Skocz do zawartości

Recommended Posts

 

 

Z czym chcesz polemizowac? Wynik swietny ale zrob taki sam na win 8.1 wtedy bedziemy wiedziec czy podniesienie wartosci pamieci do stanu jaki Ty masz ma sens, bo dla mnie juz nie mialo. Ewentualnie musimy poczekac na przesiadke reszty na win10. Gratuluje jednak bo na razie masz miano nr1.

 

Niestety nie posiadam windowsa 8.1, mam za to windows 7 na którym nie jestem wstanie osiągnąć takiego wyniku, może wina sterowników, może samego systemu nie wiem. Wiem za to że bliżej 8.1 do 10 aniżeli 7 do 8.1.

 

Wynik na windowsie 7:

 

http://www.3dmark.com/fs/4844861 

Link to post
Share on other sites

Tu się zgadza. Na Win 7 tez mam gorsze wyniki GPU, wiec jest to kwestia sterownikow, byc moze nawet samego direct X gdyz najnowsza wersja na win7 to 11.0 a na  win 8.1 - 11.1. Za to co ciekawe, wynik physics score u mnie jest troche lepszy na Win7 niz na win 8.1. ;)


Zegar procesora karty przez cały czas testu stabilny na 1570 Mhz, pamięć karty 2030 Mhz o obecnej chwili uzyskałem nieco niższy wynik GPU score 14181pkt zapomniałem podkręcić CPU :( niby małe znaczenie ale zawsze to 42 pkt :) w moim wypadku.

 

Zwroc uwage na PerfCap Reason w tabeli wartosci GPU-Z. Masz zolty i niebieski pasek, to mowi o ograniczeniach ktore wplywaja na prace Twojej karty. Jak najedziesz kursorem na napis PerfCap Reason pokaza Ci sie wyjasnienia czego dotycza te limity. W tym wypadku chodzi o napiecie. Idealna sytuacja do ktorej powinienes dążyć to pusta tabelka bez zadnych kolorowych paskow. Tu moze juz tylko pomoc ingerencja w Bios. ;)

Edytowane przez broodeeck
Link to post
Share on other sites

UPDATE


 


 


FIRE STRIKE


 


16590 with NVIDIA GeForce GTX  Titan X (1x) and Intel Core i7-4790K - link - maro0724


 


 


CLOUD GATE


 


34436 with NVIDIA GeForce GTX  Titan X (1x) and Intel Core i7-4790K - link - maro0724


 


 


SKY DIVER


 


36609 with NVIDIA GeForce GTX Titan X (1x) and Intel Core i7-4790K - link - maro0724


 


 

Link to post
Share on other sites

To koniec moja karta chyba więcej nie pójdzie, boję się już trochę o nią :o

 

11628 with NVIDIA GeForce GTX 970(1x) and Intel Core i5-3570K - link - Premek1983

 

brakuje i7 i był rekord ogólny 970

Edytowane przez Premek1983
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Ty pokaż wynik z firestrike na tej karcie a nie jakieś badziewne sky diver zapodajesz. Boisz się czegoś czy coś? nie kapuję

 

Teraz zapodaje wynik z firestrike, bo wcześniej przestraszyłem się tego wyniku :o

 

FIRE STRIKE

 

18389 with AMD Radeon R9 295X2 and Intel Core i7 5820K - link- zwierz_ak

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Nie no jak bym miał wybierać w tej cenie to bym jednak brał nvidie i Titana x lub 980Ti kiedy wyjdzie. Wiadomo do titana trzeba by 500 zl dołożyć. Ale ma sie 1 mocarne gpu i 12 lub 6 GB w przypadku 980Ti a to w zupełności do 4k wystarcz. Nvidia zawsze ma lepsze sterowniki i w grach jest lepsza od amd jak dla mnie

Edytowane przez Premek1983
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Fire Strike

 

16033 with NVIDIA GeForce GTX 980 Ti(1x) and Intel Core i7-4790K - link - mst

 

Jak zawalczę z biosem, może uda się ugrać coś więcej. No i procek na boxowym chłodzeniu, więc póki co OC nie wchodzi w grę.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...