Xboxa 360 na 1000% kupią Next genowe konsole bez dwóch zdań, więc tworzenie takich tematów jest bardziej dla ludzi, którzy posiadają tylko PC mają dylemat czy konsola dostarczy mu więcej frajdy z grania i tym powinien się kierować każdy gracz lub dla tych co lubią się kłócić bez końca z Next gena na Next gen.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

ci co posiadają PS3/Xboxa 360 na 1000% kupią Next genowe konsole bez dwóch zdań,

 

Czyżbyś był wróżbitą, skoro prorokujesz, że wszyscy posiadacze konsol obecnej generacji przesiądą się na next-gen'y ?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...