Skocz do zawartości

Recommended Posts

Modernizować może nie trzeba za bardzo, ale trzeba go mieć i gdzieś trzymać.

 

Chociaż w sumie taki Crysis to już prawie staroć, a wiemy ile wymaga. No tyle że dla tej gry nie warto modernizować komputera. Ale zawsze :menda:

 

Ale co prawda to prawda. Jeszcze niedawno myślałem nad następną modernizacja kompa... tym razem coś bardziej ambitnego (nowa platforma), ale powoli zaczynam zastanawiać się nad drugą konsolą. Może wielu mnie skrytykuje, ale móc grać w absolutnie wszystkie gry (pomijając casuale z Wii ;)) to całkiem fajna sprawa. A jak do tego zyskał bym odtwarzacz BR to też bym nie płakał :D

Link to post
Share on other sites

to bardzo dobry pomysl :co:. na pc i tak przez najblizszy rok, dwa nie wyjdzie zbyt wiele gier godnych uwagi ktorych nie byloby na konsoli(nie liczac strategii i mmo). oczywiscie multiplatformowe gry na pc moga miec niewielka przewage, ale nie sa to tez takie roznice jak sobie to niektorzy wyobrazaja(np w bioshocku poza lepiej reagujaca na ruchy postaci woda w dx10 wyglada dokladnie tak samo jak na x360). zazwyczaj jakas tam teksturka lub cien w troche wyzszej rozdzielczosci i na tym sie konczy. w kazdym razie gry multiplatformowe i tak nie maja zazwyczaj zbyt duzych wymagan wiec i pewnie na kompie z podpisu sobie dalej pograsz na wysokich detalach. natomiast gdybys upgradeowal kompa to w ex sony juz nie da rady zagrac :). dlatego warto miec ps3 chocby dla tych exclusieve.

Link to post
Share on other sites

Powiem szczerze, że 1200zł dla U2, GT5 i God of War to trochę dużo... do tego jeszcze ceny samych gier dojdą. Z resztą same GT5 mimo iż będzie niby "mega" i tak mało znaczy przy wychodzącym co dwa lata PGR i Forza razem wziętych... co dwie gry to nie jedna.

 

Bardziej kusi mnie BR pod filmy i DTS dla muzyki. Z reszty w sumie nie skorzystam bo wi-fi czy BT próżno u mnie szukać. Zobaczymy co pokaże nadchodzący rok.

Link to post
Share on other sites

Hahaha, ale w Wipeot latasz jakim stateczkiem a nie jeździsz egzotycznymi samochodami :D

 

W motorstorm też próżno szukać Lambo.

 

GT w tej kategorii to wszystko co PS ma na wyłączność.

 

Trochę mnie martwi to całe PS slim. Znaczy jeszcze nie martwi, bo nie jestem pewien, ale to jest jakieś okrojone PS3 czy co? Bo teraz tylko slim.

Link to post
Share on other sites

Bezio, XBOXa, czy PS3 ma prawie każdy, ale obiema na raz faktycznie można przy szpanować przed kolegami :D

 

Na serio myślę od odtwarzaczu filmów BR i jakimś dobrym źródle audio, jak już dorobię się wymarzonego "stereło".

Link to post
Share on other sites

Z funduszami na razie słabo, ale pieniądze to nie problem :D

 

Właśnie odtwarzacza się nie opłaca, bo PS3 za 1200zł oferuje taką jakość obrazu jak odtwarzacza za ponad 2000zł, możliwość update'ów, odtwarza matroskę po odpowiednim spreparowaniu (bezstratnym) i w sumie w tego God of War 3 bym sobie pograł.

 

PS3 owszem - złamali. Przynajmniej tak twierdzi dwóch panów. Wykorzystali do tego bodajże lukę w jakiejś grze. Nawet znalazłem na google'ach trzy sposoby, ale z pewnych przyczyn nie zamieszczę tu tego (pzdr. dla zielonych :P).

Link to post
Share on other sites

i tak sie za bardzo to nie oplaca. nagrywarka bd ok 700zl, czysta plyta bd ok 35zl, gry 10-30gb. wole juz kupic oryginal

Trochę mnie martwi to całe PS slim. Znaczy jeszcze nie martwi, bo nie jestem pewien, ale to jest jakieś okrojone PS3 czy co? Bo teraz tylko slim.

nie jest okrojona. ps3 slim rozni sie jedynie wielkoscia i zuzyciem energi. tak samo kiedys bylo z psone i pstwo.

