Skocz do zawartości

Sprzedam Laptopa Samsung 310E5C


Recommended Posts

Witam,

Mam do sprzedania Laptopa kupionego w sklepie X-kom w dniu 09.01.2013r.

Niestety Laptop nie spełnia moich oczekiwan wydajnościowych (lubie czasami popykac w Diablo 3)

jak i system operacyjny Windows 8 kompletnie mnie zawiódł. Jako, że przespałem juz 10 dniowy okres zwrotu towaru w sklepie X-kom zmuszony jestem sie go pozbyć.

Laptop w stanie idalnym wizualnym jak i technicznym.

Na ramce są jeszcze fabryczne folie,

sprzęt na gwarancji jeszcze 23 miesiące - dołączam dowód zakupu.

Dorzuce do niego nową bezprzewodową  myszkę, która otrzymałem w zestawie oraz torbę.

Cena jaka mnie interesuje to 1750zł wraz z wysyłką kurierską. (niecały miesiąc temu zapłaciłem za niego 1900zł)-dowód zakupu

Kontakt pod nr telefonu:536-503-304

Poniezej zamieszczam jego specyfikacje:

 

Procesor Intel Core i3-3110M (2 rdzenie, 2.40 GHz, 3 MB cache) Chipset Intel HM76 Express Chipset Zainstalowana ilość pamięci RAM 4096 MB (SO-DIMM DDR3, 1600 MHz) Maksymalna obsługiwana ilość pamięci RAM 16 GB Ilość gniazd pamięci (ogółem / wolne) 2/1 Dysk twardy 500 GB SATA 5400 obr. Wbudowane napędy optyczne Nagrywarka DVD+/-RW DualLayer Typ ekranu Matowy, LED Przekątna ekranu 15,6" Nominalna rozdzielczość 1366 x 768 (HD) Karta graficzna Intel HD Graphics 4000 Wielkość pamięci karty graficznej Pamięć współdzielona Dźwięk Wbudowane głośniki stereo
Wbudowany mikrofon
Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio Kamera internetowa 0.3 Mpix Łączność Wi-Fi 802.11 b/g/n
LAN 10/100/1000 Mbps
Bluetooth Rodzaje wyjść / wejść DC-in (wejście zasilania) - 1 szt.
VGA (D-sub) - 1 szt.
HDMI - 1 szt.
RJ-45 (LAN) - 1 szt.
USB 2.0 - 3 szt.
Wejście mikrofonowe - 1 szt.
Wyjście słuchawkowe/głośnikowe - 1 szt.
Czytnik kart pamięci - 1 szt. Bateria 6-komorowa, 4400 mAh, Li-Ion Zainstalowany system operacyjny Microsoft Windows 8 PL (wersja 64-bitowa) Dołączone oprogramowanie Microsoft Office 2010 PL (trial)
Partycja recovery (opcja przywrócenia systemu z HDD) Wysokość 34,3 mm Szerokość 375 mm Głębokość 245 mm Waga 2,30 kg (z baterią) Dodatkowe informacje Wydzielona klawiatura numeryczna
Wielodotykowy, intuicyjny touchpad
Możliwość zabezpieczenia linką (port Kensington Lock) Dołączone akcesoria Zasilacz
Bateria (podstawowa)

 

 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...