Skocz do zawartości

i3 540 rok GW/4850+accelero(bezglosne)/i inne


Recommended Posts

Witam,
Na sprzedaż mam:

1) Procesor Intel Core i3 540 full box( nieużywany cooler z pastą)
gwarancja do 07/02/2014 czyli prawie rok
Cena: 240 +KW
  SPRZEDANE

2) Powercolor Radeon Hd4850 + chłodzenie Accelero s1+ wiatrak 12 Acutake (w zestawie także oryginalne chłodzenie, komplet akcesoriów full box) - kompletnie bezgłośny zestaw.
W dobrze wentylowanej obudowie myślę można by to puścić pasywnie. Na karcie zainstalowane radiatorki od kompletu z Accelero plus i miedziane na sekcjach zasilania. Sprzedaje cały komplet złożony przesmarowany MX-4 lub zestaw "zrób to sam:P" 
Gwarancja rozruchowa 7 dni
Cena: 160 + KW

3) Karta Sat Dvb-s Skystar 2 - bardzo popularny model działa praktycznie ze wszystkimi dostępnymi programami. W zestawie karta + pilot + odbiornik i małe pudełko.
Gwarancja rozruchowa 7 dni
Cena: 30 + KW

4)Tacens Lateo - obudowa wyciszająca do dysku twardego- stan bardzo dobry. W zestawie obudowa z 4 śrubkami.
Cena: 35 + KW

 

5) Płyta główna MSI H55-GD65
Gwarancja rozruchowa 10 dni.
Cena: 199 + KW

Posiada rozbudowaną i dobrze chłodzoną sekcje zasilania, sporo opcji w biosie ułatwiających ew. OC, pracowała z procesorem i3 540 ustawionym jednak tylko na 3,8 ( priorytetem była cisza w kompie) . 
Płyta posiada wyjścia na monitor ( możliwość wykorzystania grafiki zintegrowanej w procesorze np i3 540).Nigdy nie sprawiała problemów, jest w 100 % sprawna. 
Płyta kupiona 22/02/2011 od początku u mnie. 

Link do opisu producenta: http://pl.msi.com/pr...b/H55-GD65.html

W zestawie : sterowniki, instrukcje, 2 kable sata, kabel ide, przejściówka zasilania molex na sata, oryginalne folie i pudło, zaślepka na socket.
Od siebie dodam jeszcze, że mam też model MSI P55-GD65 i zarówno na niej jak i na MSI H55-GD65 w czasie testów uzyskałem takie same wyniki OC na i3 540 i i5 750.

Zdjęcia płyty link

Koszty wysyłki jakie proponuje to np: Paczka pocztowa priorytetowa: 11 zł (zwykle dochodzi na drugi dzień) lub ubezpieczony kurier u mnie 13 zł

Szczegółowe informacje i duże zdjęcia dla zainteresowanych na PW. Mogę wystawić na allegro wtedy + prowizja.

Pozdrawiam i zachęcam do kupna.

 

Wszystko jest już na allegro:
Mój linkhttp://allegro.pl/listing/user.php?us_id=2803329

Edytowane przez michaelred
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...