Play Station 3 SLIM + Killzone 2 + InFamous = 1199 zł

tanio ja nie dawno dalem tyle za sama ps3slim 250gb. tak w ogole to dla samego killzone2 warto tyle wydac :D
Link to post
Share on other sites

popsul sie trzeci xbox(tzn zawieszal sie na tyle czesto ze nie dalo sie grac) a ze gwarancji juz nie mial to kupilem ps3. na x360 i tak w wiekszosc exclusiveow gralem, wiec bez sensu byloby jeszcze raz kupowac konsole microsoftu. na ps3 jest kilka dobrych gier ktorych nie ma na xboxie(uncharted, u2, ms, ms:pr, killzone, hs itd) wiec wybor padl na ps3 i jak na razie z ps3 jestem bardzo zadowolony(nie halasuje jak odkurzacz, ma swietne gry, darmowy online, odtwarzacz bd, no i nie stresuje sie ze sie popsuje:P). gry multiplatformowe wygladaja w wiekszosci minimalnie gorzej niz na xboxie, ale za to exclusivey lepiej wygladaja na ps3(uncharted 2, killzone2, gt5). gdybym nie mial do tej pory zadnej konsoli ciezko byloby mi wybrac x360 ma gearsy, forza, mass efect, pgr... ps3 ma killzone, uncharted, motorstorm, resistance... chociaz dzieki wyzej wymienionym zaletom bardziej bym sie sklanial ku ps3.

Link to post
Share on other sites

Właśnie dla mass efect nie kupowałbym konsoli.. jest także na PC :co: w ogóle nie kupował bym konsoli dla gry, którą jest mass effect :D

 

Xbox okazuje się lepszy dla funów samochodówek. Wiem, że wyjdzie to całe, wielkie (dosłownie) GT5, ale to jest jedna gra, w której ścigamy się na torach... po 4 latach od wydania konsoli ! Może producenci zaskoczą nas obszernymi dodatkami wydawanymi co rok - w tedy przyznam remis, ale póki co... Xbox ma dwa (mniejsze bo mniejsze, ale często wydawane) tytuły - PGR i Forza. Plus masa shitu z PC.

 

FPSy? chyba PS. Nie grałem w Killzone'a, ale nie grałem też w Halo. Wulfen powie, że PS górą ;) ale niech mu będzię... ja nawet nie lubię tego gatunku gier.

 

RPG i RTS... PC rządzi. W tych dziedzinach miażdży obie konsolki. Xbox ma Fable. Chyba, że God of War zalicza się do RPG. Ale PC ma Gothica, Diablo, Sacred, Risen, Bard's Tale, NeverWinter Nights, The Elder of Scrolls, Two Worlds, Drakensang, Dragon Age... i nie mówcie mi, że masa z tego jest tez na którąś z konsol... to nie to samo. A ze strategii ma The Settlers. Ma Bitwę o Śródziemie. Co tam jeszcze... Warcraft III ! Age of Empires tez jest chyba wyłącznie na PC. Z resztą o ile jeżdżenie na dobrym padzie to poezja, strzelać też można... ale rozkazywać jednostkom?

 

No i jest spora przewaga PC w grach multi platformowych. A że takimi jest moje ukochane GTA, moja Mafia, mój Ojciec Chrzestny... sami wiecie :)

 

Jakie mamy jeszcze gry... Gitar Hero nie jest exclusive. Hmm.. póki co to tutaj mimo Simsów i tak rządzi Wii. Ale gdy wyjdzie Project Natal i to coś od Sony (Wind czy jak to szło?) zobaczymy.

Link to post
Share on other sites

A ja powiem tak miałem obie konsole. W xboxie oczywiście najbardziej dobija brak live za którego nie dość że musisz płacić ( ale to mozna przeboleć bo jak rozłożysz koszta to nie wychodzi w sumie drogo) to jeszcze musisz udawać kogoś kim nie jesteś i rejestrować się na inny kraj. Do tego głupie punkty MS. Za sony na pewno przemawiają świetne tytuły których nie zobaczysz na innych platformach i darmowe granie po sieci. Generalnie więcej grałem na Xboxie ( nie przerabiałem ). Co do awaryjności to mój model był z 2007 roku jeszcze na starej płycie ale z poprawionym chłodzeniem. Do jesieni 2009 roku śmigał bez problemu. Sony przynajmniej wie że nasz kraj istnieje bo MS ma nas poprostu w du**e.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...