Skocz do zawartości

Recommended Posts

Procesor podkręcisz, natomiast z grami może być problem (mowa o najwyższym poziomie detali). Karta graficzna i ilość pamięci operacyjnej są nie wystarczające. Z tymi grami nie będzie problemu na wyższych ustawieniach graficznych, jednakże tryb 'VeryHigh' może być nieco zbyt wymagający. Polecam dołożyć pamięci RAM (przynajmniej do 2 GB).

Link to post
Share on other sites

Grafika może już nie nadążać w najwyższych rozdzielczościach (no właśnie jaki masz monitor?) i RAMu w też może być za mało (przydałoby się chociaż 1GB dokupić).

Procka myślę, że podkręcisz na BOXie do 3.5GHz ale lepiej zmienić to by się nie męczył.

Link to post
Share on other sites

Mam win7... 32bit. w grach chyba nie ma większej różnicy między 32 a 64bit. Ale mam pirata ;/ i w ciągu kilku miesięcy kupię pewnie oryginala, już 64bit. Co do pamięci to te moje obecne są w cenie 238zł. Odbije się jakoś na wydajności jeśli wrzuce jakieś inne tańsze pamiątki i czy wgl by to działało ze sobą? Chyba że nie polecacie tak robić ;)

Link to post
Share on other sites

Tak, 8800GT oscylują w granicach 240-260zł.

Jeśli chodzi o pamięci to możesz włożyć inne, ważne aby miały takie same parametry (częstotliwość, timingi i napięcie). Te, które masz teraz to jedne z lepszych pamięci na rynku i myślę, że lepiej abyś dokupił kolejny taki komplet ;) Możesz jeszcze zastanowić się nad TYMI Corsair'ami (wymiana, nie dołożenie, OCZ na Corsair).

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...