Skocz do zawartości

Wiedźmin 2/Steam/czy save z gry zapisany jest na dysku?


Recommended Posts

Witam.

Po kilku miesięcznej przerwie postanowiłem wrócić do grania w Wiedźmina 2,w między czasie dokupiłem dedykowaną kartę muzyczną,przez co miałem problem(brak dziwięku dialogów),przez co reinstalowałem grę itd(skasowalem stany gry)

Mam back up z save z gry.Gdy grałem ostatni raz w październiku,stany z gry były zapisywane na dysku C w dokumentach w folderze Witecher 2,po uporaniu się z problem z dzwiękiem,skopiowałem sve z gry zpowrotem do folderu gdzie były one wcześniej zapisywane,ale gdy włączę grę ,to wogóle ich tam nie ma.Gdy zacząłem nową rozgrywkę by sprawdzić gdzie zapisywane są stany gry,okazało się że nie są one więcej zapisywane do tego folderu,i nie mogę ich znaleść nigdzie na dysku twardym.

Moje pytanie jest następujące:

Czy stany z gry są wogóle zapisywane na dysk twardy,czy są one zapisywane tylko i wyłącznie na serwerze steam w chmurze?Szkoda mi tych save z gry bo mam tam zapis w ktorym kończe akt 2 i za bardzo nie chcę mi się zaczynać od nowa... :(

dzięki za pomoc

Link to post
Share on other sites

Wszystko zależy od tego czy wybrałeś przy pierwszym uruchomieniu gry żeby zapisywało w chmurze czy też nie. Jeśli nie masz save tradycyjnie w moich dokumentach to zapewne zapisuje w chmurze. Wtedy save ląduje do tego folderu : ...\STEAM\userdata\....\20920\remote

Też miałem na początku z tym problem ;)

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites

dzięki,rzeczywiście włączyłem opcje save z chmury i zminiło to folder zapisu stanów gry,patrzyłem tam wcześniej ale gdy zobaczyłem numerki to opuściłem sprawdzanie ich myśląc że to nie to.

Denerwuje mnie ta najnowsza wersja Wiedźmina,po tym jak nie miałem głosu w dialogach,teraz przyszła kolej na wyłącznie się gry,bez żadnego komunikatu(sterownika karty graficznej czy czegoś podobnego).

Zrobiłem aktualizację sterownika gpu z 306.97 na 314.07,więc nie jestem pewny czy to sterownik czy wersja gry 3.2?

czy ktoś ma podobny problem?

granie na arenie mija się teraz z celem...

Link to post
Share on other sites
  • 1 rok później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...