Skocz do zawartości

Killer Modding


Recommended Posts

Odcień warto dopracować. Mayhemsy mieszają się z barwnikami tego producenta. Kupiłbym barwnik yellow i red i kombinował. Tak jak ja kombinowałem ze swoją szczawiową do uzyskania efektu który mnie satysfakcjonował. 

Link to post
Share on other sites

z czym Tomku tam masz problem :P  mi idealnie pasuje rozkrecilem jego wlozylem od spodu zakrecilem i trzyma sie mocno

 

co do koloro chyba tutaj wam chodzo o weze pomaranczowe :P

 

za jakis czas wymienie ledy na cpu na biale i moze pamiec zmienie na platinium

 

poki co z wtyczka 24pin mam jazdy i na przedluzce nie dziala :[

narazie sa wakacje 40 stopni i nie cche mi sie nawet grzebac w nim ;)

Edytowane przez adriankiller
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

no kolor jest jaki jest czemu taki wyszedl nie wiem

zamowie weze pomaranczowe bo juz walka z kolorem mnie troche wkurza ale gorsze sa w sieci patrzac pod tym wzgledem :)  wiec do konca nie jest tak zle

Edytowane przez adriankiller
Link to post
Share on other sites

tak pastel orange gigashits itd.....

nie wiem moze i wezy

jak sprawdzalem z masterami to ladnie wygladal znaczy do weza troche nalalem a w tygonie widac jak to wyglada

weze musialem zmienic bo strasznie ten dp mi upierdzielil bloki musialem rozkrecac i szczoteczka je szorowalem  :/

Edytowane przez adriankiller
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Pod koniec przyszlego tygodnia bede skladal prawdopodobnie zamowienie na te czesci nie wiem jak szybko darmacz zrealizuje zamownienie bo bedzie musial sciagac adaptery ze stanow a sa mi potrzebne 2x (25mm) do chlodnicy i 1x (30mm) do pompki

jeszcze dojda do tego ledy biale i uv najpierw bialem zamontuje na blokach jak bedzie ciepsko wygladac to sprawdze jak z uv beda bloki wygladaly ...

 

http://imageshack.us/a/img826/328/uo9a.png

Link to post
Share on other sites

@gtx zwykle R36.... mam

tych E1000 nie bylo ani u Darka/Ageli.sleva ani w aquaT

pozatym wszystkie syfia uklad przynajmniej w moim przypadku tak bylo Z DPu ze musialem  rozkrecac bloki i je czyscic (szorowac) :(

 

teraz jak bedzie problem z barwnikami i uzyskaniem ladnego  koloru  to zaloze te pomaranczowe i nie bede sie pierdzielil :/

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Moim zdaniem te niebieskie podświetlenia pasują do tej pomarańczowej kolorystyki jak pięść do oka. Ja na twoim miejscu wywaliłbym je.

 

Przeczytaj caly temat bedziesz wiedzial dlaczego zostaly niebieskie ...

 

Witam wszystkich troche zaniedbalem kompa przez ostatni czas ale mialem inne wydatki ...

pod koniec lutego wybieram sie do polski i zakupie pare drobiazgow najpierw mialem karte graficzna w koncu zmienic i pare dodatkow dorzucic

ale doszedlem do wniosku ze zmienie ramy i podswietlenie procka i tutaj mam maly dylemat mam nadzieje ze ktos mi cos doradzi

 

1) ktory moim zdaniem najlepiej bedzie pasowal to zmienic ramy na takie jak mam avexir core z podswietleniem bialym i do tego dorzucic biale podswietlenie na procka (zamiast niebieskiego ktory zostal sie jeszcze z Mpower)

 

2) takie samo podswietlenie (biale) tylko ramy corsarza platinium

 

3) i trzeci pamieci avexir blitz orange (pomaranczowe) i podswietlenie procka wymienic na pomaranczowe

 

dokladnie te jak by ktos nie wiedzial

 

http://pclab.pl/zdjecia/artykuly/ationx/Avexir%20blitz%2010.jpg

 

(avexir core orange mi sie nie podobaja za mocny ten pomaranczowy jest)

 

cena wszystkich pamieci jest zblizona do siebie wiec to nie ma za bardzo roznicy ktore wezme (4x4GB 1600mhz)

karta graficzna niestety musi poczekacnarazie mam nadzieje ze moja jeszcze pociagnie i wytrzyma jeszcze troche

pozostala czesci ktore chce kupic sa na zdjeciu z sierpnia zamieszczone wszystko to samo + pare drobiazgow

zapraszam do dyskusji moze ktos cos doradzi :)

 

wrzucam fotke jak by ktos nie pamietal jak wyglada ...

