Skocz do zawartości

Killer Modding


Recommended Posts

Tylko takie mody = utrata gwarancji, a akurat w przypadku MPowera warto tą gw mieć (sam się o tym przekonałeś). Giguś robi czarno-niebieskie mobaski bez konieczności przerabiania (też z malowanym na czarno laminatem).

 

Biostar Z77 Hifi też ma taką kolorystykę i jest klasę lepszy od MPowera... 

Link to post
Share on other sites
Napisano (edytowane)

gtx mi akurat wtedy budzet naciskal strasznie mialem do wyboru albo mpower i 3770k

albo roga MF5 i 3570K padlo na opcje z lepszym cepem ...

teraz mi chodzi po glowie snajper3 ^^  albo ud7 

ud5 tez jest niczego sobie :) ale najbardziej to bym chcial mpower spowrotem

a tak na marginesie to nowe mobasy 1150 mi sie bardzo podobaja asus sabertooth i gigabyte snajper 5/OC i asrock formula

asus nowe deluxy pro wygladaja tragicznie :/

najbardziej co bym chcial to xpower (2011 chyba najladniejsze mobo jak dla mnie po nim tylko sa black edition rog ) niestety xpower sie nie miesci do 800D dlatego mysle o wymianie obudowy ale to daleki plany narazie to musze z mobasem sie uwinac potem mysle o karcie graficzne

Edytowane przez adriankiller
Link to post
Share on other sites

Przecież XPower to jest jakaś ciężka wioska, platforma dla profesjonalistów i jakiś idiota ładuje obrotówkę na mosfety i naboje na mostek :) Ta płyta się nadaje na tytuł "najśmieśniejszy komponent roku".

 

Btw... jak wrzucisz do tego niebieskiego układu, zielonego Snajpera to już w ogóle ... :) 

Link to post
Share on other sites

Masz sporo niebieskich komponentów, niebieskie ledy, aż prosi się o mobo w kolorystyce niebiesko-czarnej. Wg. mnie powinieneś celować w jakiegoś Gigabyte'a lub MSI, a strzałem w 10. byłby zakup GD45 lub GD55, sam planuję podobny zakup po powrocie mojego MPower'a z serwisu i jego sprzedaży.

Edytowane przez policeman
Link to post
Share on other sites

gdybym chcial gd45/55 to bym kupil rok temu gene Z zamiast 45/55 jak mialem problem z dostepnoscia MF5 i w koncu doszlo do tego ze wogole wtedy nic nie kupilem bo jak by taka pizdzina jak gene Z wygladala w takim kolosie jak 800D :rotfl: 

wiec po roku czasu kupujac cos takiego jak 45/55 bylo by jak strzal w kolano

jak bym kupil tego snajpera to plyn byl by czarny albo zielony a tak to mnie korci do tego mpowera zolty plyn dac :>

Link to post
Share on other sites

Ale co za różnica ile wydasz na płytę? Kupiłeś sobie MPowera, uznajmy że jak na LGA1155 to prawie najwyższa półka i co? I MPower wylądował jako 'trup'. Nie tobie pierwszemu i nie tobie ostatniemu. Tym czasem ludzie masowo kupują G45/GD55 i o problemach słyszy się w bardzo cząstkowych ilościach? Więc która płyta jest lepsza? Odpowiedź chyba jest prosta.

 

To tak jak mieć w garażu Jaguara z którym wszystko jest super... tylko że nie jeździ. Czy w ten sposób spełnia funkcję samochodu? Nie. Obok tego Jaguara mieć powiedzmy Opla Astrę który nie jest tak wybajerowany ale jeżdzi i nie robi problemów? To które z tych 2 aut jest lepsze? To co fajnie wygląda na papierze, czy to które ma wartość użytkową? 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

gtx wiem co probujesz tutja mi wytlumaczyc :)

i masz racje ... ale mnie i tak nie przekonasz chodz bys  nie wiem jak sie staral ;)

to nie przekonasz mnie do wsadzenie takiej plyty do mojej budy :[

 

dajmy juz temu spokuj bo to do nikad prowadzi :]

Link to post
Share on other sites

Wiesz, tak popatrzyłem sobie raz jeszcze na zdjęcia Twojej budy i aż prosi się o mobo z niebieskim akcentem. Jeżeli preferujesz high-end śmiało możesz brać Gigabyte'a UD5H, układ zalewasz Mayhems Pastel Blueberry, (masz węże Masterkleer, więc płyn nie wejdzie z nimi w reakcję), bo jakoś ten płyn od Aquqcomputer średnio mi się podoba. 

Jeżeli chcesz iść w żółtą kolorystykę płynu, proponuję wymienić też wentyle, żeby nie gryzły się z LC, a mobo? Jeżeli nie żal Ci kaski to może AsRock OC Formula? Jakoś nie słyszy się o niej tak złych opinii jak o tym nieszczęsnym MPower'ze, Ostatnio nawet Darmacz pisał mi, że jemu MPower też padł!  :D Nie jesteśmy sami.....niestety.

