Skocz do zawartości

Wałkowane jak nigdy, kontynuowane jak zawsze...


Recommended Posts

Takie pytanie, głównie do grupy zarządzającej. Piszę na forum nie PW, a tak żeby inni też się mogli zapoznać z treścią.

 

Z tego co pamiętam były tu 2 albo 3 tematy w których się dość sporo iskrzyło w kwestii zrobienia porządku z głupotą na tym forum. Były postulaty, że wreszcie będzie spokój - że przede wszystkim zrobi się porządek z tak zwanymi "pseudo-ekspertami" szerzącymi błędne teorie...

 

I co widzę po upływie jakiegoś czasu?

 

Jaazik powraca sobie po upływie temp-bana (który niby miał go "ustawić"). Ciągle z tą samą sygnaturą, z tymi samymi pomysłami i tą samą gadaniną.

 

extremme dalej pisze głupoty nie z tej planety.

 

PCLabspec dalej uważa się za eksperta w każdej dziedzinie.

 

APEL DO MODERATORÓW! Zróbie coś z tym, bo laicy tu wchodzą - wierzą im a potem jest niesmak i rozczarowanie. To forum ma autorytet nie pozwólcie robić z niego śmietnika!

Link to post
Share on other sites

Od siebie dorzucę jeszcze ostatnią plagę dysmózgów i analfabetów, rezerwuara, slabona i jeszcze większy burdel w zestawach związany z "wykazywaniem się" na eksperta.

Zobaczymy, czy jak wreszcie obsadzą ekspertów to będziemy mogli sami zrobić porządek bo nie wiem ile razy można się upominać o jedno i to samo.

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Pewnie skoro nie zrobili do teraz porządku to nigdy tego nie zrobią. Nas jest mała garstka, a reszty (czyt. dysmózgów itp.) jest cała masa na forum.

 

Może coś by się ruszyło jakby jeden z nas dostał juniora albo moda.

Link to post
Share on other sites

Wg mnie jedynym słusznym pomysłem byłoby wprowadzenie skali eksperta. Każdy mógłby awansować na kolejny poziom wtajemniczenia, za dobrą pomoc itp. u każdego można sprawdzić historię postów itp., więc łatwo można by było to zrobić.

Kolejną opcją powinna być możliwość klikania dobra rada (już jest) i zła rada. (pod postem po jakimkolwiek temacie, tak każdy mógłby zbierać reputację.

Link to post
Share on other sites

Z doświadczenia na forach wiem, że BAN jest niezbyt skutecznym rozwiązaniem. Bardziej skutkują nietypowe metody np. zmiana nicku na "Jestem debilem", wtedy taki Jaazik (przynajmniej powinien) wstydziłby się coś napisać, a czarna lista jest jak najbardziej dobrym pomysłem, ale nie każdy "nowy" tam zajrzy. ;)

Link to post
Share on other sites
Gość nasciturus

Nawiązując pośrednio do ekspertów na forum od "dziedzin wszelakich", popatrzcie co się dzieje na głównej benchmarka. Roi się tam od śmieciowych (moim zdaniem oczywiście) artykułów promujących wszech i wobec Windows 8 (pod każdą postacią). System przedstawiony w samych superlatywach, poradniki o byle czym, byle codziennie przewijało się coś z logo MS. Osobiście nie mam nic przeciwko, ale portal szanujący użytkownika (a za taki miałem - bo już nie mam benchmark.pl) mógłby chociaż małymi literkami napisać: a r t y k u ł   s p o n s o r o w a n y (czy to chodzi o produkty MS czy każdego innego producenta). Osobiście z niecierpliwością czekam na artykuł "Windows 8 - lepszy przy kawie czy herbacie?" lub "Dzwonienie i wysłanie sms-ów z Windows Phone 8".

 

Kontakt z redakcją - 0 (słownie zerowy).

 

Konkursy. Mogłoby się rzec - nie ma co narzekać jak dają, ale każdy kto to obserwuje, widzi, że nie wszystko jest tak jak być powinno.

 

Z mniejszą bądź większą częstotliwością przeglądam 'becha' od ~2005 roku, ale większej żenady niż ostatnio, jeszcze tu nie widziałem. To, że na forum trafiają się nierzetelni 'specjaliści', to mnie w zasadzie nie dziwi, ale pseudo-redaktorów się nie spodziewałem.

Edytowane przez nasciturus
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...