Skocz do zawartości

Najświeższe szczegóły dotyczące GF100


Recommended Posts

Nieważne jakiej wydajności będzie Fermi 110, i tak go kupię Fanboye :P:pajac::D:P:D:roll:

 

Tak samo funboye kupią HD 6000 :menda: Co to zresztą za opinia kupią ja funboye :P GF110 i GTX 580 na nim oparty będzie kartą topową więc też drogą i prądożerną co nie zmienia faktu że jak ktoś ceni wydajność to nie interesuje go zbytnio pobór prądu czy temperatura.To tak samo jak by ktoś kupił Lamborghini i przejmował się zużyciem paliwa na 100km :D:o:o:o

Jak komuś zależy na wydajności i bezproblemowym działaniu karty w grach to kupuje NV natomiast jeśli chce się pobawić w Beta-Testera to kupuje grafę od AMD ^^

Link to post
Share on other sites

Jak komuś zależy na wydajności i bezproblemowym działaniu karty w grach to kupuje NV natomiast jeśli chce się pobawić w Beta-Testera to kupuje grafę od AMD

Zalatuje fanboystwem. nVidia zawsze miała najwydajniejsze jedno procesorowe układy ale awaryjność i problemy z działaniem są identyczne w przypadku AMD jak i GeForce'ów. Niezależnie od producenta wszystko może się zepsuć :roll:
Link to post
Share on other sites

ja zawsze kupuje ati/(teraz amd) żeby problemów w grach nie mieć, bo na nvidi to nie zawsze...

To chyba masz jakiegoś farta bo to zazwyczaj są(były) problemy z ATI a nie z NV.

niektórzy chyba przyciągaja problemy ja od czasów 9600pro, x850xt, x1950pro, 4850 aż po 4890 żadnych problemów z grami nie miałem, a grałem sporo i w wiele gierek. Właściwie shift tylko robił problemy do czasu patcha, ale i tak mi nie podszedł. Nvidia brzydka, ma brzydkiego prezesa, głośne karty, brzydki interface sterowników, nie ma zakładki overdrive, grzeje się, optmalizuje gry kosztem obrazu, wycina smoki z benchmarków, sterowniki ma słabe i trzeba się cofać często do starszych wersji, dobrze chodzą na niej nudne/kiepskie gry (np. Far Cry), długo by wymieniać.

Link to post
Share on other sites

Fajnie jakbyście oszczędzili ten wątek i nie zrobili z niego bagna jak w komentarzach do newsów. Napiszcie list miłosny do prezesa AMD lub Nv, przepiszcie na nich swój majątek, czy wyślijcie nagie zdjęcie. Zróbcie cokolwiek by dać upust swojego bezgranicznego oddania korporacji z drugiego końca świata tylko nie spamujcie na forum swoich bzdur.

 

Przewija się bez końca temat rzekomych problemów na kartach ATI czy Nv. Ile można wam tłumaczyć, że to nie kwestia firmy tylko usera. Ja nie przypominam sobie żadnych problemów ani na Nv ani na ATI. Mój kolega ma GF i ciągle mu się coś sypie. Pewnie dlatego, że słowa takie jak "rejestr", i "bios" są mu obce niczym mi "aproksymacja" a reinstalacja windowsa to dla niego wyzwanie niczym dla mnie przewinięcie dziecka.

Link to post
Share on other sites

Cougar - ale my właśnie z leonem o tym doskonale wiemy :) Też zawsze byłem ostatnim za osądzaniem producenta chipu podczas problemów. Ale dla niektórych tak najłatwiej i potem od groma opinii, że GTX460 działa 2 razy wolniej, albo że coś mu tam na Radeonie nie działa. Tak więc poszedł taki prześmiewczy offtopic.

 

Btw Wiadomo jak tam idzie ogarnianie 22nm w farbykach? Ciekawie kto się pierwszy na to porwie.

Link to post
Share on other sites

Cougar - ale my właśnie z leonem o tym doskonale wiemy

Akurat Ciebie bym nie posądzał a pisanie takich bzdur, ale czasami ręce opadają jak się czyta co ludzie wypisują:pajac: Fanboizm powinien być opisany jako socjologiczny fenomen ;) Może ktoś napisze o tym magisterkę? :)

 

Co do 22nm to stawiałbym na AMD, ale to całkowicie bezpodstawne. Po prostu przeczucie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...