Skocz do zawartości

Path Of Exile - Wrażenia...


Recommended Posts

Witam!

 

Są osoby na tym forum,które już grają w otwartą betę nowego niepłatnego MMO od twórców,którzy

niegdyś pracowali dla Blizzarda PATH OF EXILE??

 

Jakie macie wrażenie z gry??

Czy to prawda,że tak własnie powinno wyglądać Diablo III??

Edytowane przez Nextassy
Link to post
Share on other sites

Po spędzeniu kilku godzin w grze daje się we znaki wciąż wczesny etap produkcji na jakim się ona znajduje. Długie ładowanie się lokacji, czekanie na wejście do gry i częste "wywalanie" może solidnie zdenerwować. Dynamika rozgrywki jest nieco słaba, grafika prezentuje się poprawnie lecz bez rewelacji natomiast gorzej jest z optymalizacją. Jak na razie niestety dałem sobie spokój z tą produkcją przez jej skomplikowanie i ogromną mnogość atrybutów postaci czy bonusów itemków, po protu nie wiadomo czy lepszy jest hełm z magic shieldem czy z bonusem do evansion :P.

Żeby czerpać z gry przyjemność trzeba by się przebić przez jakiś poradnik bo jest ona dość skomplikowana.

Link to post
Share on other sites

Ja gram i osobiście mi się podoba, lokacje wcale wolno się nie ładują ?. Grałem łącznie około 2 godziny i ani razu mnie nie wywaliło.

 

Co do przedmiotów to lekka zamota, nie wiadomo co do czego,  :)  + drzewko rozwoju postaci zniszczyło mi system  :rotfl:

Edytowane przez vallentine
Link to post
Share on other sites

Po spędzeniu kilku godzin w grze daje się we znaki wciąż wczesny etap produkcji na jakim się ona znajduje. Długie ładowanie się lokacji, czekanie na wejście do gry i częste "wywalanie" może solidnie zdenerwować. Dynamika rozgrywki jest nieco słaba, grafika prezentuje się poprawnie lecz bez rewelacji natomiast gorzej jest z optymalizacją. Jak na razie niestety dałem sobie spokój z tą produkcją przez jej skomplikowanie i ogromną mnogość atrybutów postaci czy bonusów itemków, po protu nie wiadomo czy lepszy jest hełm z magic shieldem czy z bonusem do evansion :P.

Żeby czerpać z gry przyjemność trzeba by się przebić przez jakiś poradnik bo jest ona dość skomplikowana.

Lokacje w miarę szybko się wczytują a samo rozbudowywanie postaci jest mega jak na razie to żałuję że kupiłem Diablo 3 ciekawi mnie jak w Path Of Exile będą wyglądały mikropłatności 

 

http://imageshack.us/photo/my-images/801/beztytuusci.jpg/

Link to post
Share on other sites

Ja miałem dokładnie to samo,drzewko rozwoju postaci,to tak jak by wziąć do kupy wszystkie części Diablo :D hehe

Nie miałem problemów z wczytywaniem się lokacji,wszystko szybko i sprawnie się odbywało,a co do wywalania z serwera to owszem parę razy się zdarzyło,ale nie zapominajmy że jest to open beta,wiec jeszcze nie do końca finalna wersja gry.Zamotanie z itemami owszem jest,ale myślę że rozgryzę to.Gra po prostu niszczy możliwościami rozwoju postaci. 

Edytowane przez Nextassy
Link to post
Share on other sites

PoE ciekawe się zapowiada grałem pare godzinek i ładnie to wygląda, nie wiem czy wiecie ale to drzewko umiejętności  jest z FFX na ps2 siatka sferyczna chyba z tego co pamiętam tak się nazywała. 

 

http://finalfantasy.wikia.com/wiki/Sphere_Grid

Edytowane przez Deus91Ex
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...