Skocz do zawartości

[150zł] Obudowa ATX


Recommended Posts

http://www.ceneo.pl/14441079 << poszukaj takiej uzywki ;) Naprawdę fajna obudowa. Bije na głowe wg mnie wszystkie w tej cenie. mam taką i jestem mega zadowolony. Niedługo będę pisac workloga ;)

Jesteś w błędzie jeśli chodzi o ta obudowę, wymienione tutaj przez userow, są bardziej opłacalne/cena/wydajność.

Link to post
Share on other sites

Hehe :P no chyba nie. Dlaczego większość userów na tym forum wyraża opinie o produktach, których wogóle nie widziała lub nie miała z nimi styczności?? Napisałem że posiadam tą obudowę oraz że autor tematu ma poszukać UŻYWANEJ. Obudowa jest lepiej wykonana od brutusa 410 i CM za 180zł. No troszkę się uśmiałem. Ja naprawdę polecam tą obudowę. Ma sporo miejsca na ułożenie kabli, 3 wentylatory w zestawie. możliwość zamontowania dodatkowcyh. Blacha jest dosyć gruba, podzespoły ładnie się mieszczą. Nic nie trzeba przerabiać by się zmieściła dobra karta graficzna. GTX 260 bez problemu wszedł. Jedyny minus tej obudowy to wg mnie brak filtrów przeciwkurzowych. No ale co ja gadam, przecież userzy wyżej z wiekszą ilością postów wiedzą lepiej ode mnie co to za obudowa wogóle nie widząc jej ;)

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Radcho dobrze mówi. 

A4techy słyną z przeciętnej jakości wykonania, cienkiej blachy i wyłamujących się uchwytów na dyski.
Miło sławku, że się uśmiałeś ale autorowi by do śmiechu nie było jak kupiłby sobie obudowę tak przeciętną za tak nieprzeciętne pieniądze - zwłaszcza w sytuacji gdzie za tą samą cenę można mieć już sprawdzonego Z9, a za nieco więcej najlepszą obudowę do pułapu 250zł  - czyli Gladiusa M40.
 

Link to post
Share on other sites

A4techy słyną z przeciętnej jakości wykonania, cienkiej blachy i wyłamujących się uchwytów na dyski. Miło sławku, że się uśmiałeś ale autorowi by do śmiechu nie było jak kupiłby sobie obudowę tak przeciętną za tak nieprzeciętne pieniądze

 

Wybacz ale obudowy tej marki to shit jakich mało...

Radzę poćwiczyć czytanie ze zrozumieniem. Napisałem że może poszukać używanej. Są w granicach 100zł, nowe 150zł. Nadal będę utrzymywać że w tej cenie to jest dobry wybór. Przeciętna jakość wykonania?? Hmm.... nigdzie nic nie zauważyłem. Po pół roku użytkowania wszystko jest jak najbardziej ok. Nic nie trzeszczy, nic się nie wytarło czy ułamało. Wyłamujące uchwyty na dyski?? Czy my mówimy o tej samej obudowie?? Cienka blacha?? No sorry ale grubsza niż w brutisie 410. Troszkę części przeszło przez tą obudowę i nigdzie lakier mi nie odprysł nigdzie nie mam żadnych rys. Jakość malowania stoi na dobrym poziomie. Za tacką płyty głównej jest sporo miejsca na ogarnięcie kabli. Sporo więcej niż w brutusie.

Moją kupiłem za 100zł + przesyłka. W zestawie były 3 x 12cm wentylatory + 14cm. (2 są pomalowane i nie wpłynęło to na ich pracę) Do tego gwarancja na 12 miesięcy.

Za nic bym jej nie wymienił na brutusa z którym miałem do czynienia.

Tak więc ja polecam obudowę którą mam i która bardzo dobrze mi służy ;)

Edytowane przez 8slawek8
Link to post
Share on other sites

To wspaniale, ale skoro coś zostało obiektywnie uznane za gó**o warte (przez testy na różnych portalach, chodzące słuchy, opinie, a także dwóch doświadczonych użytkowników forum, oraz ogromny autorytet w dziedzinie obudów który przy tym pracuje - t.luk) to nie obstawałbym tak stanowczo za polecaniem tego komuś innemu, nawet jeśli Tobie to odpowiada. Tutaj autor wydaje własne pieniądze i te mamy na uwadze nie zgadzając się z Tobą - bo chcemy aby wybrał jak najlepiej, a nie tak jak zaledwie Tobie odpowiada.

Tutaj nie ma miejsca na to, jakże ludzkie, jakże polskie, "skoro mi wystarcza to po co komu coś lepszego/innego".

Brutus 410/430, CM Elite 370, Zalman Z9, Gladius M40.
Nawet archiwalny Gladius 800 spisze się nieźle.
 

Link to post
Share on other sites

@UP No komputerów troszkę naskładałem jak i miałem różne skrzynki ;) nie wiem dokładnie bo nie licze, nie jest to moje trofeum :P Obudowy wybieram różne, to zależy kto na co ma ochotę, delikatnie tylko nasuwam własne zdanie i pokazuje czym dana obudowa różni się od innej.

Mam jakieś dziwne wrażenie że pytanie wyżej miało brzmieć "Ile Ty masz lat dzieciaku żeby proponować komuś produkty" ;)

A co do obudów to jak mówiłem miałem do czynienia z tańszymi no-name, brutusami, CM-armi, fractalami i innymi. Dla siebie wybrałem taką bo była przede wszystkim tania oraz dobra. Naprawdę wg mnie za tą cenę było warto.

No ale może skończmy już filozofować bo to nie miejsce na takie dyskusje. W końcu to temat o doradzeniu skrzynki dla PC. Wy dodaliście swoje propozycje i podaliście przyczyny wyboru. Ja postawiłem swoją propozycje i też poparłem ją argumentami ;)

 

Tutaj nie ma miejsca na to, jakże ludzkie, jakże polskie, "skoro mi wystarcza to po co komu coś lepszego/innego".

Hmm.. zostałem źle zinterpretowany chyba. Czy ja powiedziałem że jak ja mam taką obudowę a nie inną to znaczy że nikt nie może mieć lepszej?? No troszkę śmiechu warte. Życzę autorowi żeby wybrał jak najlepszą dla siebie ;) Jak wspomniałem wyżej dałem tylko propozycję :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...