Skocz do zawartości

Recommended Posts

CLOUD GATE


 


34010 with NVIDIA GeForce GTX  Titan X (1x) and Intel Core i7-4790K - link - maro0724


 


 


SKY DIVER


 


36234 with NVIDIA GeForce GTX Titan X (1x) and Intel Core i7-4790K - link - maro0724


 


 


Fire strike nie daje bo jest mniej jak było wcześniej wtf? xD :P


Link to post
Share on other sites

Wyslalem priv, dzieki! :)

Wynik poprawiony. ;) 11905 ogolny i 14186 gaphics score.

 

11905 with NVIDIA GeForce GTX 970(1x) and Intel Core i7-3770K - link - broodeeck.

 

Ustawienia to 1582/2011.  Cisne dalej!  ;)

GPU score przekroczone 14300 a dokladnie o 4 punkty. No i jest rekord na forum. :)

 

11999 with NVIDIA GeForce GTX 970(1x) and Intel Core i7-3770K - link - broodeeck.

A jednak mam rekord. Patrz wyzej. ;)

 

Nie dalej ja mam rekord GPU  ;)

 

Link

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Czas zawiesić poprzeczkę jeszcze wyżej. Powoli chyba dochodzę do limitu. Jakby mi sie udało osiągnąć 14400 pkt, to byłbym mega zadowolony a tak mam mały niedosyt. ;)

 

12039 - wynik ogólny, 14375 - wynik GPU

 

12039 with NVIDIA GeForce GTX 970(1x) and Intel Core i7-3770K - link - broodeeck.

 

 

http://gpuz.techpowerup.com/15/05/16/4fk.png

Edytowane przez broodeeck
Link to post
Share on other sites

Czas zawiesić poprzeczkę jeszcze wyżej. Powoli chyba dochodzę do limitu. Jakby mi sie udało osiągnąć 14400 pkt, to byłbym mega zadowolony a tak mam mały niedosyt. ;)

 

12039 - wynik ogólny, 14375 - wynik GPU

 

12039 with NVIDIA GeForce GTX 970(1x) and Intel Core i7-3770K - link - broodeeck.

 

 

http://gpuz.techpowerup.com/15/05/16/4fk.png

 

Gigabyty mają hynixy pamięci i dlatego

Ja w MSI mam samsungi a one się tak dobrze nie podkręcają

Gdyby nie to to bym cię dogonił

Link to post
Share on other sites

Gigabyty mają hynixy pamięci i dlatego

Ja w MSI mam samsungi a one się tak dobrze nie podkręcają

Gdyby nie to to bym cię dogonił

To jest nieprawda. Po pierwsze Samsungi to najlepsze pamięci dla kart maxwell. Samsung > Hynix > Elpida  w tej kolejnosci. Samsungi kręcą się najlepiej, Hynix rzadko osiągaja 2000mhz (8000mhz) a zazwyczaj w większości kart dochodzą do 1950mhz (7800mhz). Elpida to jest badziew, który prawie w ogóle się nie kręci. Czy karta ma Samsungi czy Hynix to jest podobno loteria, aczkolwiek pierwsze karty G1 w ver. 1.0 miały Samsungi a hynixy pojawiły się dopiero w ver. 1.1. Moja karta jest ver. 1.0.

 

Oto dowód jakie mam pamięci.

 

http://gpuz.techpowerup.com/15/05/16/528.png

Edytowane przez broodeeck
Link to post
Share on other sites

Ja jak miałem hynixy w poprzednich kartach to zawsze się lepiej kręciły od tych teraz samsungów

 

w takim razie nie wiem o co chodzi niby daję 1612 mhz pamięci na 8200 a i tak mam niższy wynik od ciebie

 

jak na razie mój max dla GPU to 14320 pkt.

Edytowane przez Premek1983
Link to post
Share on other sites

A jesteś pewny, że karta trzyma stałe 1612/8200 podczas całego testu? Być może Ci trotluje w którymś miejscu i tego nie zauważasz. Jest jeszcze jedna teoria. Mam lepiej dobrane ustawienia karty w panelu NVidii. :)

 

Nie nie trotluje. Dziwne niby mam lepszy Asic i du*a. Dobra nie chce mi się już męczyć dla 50 pkt. Wygrałeś :)

Link to post
Share on other sites

Nie, nie! Nie poddawaj sié. :)

Sprawdz jedno ustawienie w "services". Wejdz w start, wpisz service i na liscie znajdz Nvidia Streamer Service for Shield. Daj prawym klawiszem->properties->i w Startup type wybierz Disabled. To powinno dac Ci kilkadziesiat punktow wiecej.

Link to post
Share on other sites

a o to chodzi

 

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/zwiekszenie-wydajnosci-kart-geforce-wylaczenie-nvidia-streamer.html

 

czytałem to jednak po sprawdzeniu tego stwierdzam że ja nie mam takiej usługi chyba dlatego że nigdy nie instaluję GeForce Experience

Edytowane przez Premek1983
Link to post
Share on other sites

Chyba wygrales Premek. ;) Nie wazne co robie, nie moge ustabilizowac 1607mhz a co za tym idzie wyzej niz 1595mhz nie dam rady. Podkrecajac natomiast bardziej same pamieci, powyzej 8250mhz nic mi to juz nie daje. Wiec chyba juz nic wiecej nie wycisne z karty. Takze grautluje osiagnietego wyniku i miana najlepszego gtx970 w Firestrike Benchmark. ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...