Skocz do zawartości

Dark Void - pc demo


Recommended Posts

Kuurde akurat wyszło kiedy sprzedaje cpu i płytke główną w celu zlożenia kompa na I7.

I nie mam możliwosci sprawdzenia tej gierki ;)

 

Ściągnijcie i dajcie opinie:) Wykorzystuje PSYHX . Szkoda że mój ATI 5850 tego nie ma. Wcześniejszy GTX 280 by się przydał , hehe.

Jednak za 2 tygodnie będe juz mial zlozonego kompa pod I7 to obczaje gierke, jednak bez efektów psyhxa.

Link to post
Share on other sites

Odpaliłem benchmark.

Wszystko max, odpalam. *** co to ma być?! W tej grze nie ma cieni!

 

No dobra. Włączyłem PhysiX na low, średnia ilość klatek poniżej wszelkiej krytyki. A procesor co? No jak to co?! Oczywiście się nudzi!

Ten cały PhysiX to wielka ściema, sztucznie hamują prędkość gdy tylko nie ma karty zielonych w komputerze.

Link to post
Share on other sites

Ośmiolatkowi się spodoba ale nie 14 wzwyż eheh

 

Powiedział bym nawet, że jest gorsza od zalanego kompa dzisiaj heh. Komputer padł hm... próbuje ponowić. Nic. Wyjmuje grafikę i co woda z niej leci, druga tylko lekko. Pcix mokre. Rozebrałem wysuszyłem i gitara. Wszystko chodzi jak dawniej. A blok wodny do śmieci, przyfajczyła się pleksia. i uszczelka nie trzymała juz tak jak powinna. Widocznie wtedy gdy pompka się rozłączyła i wyłączył się komputer awaryjnie. Teraz chłodzenie standardowe:] i zegar 2,5GHz :) jakiś czas będzie trzeba wytrzymać hehe.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...