Skocz do zawartości

Zestaw z i5 i hd7850


Recommended Posts

Witam.

Noszę sie z zamiarem sprzedania mojego kompa. Oczywiście nie spieszy mi się dlatego na razie nie wystawiam na allegro.

Komp to :
 

i5 3450s+8GB PatriotViper1600+MSI HD7850 +500 WD Green + DVD-RW Asus+zasilacz Aerocool Templarius550w (lub XFXCORE550W) +ob. Thermaltake V3 +2x 12cmAAB.


 Zestaw ma nieco ponad miesiąc, wydajny, cichy , stabilny i oszczędny prądowo  (temp proca idle 29 st GPU 30  w stresie CPU max 40 , GPU ,49 ). Gry Wiedzmin2, Crysis2, Battlefiel3 , COD MW3 ,STALKER z modami na grafikę , płynnie , bez najmniejszych problemów na maxa w FHD.

Proc+płyta+ram+dysk+buda + zasilacz  kupione w jednym sklepie stacjonarnym w moim miasteczku, grafika w morele.net , zasilacz moge zostawić lub dac xfx 550 (kupiony w saturionie) .

Sprzedaję ponieważ kończy mi się urlop, wracam do pracy i zwyczajnie brakuje już czasu na gry no i wiadomo -rodzina .Na wszystko oczywiscie gwarancja. Dobrze by było jakby kompa ktoś odebrał sobie osobiscie sprawdził , przetestował benchmarkami i grami (Wadowice).

Ewentulanie moge zamienić na jakiś słabszy oczywiscie z wyrównaniem ceny , coś dla żony do internetu, filmu w fhd, i bajek dziecka ,pokroju FX41xx , FX4300 , fx6100 ( z grafika nie zintegrowaną )  lub ewentualnie APU (najlepiej nowy lub max miesieczny z gwarancją  ) minimum 4 GB RAM bez zasilacza (bo jeden mi zostanie :P )i bez dysku.

Propozycje TYLKO na maila parhelia@wp.pl .
 

Edytowane przez Dunny
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...