Skocz do zawartości

Słuchawki Audeze LCD-2


Recommended Posts

Znalazłem teraz gościa, który sprzeda mi je za 3500zł, ale dzięki za namiar. Nie mogłem ich znaleźć w Polsce w ogóle w jakimś normalnym sklepie. Tyle że to też jakaś porównywarka jest, a jak tu kupić z tego? :/

W kwestii uzupełnienia, te na zdjęciu na tej stronie co podałeś to Audeze LCD-3. Jeśli tyle wołaliby za LCD-3 to by było jak za darmo, bo one kosztują 2000... dolarów. :P

Edytowane przez kabak 1991
Link to post
Share on other sites

Myślę że tak ze względu na to że są to najlepsze słuchawki ortodynamiczne na świecie (LCD 3), a LCD 2 są zaraz za nimi. Przebijają nawet HiFiMany HE-6 i HE-500. Tyll Hertsens uważa że LCD 2 są warte swojej ceny, więc więcej niż konieczne jest zgodzić się z tą opinią. Nie wiem jak to wygląda na żywo, ale myślę że to nie jest takie słabe jak wygląda, bo chodzi raczej o użyte materiały. Z tego co wiem w opiniach i testach nikt nie skarżył się na to że słuchawki się rozlatują. Sposób w jaki one leżą na głowie odciąża mocno pałąk. Myślę że powinno być ok. Jeśli je kupię co raczej chyba jednak sobie odpuszczę, to mogę na życzenie zdać relację. Ostatecznie ich cena bierze się z brzmienia. Złota membrana też pewnie nie kosztuje 100zł. ;)

Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie podstawowym "problemem" słuchawek, czy też ogólnie sprzętu audio jest to, że każdy inaczej to odbiera. Nie mówiąc już o zakresie tego co słyszy...

Głupio by było gdybym w słuchawkach za parę tysięcy, słyszał to samo co w innych za powiedzmy 200zł. ;)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...