Skocz do zawartości

Recommended Posts

na razie microsoft nie ma po co wypuszczac nowej konsoli. ps4 na pewno nie wyjdzie wczesniej niz za 3 lata. sony zbyt duzo dolozylo i dalej doklada do ps3(sprzedaje ponizej kosztow produkcji), microsoft tez duzo stracil na xboxie szeczegolnie przez awaryjnosc a dopiero nie dawno zaczal zarabiac na x360. gdyby wydal konsole np za rok to znowu stracilby ogromne pieniadze a do tego musialby dokladac do nowej konsoli, do tego z powodu tak wczesnego wydania nowej konsoli moglby stracic zaufanie ludzi. jesli mialbym obstawiac to najwczesniej koniec 2012.

Link to post
Share on other sites

Heh no to też ale ja już nie będę czekać i kupuje w lutym. Do teraz wydają gry na PS2, na starego xboxa już nie. Ale tak jak mówicie nawet po wydaniu Xboxa 720 będą wydawać gry na X360 jeszcze z rok-dwa.

 

PS: W 2012 to będzie koniec świata ; DD

Link to post
Share on other sites

Jedną nogą kupiłem już Xbox 360... Druga zaklinowała się między brakiem XBL PL i niezdecydowaniem czy rozbudowywać PC w przyszłości (MacBook Pro i5/i7 może spowodować odejście od blaszaka na rzecz konsoli)... :menda:

Link to post
Share on other sites

Mnie bardziej ciekawi czy w końcu gry na konsolach będą osiągać jakość obrazu dostępną na PC - jeśli tak to "bye, bye PC" :D

bedzie tak jak zawsze przez pierwszy rok konsole beda gora(wystarczy spojrzec na konsolowgo i pctowego ghost recona, czy gears of war w 2006 bil absolutnie kazda gre na pc), pozniej pc dogonia konsole , po kilku latach pc wyprzedza konsole a wtedy... wychodzi kolejna generacja konsol.

 

ja kupiłem konaasolę i żałuję (brzydka grafa, brak AA, denne gry). No ale ja lubie modernizować komputer...właściwie to bardziej zmieniać niż modernizować.

"brzydka grafa" :menda: "denne gry" ;) . wymien mi ciekawe gry oprocz strategii ktorych nie ma na konsole. stalker, wiedzmin, crysis jest cos jeszcze? ilosc pctowych exclusiveow bldnie przy ilosci gier na konsole. wystarczy spojrzec na poprzednia strone gdzie czesc z nich wypisalem.
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...