Skocz do zawartości

Killer Modding


Recommended Posts

'Murzyn' przytargal w koncu te weze @biafra mial racje wielkie napisy sa na tych tygonach bio

bawilem sie z jedna rzecza drobna kosmetyka ale wyszlo nawet ladnie zobaczycie nie dlugo ;)

Edytowane przez adriankiller
Link to post
Share on other sites

Adrian, tylko nie przesadź z nadmiarem pomarańczy, uważam, że powinien przeważać kolor czarny, a pomarańczowy powinien być smakowitym dodatkiem. Dlatego właśnie corsarze bardziej mi się podobają.

Będzie jakieś oświetlenie? Jeżeli tak to mam nadzieję, że subtelne lub wręcz punktowe?

 

Generalnie bardzo fajny build, mało jest ciekawych pomarańczowych układów. Jestem ciekaw efektu końcowego

 

Edytowane przez policeman
Link to post
Share on other sites

10300441_916412421708526_720006994217299

 

jeszcze jeden waz za tacka musze poprowadzic z ukladu tak sobie jestem zadowolony brakuje mi adaptera jednego obrotowego kilku adapterow zeby zlaczke przedlozyc jednej zlaczki 90°no i 9 prostych BP przy nastepnym zamowieniu bede musial zamowic zawor bedzie skierowany w dol albo pod katem 45° musialem gdzie indziej uzyc zlaczki 90° od niego podlacze ten waz sprzatne czesci ze stolu i zaraz bedzie chwila prawy http://grepolis.potusek.eu/emots/stres.gif


10537114_916513145031787_193902160830778

 

i zalany kolor nie mieszany w ogole tak wyglada nowy gigabyte pastel orange (na butelce musi byc napisa new)

byly dwa wycieki przy przeplywomierzu i przy chlodnicy ale ogarnalem sprawe narazie chodzi sobie z 10 min juz na probe

i jak wam sie podoba :>:?:

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

Kolor jest extra, jedynie co mi nie do końca pasuje to połączenie cpu>chłodnica , chłodnica>gpu i gpu>pompka, ale ja jestem zwolennikiem czystych łuków. Także jak Tobie taki układ pasuje to tak ma być  :D

Link to post
Share on other sites

Dobrze go odpowietrz, "pomachaj" troszkę obudową na boki. Muszę Ci napisać, że świetnie wygląda ten kolorek. Tak zastanawiałem się czego mi tu brakuje...wiem! Przydałby się schludny cover na piwnicę i wyrzuciłbym ten ohydny (moim zdaniem) wentyl z klatek na dyski

Link to post
Share on other sites

Skoro i tak nie widać tego wentylatora to pozbyłbym się go, chyba, że chłodzi dyski? Masz w ogóle coś w tych kieszeniach?

Jeżeli nie to poszedłbym krok dalej i dodatkowo zrobił cover zasłaniający te klatki na dyski. Czemu zamawiasz wszystko od Darmacza? Nie masz jakiegoś porządnego sklepu u siebie? Pewnie wyszłoby taniej.

Link to post
Share on other sites

Rez sie przekrzywia @luk bo jest tylko na tasme  dwustronna przykleiony kiedys moze kupie jakies mocnowanie albo kogos poprosze o wykonanie czegos takiego

 

Piotrek cover bedzie na kieszenie 5.25 tam gdzie jest wentyl to prawdopodobnie zamontuje zamiast 140 120 corsarza zeby ladnie bylo go widac w tym coverze co juz mam

a czemu u darmacza wszystko biore po 1 mam bez vatu wszystko wszystko co chce mi zamawia albo robi

w belgi nie ma takich sklepow z takimi komponentami w Aqua myslalem zeby zamawiac ale tam nie ma bitsa rzeczy musze cos sobie upatrzec jakis konkretny sklep

@Lazer mi tez kolor sie podoba i nawet nie musialem go mieszac pasuje idealnie do reszty

 

6803_916539028362532_5060258840469375609

Edytowane przez adriankiller
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...