 

Jeżeli chcesz pozostać przy swoim, nie będę już do niczego Cię namawiał  ;) to tylko taka moja mała propozycja

Link to post
Share on other sites

niby nie do srodka ale zwiazane z kompem

wlasnie przyniosl kurier glosniczki i robie przesiadke z logi z506 na te philipsa zobaczymy ostatnio mnie te logiteki wkurzaly jakies przebicia byly non stop (2.5 roku uzytowania)  zobaczymy ile te pociagna ^^

 

http://img.kasa.cz/eukasa_pl-foto/full_size/5/7/4/product_1151475.jpg



mpower pojechal do niemiec na naprawe zobaczymy co wyczaruja z nim :>

 

a tak btw doszly dzisiaj dwa grato gadzety  ; razer orochi i razer goliathus

jeszcze planuje zakup klawiatury razera deathstalker (tej tanszej) albo zakup drugiej takiej samej jak mam logi illuminated ( w mojej jeden przycisk wypada ) :/

Edytowane przez adriankiller
Link to post
Share on other sites

glosniki ja wiem nie znam sie na tym maja grac i tylko to mnie interesuje bardziej mi zalezalo na ich wygladzie ;)

 

co do klawiatury to najbardziej odpowiada mi ta logitech illuminated widzialem tez jakas no name (tracera podswietlana mysle zeby zaryzykowac cena jej nie jest az tak duza )

klawiatura musi byc podswietlana i nisko profilowa jak ktos zna jakies to zapraszam

 

( mam jeszcze razera lyncos ale to nie jest to ) :(

 

a i jeszcze jak by ktos posiadal mysze ta co kupilem razer orochi to prosze zeby odezwal sie na pw :/

Link to post
Share on other sites

Niskoprofilowa podświetlana to tylko logitech illuminated , sam szukałem dłuższy czas takiej klawiatury i tylko ta jest dobra , i właśnie ten Roccat Isku , tyle że on jest ciut wyższy ale za to najbliżej niskoprofilówki , do tego jest wygodny tylko cena zaporowa 300zł....

Link to post
Share on other sites

sa inne logitech cos ala illuminated ale juz wykonanie ich jest lipne a ta illu mam trzy lata niestety albo ja mialem taki niefart albo taka jest wrazliwa ( telefon spadl na nia z wysokosci okolo 80cm i przycisk odskoczyl odniej tak ze wylamal  te zawiasiki  )

....

no nic przebojam sie z nia jeszcze troche i albo kupie nowa illum albo razer deathstalker ta wersje dla niskobudzetowcow  ^^   )

 

http://cn.razerzone.com/assets/product/gallery/razer-deathstalker-gallery2.jpg



taki maly spamik .odemnie :P .

jest cien szansy ze uda mi sie kupic najmocniejszego 1 core gpu mam na mysli o tego tutaj bydlaka :]

(wczesniej myslalem o zwyklym gtx titan/n ale kupujac zwyklego i zmieniajac na nim chlodzenie traci sie gwarancje a ta karciocha troche kosztuje wiec jak juz kupowac titan/a to odrazu z blokiem zamontowanym seryjnie )

http://eu.evga.com/Products/images/GALLERY/06G-P4-2795-KR_LG_1.jpg

 

wszystko sie okaze do konca czerwca :/  ewentualne karty ktore jeszcze biore pod uwage to gtx 780 ( wersja hm zobaczymy co ciekawego wypusci msi do tego czasu ) / GTX 780 TI ale z tym to nie wiadomo jeszcze co i jak

Edytowane przez adriankiller
Link to post
Share on other sites

 

 

najbardziej co bym chcial to xpower (2011 chyba najladniejsze mobo jak dla mnie po nim tylko sa black edition rog ) niestety xpower sie nie miesci do 800D

a rozważałeś właśnie wybór platformy na lga2011, ja mogę polecić płytę którą posiadam P9X79DELUXE, pasowała by do twojej kolorystyki

http://imageshack.us/a/img62/3363/wp000237w.jpg

Link to post
Share on other sites

@ryba rozwazalem to rok temu to tutaj ( nie chce mi sie szukac tematu )

same einstei/ny wtedy byly i odradzaly 2011  mowili biez 1155 (sandy/ivy) po co tobie 2011 ... i tak tego nie wykorzystasz

teraz sami maja lga 2011 i teraz wlasnie doradzaja 2011 wiec zostawie to bez komentarza

 

a plytka powiem szczerze ze mi sie podoba ( ale x power i tak ladniejszy  :P  ) ale niestety inna platforma nie wchodzi w gre  bo juz mam procka i mobo na 1155

Edytowane przez adriankiller
Link to post
Share on other sites

Nie man nic nie wiem w przyszlym tygodniu powinnienem cos wiedziec

 

a tak btw to doszedl gadzet klawaitura jednak razer deathstar (wersja podswietlana) powiem ze moze byc ale i tak chowa sie przy logitech illuminated

dzisiaj widzialem w media mark trust illuminated  powiem ze nawet ciekawa wyglada (kupie ja za jakis czas bo cena nie jest duza a moze okazac sie warto bylo)

doszla tez podkladka taka sama jak ostatnio razera tyle ze 2x wieksza



Przyszlo pare drobiazgow :

 

Thermaltake mini box

 

http://www.sklep.soft-pc.pl/galerie/t/thermaltake-power-statio_8495.jpg

 

Wentylator : enermax duo 140mm

 

i filtr przeciwkurzowy : Demc 360 mm

 

z mobo nadal nie wiem ci jest grane :/  buuuuuu mam nadzieje ze do konca tygodnia bede wiedzial :[

Edytowane przez adriankiller
Link to post
Share on other sites

Plany na wakacje oprocz zmiany karty graficznej na ... ??? ( jeszcze na 100% nie jestem pewien ) ale prawdopodobnie asus/msi referent gtx 780 z blokiem xspc )

 

palnuje takie cos zrobic  :>  :

polke a na nie chlodnice 3x 120mm rezerwuar 250ml i pompke ( prawdopodobnie D5 z topem ) :menda:

 

btw prosze sie nie smiac z moich zdolnosci paintowych :P

 

http://imageshack.us/a/img707/1772/popopk.png

co o tym myslicie  :?::->:?:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...