Skocz do zawartości

Zestaw LGA775 - 2xCPU + Asus Commando + LCD 19" OKAZJA!


Recommended Posts

Witam,

Chcąc czy nie, jestem zmuszony sprzedać swojego PC'ta, ponieważ przymierzam się do zakupu netbooka.

Na sprzedaż lecą:
Płyta główna: Asus Commando (BULK) (nie działa LCD, ale to ponoć standard w tych płytacj) + karta dźwiękowa Asus Supreme FX ==>> 220zł
CPU0: Intel Pentium 4 D 945 - (3,2GHz x2) rev. C1 ==>> 80zł (70zł, bez chłodzenia)
CPU1: Intel Core 2 Duo E6300 rev.B2 ==>> 80zł (wraz z chłodzeniem BOX'owym)
GPU: Gainward GeForce 6600 256MB (NE-6600 + TD21-PM8043-L) TV OUT/ DVI / VGA ==>> 40zł
RAM: G.Skill HZ 800MHz CL4 - Wersja limitowana (BOX) ==>> 130zł
PSU: Corsair CMPSU650 TXEU (BOX, jeszcze na gwarancji) ==>> 220zł
MONITOR LCD: Samsung 940N (19") ==>> 180zł

Przy zakupie całego zestawu tylko 870zł!!!

Wszystko oczywiście jest sprawne. Na płycie głównej i karcie graficznej wymieniłem pastę termoprzewodzącą na Prolimatech PK-1, dzięki czemu temperatury znacznie spadły (temp. GPU przy wentylatorze na 5V ~31*C).

Zestaw w szczególności polecam overclockerom, tym bardziej obeznanym, jak i mniej. Osobiście miałem okazję ustawić FSB na 546MHz, jednak przypuszczam, że to RAM-y ograniczały dalsze kręcenie - z powodu braku funduszy, nie mogłem tego sprawdzić.

Na życzenie sprzęt mogę wystawić na allegro, lecz wtedy kupujący pokrywa koszty prowizji.
Również na życzenie mogę wstawić zdjęcia sprzętu.

KONTAKT:
- PW
- Tel.: +48 603-204-733
- GG: 9149204
- E-mail: programeri7@gmail.com

Ceny jak najbardziej do negocjacji ;)

Serdecznie wszystkich zachęcam do kupna. Mile widziany odbiór osobisty w okolicach Warszawy / Gordziska Mazowieckiego.


Pozdrawiam,
mati199537

Edytowane przez mati199537
Link to post
Share on other sites

G.Skill HZ 800MHz CL4 - Wersja limitowana >> Kupione w niemczech w 2006 roku. Posiadam kopię faktury, więc dożywotnia gwarancja. Seria PHU2, wiec ta, która kręci się lepiej.Dołączone jest do nich metalowe pudełko z pianką, w której to są usadzone. Jeśli chodzi o OC, to brak konkretnego CPU (E8x00) nie pozwoliło mi ich dokładnie zbadać, jednak 1150MHz mimo mojego braku doświadczenia udało mi się osiągnąć bez problemu(nie pamiętam już przy jakim to było dzielniku).



Nie wiem jak edytować post, więc tutaj napiszę:

NOWA CENA ZA CAŁY ZESTAW: 800zł!!!



MOBO, CPU oraz RAM wystawione na allegro

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...