Skocz do zawartości

win7 nie ładował się.


Recommended Posts

Dziś włączyłem komputer i na jakieś 15 min. usnąłem a gdy się obudziłem to komp był wyłączony. Nie wiem w jaki sposób się wyłączył ale po ponownym załączaniu najpierw mocno chodziły wiatraki, a po rozkręceniu i dociśnięciu kabli przy ładowaniu systemu wyskakiwała czarna konsola bez żadnego tekstu. Po paru próbach uruchomienia wybrałem by system sprawdził dysk i parę wpisów się usunęło po czym system się załadował. W czym mógłby być problem? bo chcę zareagować na czas za nim będzie po zawodach i komp w cale się nie uruchomi.

 

Parametry:

 

Phenom 550

Ma 770T-UD3P

StealthXStream OCZ 500W

GoodRam 1333 CL9

radeon 5770

Windows 7

 

Dodam, że po udanej próbie włączenia systemu pokazała mi się aktualizacja więc czy to możliwe, że w tym czasie jak spałem to ta aktualizacja zrestartowała mi system i zainstalowała się nie poprawnie?

Link to post
Share on other sites

Sprawdź jakimś programem czy na dysku nic złego się nie zdarzyło,

mam na myśli fizyczne błędy.

Może podczas aktualizacji prąd Ci wyłączyli albo jakieś wahanie w sieci było.

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze to sprawdź jeszcze raz te kable.

Jak zasnąłeś to system przeszedł w stan wstrzymania, po uruchomieniu wiatraczki poszły na maksa to jest normalne na płytach z chipsetem ati i win 7, mam to samo w swoim stacjonarny i notebooku. Wystarczyłby restart.

Po rozkręceniu i dociskaniu kabli coś naknociłeś. Może naruszyłeś pamięci?

Link to post
Share on other sites

Witam, znowu był podobny problem. Otóż gdy zabrakło prądu i włączyłem komputer to musiałem zrobić naprawa kompa bo system się nie włączał i był czarny ekran po załadowaniu. Czy to problem systemu czy to jest normalne w Windows 7, że trzeba ciągle naprawiać po nieudanym wyłączeniu systemu?

Link to post
Share on other sites

Psychol324 mam podobny problem. Po przejściu w tryb uśpienia w Windows 7 nie mogę wybudzić systemu. Po odcięciu zasilania komputer się włącza, wyłącza i znowu włącza. Widze potem tylko czarny ekran. Pomaga wyciągnięcie baterii z płyty głównej. Nie wiem co jest przyczyną ale myśle że to wina niedpracowania windows 7 lub (ze względu na jego "świeżość") brak kompatybilności z niektórymi płytami głównymi.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...