 

fgjs.jpg

Link to post
Share on other sites

Biafra wiesz myslalem zeby zmienic na pomaranczowy ( ia jak pisalem te ramy pomaranczowe blitz) ale jakos bardziej bialy mi sie podoba

 

o tak wyglada bialy

 

uwf3.jpg

 

przechdozilo mi przez mysl zeby blok zmienic na ten ( oczywiscie samemu pomalowac )

 

http://www.darmacz.pl/bmz_cache/7/740039dc8ab48fe9f3810c8b6740cfc8.image.669x550.jpg

 

tutaj jest pomaranczowy kiedys gdzies lepsza fote widzialem musze popatrzec tez calkiem ladnie wyglada pomaranczowe podswietlenie

 

http://cdn.overclock.net/0/07/900x900px-LL-07a9baec_pc3.jpeg

 

ale jak juz mam kiedykolwiek zmienic to na EK

 

http://images.sklepy24.pl/12860814/3642/large/ek-water-blocks-ek-supremacy-clean-csq-plexi-nickel.jpg

 

moim zdanniem najladniejszy blok jaki jest jak narazie

Edytowane przez adriankiller
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Podjalem decyzje dzisiaj po puludniu ale jakos teraz mnie wena naszla zeby sie tym z wami podzielic  :]

nie bylo osob ktore by cos tutaj chcialy doradzic jedynie biafra cos sie tam zajaknal ;)

wiec tak

przed samym wyjazdem do ojczyzny (gdzies w polowie lutego) okaze sie co dokladnie zrobie ... sa trzy mozliwoscie pierwsza ktora najbardziej mi odpowiada  zwodowac ten ram co mam dlaczego chce go zalac dlatego ze wodowanie tego ramu co mam wyjdzie mnie taniej niz zakup nowego chce zalozyc jemu ten blok xspc (podswietlenie cpu i ramu bedzie biale jak u gory postu albo w ogole z niego zrezygnuje)

druga jezeli uszkodze ram podczas zdejmowania obudowy to bede musial glowkowac jaki ram bedzie najbardziej pasowal  :(

trzecia rozebranie ramu i zamalowanie tych tub podswietlanych na czarno ale to mi sie w ogole nie widzi...

dobra lecimy dalej :P

jezli uda mi sie rozebrac ram i jego nie uszkodzic dojdzie pare drobnostek jak kat prosty miedzy ramem a prockiem mniej wiecej tak jak to wyglada na zdjeciu u gory postu (tyle ze z procka bedzie szedl adapter potem zlacza katowa 90° i taka sama bedzie z ramu wychodzila) zlacza ktatowa 90° sama albo z adapterem ram/ chlodnica  ( dopiero zobacze przy samym skladaniu jak to bedzie wygladalo w rzeczywistosci )

korki na karcie zostana wymienione na czarne bitsa (taka mala estetyka i latwiejsze w odkrecaniu do tych standardowych EK trzeba klucza uzywac :/ )

zlaczka 90° z gpu do pompy + adapter (moze zrezygnuje z lukowej zlaczki na procku i tez bedzie 90°+ adapter 'z procka do chlodnicy 120mm' to jeszcze zobacze )

dokupie przejsciowke 24pin mam nadzieje ze tej nie uszkodze jak poprzedniej :rotfl:

wymienie 3 moje suszarki (appolish vegas) ktore sa na gorze chlodnicy z poprzedniego worka na xigmateki takie jak mam

teraz cos co wielu z was sie nie podoba "katody" zostana wymienione na diody led na okolo obudowy zamierzam je puscic lub umieszcze pod mobo ledy UV albo ledy UV na okolo obudowy puszcze i jedna katoda moze zostawie przy przedluzkach mobo/gpu za bardzo mi sie podobaja podswietlone przedluzki w UV na zdjeciu tego tak nie widac wiec (jak by ktos byl ciekawy to zapraszam do obejzenia filmu jest w profilu  ale nawet film tego tak nie odzwierciedla jak to wyglada naprawde )

weze ... jeszcze nie wiem dokladnie ktore zaloze teraz najpierw zobacze orange masterkleer/a jak to bedzie wygladalo

albo zostana tygony plyn pomaranczowy pastel + dokupie barwniki i troche z tym powalcze moze uda sie uzyskac lepszy kolor niz mayhems w przyszlosci chcial bym rurki zalozyc ale to troche duzy wydatek (zlaczki i rurki)  bedzie wiec narazie zapominam o tym :P

to by bylo chyba na tyle mam tylko nadzieje ze moj weteran GTX jeszcze troche pochodzi ostatnio mi cos swiruje ze sterownikami ale jakos sie trzyma najwyzej jakis czas bedzie sie trzeba bujac na integrze :/

jeszcze nie patrzylem ile to wyjdzie ale zakladam ze pewnie ze 2K znowu na *******y pojdzie

moze jak zostanie troche chajsu to w nagrode dla mojego gtx  dokupie jemu backplata :rotfl:

zapraszam chetnych do dyskusji jak ktos ma jakies pomysly 8-)

dobra koncze bo sie rozpisalem :D

Edytowane przez adriankiller
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Szczerze to duzo ... pod koniec wakacji jak zlozylem go calego i ktos mnie spytal ile to jest warte i zrobilem wycene kazdego podzespolu z uzywanym gtx 580 to wyszlo +13k zl :/ patrzac wzgledem wydajnosci do ceny to ma sie nijak :rotfl: (sry ze dopiero teraz odp) ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...