Skocz do zawartości

[MULTI] Tomb Raider - seria


Shadow of the Tomb Raider  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      0
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Gość darkatraz

Siema Wielki P ;) Co tam słychać u Ciebie? Kudły zapuszczasz?

 

Wracając do tematu. Przy sterach 314.14 i ustawieniach najwyższe nic nie crashuje i nie ma artefaktów. Grałem blisko 3h i nic się nie działo. Jedynie co jakiś czas gra na chwilę się zatrzymywała ale to pewnie by doczytać teren.

Widać gra ma problemy z eksluzywnym pełnym ekranem.

 

No to czekać na drugą łatkę i stery od nv bo mnie korci jak się gra i jak TR wygląda na SMAAx4 bo teraz spadek jest o blisko 17fps na moim sprzęcie. Teraz mam średnio 42fps w benchu i mi tyle pasuje.

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

TessFX - super efekt. już nie mogę się doczekać custom softów do kinecta. 

 

 

będę miał znowu włosy...

 

No! widać, że konkretny gość :) - w dodatku z tego samego miasta :D

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wczoraj skończyłem i zakończenie faktycznie średnie, ale gra jako cała ma ode mnie 9/10. Problemy techniczne pomijam, bo na Radkach nie były specjalnie upierdliwe.

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

Problemy tech - no właśnie na radkach były małe, po wypuszczeniu łaty już sporadyczne.

 

Pojawiła się recka na TR PL :) Widzieliście?

 

Z minusów autor wymienia między innymi: "za mało opcjonalnych grobowców" == czy ja wiem, trochę ich jest, ale dotarcie do kufra jest o wiele za proste :/

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Zaliczyłem wszystkie i faktycznie żaden nie był specjalnie wymagający, ale cała gra jest dość prosta. Nie uznałbym tego jednak za jakąś wielką wadę. Grało mi się rewelacyjnie.

Link to post
Share on other sites

A co sądzicie o zakończeniach innych dzieci SquareEnix - Hitman Absolution, Deus Ex Human Revolution?
Jak dla mnie, te tytuły też miały szalenie ciekawe fabuły (przynajmniej na tyle interesujące, żeby pchały mnie do przodu pomimo kilku męczących mechanik rozgrywki) ale zakończenia... cóż, SquareEnix-Quality chciało by się rzec.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...