Skocz do zawartości

Recommended Posts

Polecam Logitechy x-530. Sam mam od jakiś 2 lat. Grają bd dobrze i czysto. W swoim przedziale cenowym według mnie są najlepszym wyborem jeśli chodzi o głośniki do kompa Nie charczą a bas jest soczysty. Jedyny ich minus to krótkie kable od satelitek i brak pilota.

Link to post
Share on other sites

Też uważam, że w tej kwocie brać 5.1 to porażka... ja bym polecił Microlab FC-550 - przede wszystkim wygoda (osobny wzmacniacz) i myślę, ze nie najgorsza jakość dźwięku. Te Genius'y 5.1, o  których mówisz nie są dobre (obawiam się o zniekształcenia jak zwiększysz głośność - jak w większości produktów tego producenta) ...  Słuchałem jeszcze Logitech'a x230 - ale niestety ergonomia już nie ta sama. 

Link to post
Share on other sites

Mam niecaly rok te Geniusy SW-HF5.1 4000 i sprawuja sie bardzo dobrze.Do 3/4 maksymalnej glosnosci nie ma zadnych znieksztalcen dzwieku i mocny bass.Wiecej nie sprawdzalem bo nie mam takiej potrzeby.Nie wiem jak jest w innych zestawach 5.1 ale dosc duzym mankamentem tych Geniusow jest to ze nie zapamietuja ustawien i po kazdorazowym wlaczaniu kompa trzeba ustawiac na nowo basy albo glosnosc (standardowo ustawiaja sie w polowie skali glosnosci).

Wybralem ten zestaw poniewaz bardzo ladnie prezentuje sie na biurku - nie maja jakis dziwacznych ksztaltow jak wiekszosc obecnych glosnikow.

Link to post
Share on other sites

Tylko że tych geniusów nie mogę nigdziej dostać... 

Przecież dałem Ci link z allegro do tych, Twoich wymarzonych, Geniusów 4000... Bądź człowieku poważny.. Dlaczego w ogóle, tak się uparłeś na system 5.1, w tej cenie, jak i do muzyki ogólnie lepiej wziąć głośniki w systemie 2.0, ew. 2.1, ale rozumiem, że jesteś poszukiwaczem basu więc 2.0 w tej kwocie, nie spełniłoby Twoich oczekiwań, tak więc 2.1.

Link to post
Share on other sites

Jeśli masz ochotę to przekonaj mnie dlaczego mam nie brać 5.1 ? 


Co do tego. w 5.1 mam większą moc... dźwięk przestrzenny... GRY + MUZYKA.

Przecież dałem Ci link z allegro do tych, Twoich wymarzonych, Geniusów 4000... Bądź człowieku poważny..  



Dopiero koleś wznowił aukcję, bo jej nie było. I ogólnie chodziło mi o tee genie za 300 zł, które kolega kupił w morele. 

Edytowane przez szymek11911
Link to post
Share on other sites

Pokaźnej mocy się nie spodziewaj od tak małych kolumn, duże 2.0 je po prostu zdmuchnie nawet jak będzie miało znacznie mniejszą moc :).

Edytowane przez Szarik_Komputerowiec
Link to post
Share on other sites

W tej cenie 5.1 to nic ciekawego, poza tym muzyka nie jest kodowana w formacie 5.1 wiec będziesz miał pewnie trochę zabawy sterownikami , systemem żeby wymusić grę pozostałych głośniczków, bo tak to będzie grało stereo plus sub, większość gier też  nie obsługuje systemu 5.1. Nie odczujesz żadnej różnicy w mocy między geniusami4000 a tymi Modecomami co Ci poleciłem, krótko mówiąc 5.1 nie nadaje się do słuchania muzyki. Ludzi Ci dobrze radzą, ale Ty i tak swoje, więc kup sobie geniusy i jak dla mnie temat do zamknięcia. 



Szarik. Czyli te 5.1 100 Wat będą słąbsze dajmy na to od tych geniusów ? Chodzi mi o głośnośc gry. http://allegro.pl/glosniki-genius-sp-hf1800a-tani-kurier-najtaniej-i3004481682.html

Będą grały tak samo głośno, ale w tych raczej zabraknie Ci basu, więc kup sobie 2.1 i po kłopocie

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...