Skocz do zawartości

Karta graficzna do 450zł


Recommended Posts

niezauważyłem sorry, no to w takim wypadku możesz zaryzykować :)

 

@lordonos

polecać komuś stary piekarnik tylko dlatego, bo wydajny, i codziennie paciorki za niego trzepać, co by nie poszedł z dymem, to nie jest za dobry pomysł - ty tak kupujesz, pisałeś , że zmieniasz często karty, pewnie z pieniążkami też się nie liczysz jak ci te stare kombajny padają, ale ktoś inny może chce mieć kartę na rok, dwa z pełną gwarancją i kulturą pracy (fermi i 70-80% wentyla słyszałem jak pracuje, moja suszarka jest bardziej cicha)

Edytowane przez k0chan
Link to post
Share on other sites

Ja kupiłem I52320 za 500zł i H61 za 100.

I5 używany 3 miechy gwary H61 nowa 3 lata gwary.

Good Ram 4GB 82zł gwara dozywocie 1,5 r temu

i teraz GTX470 430zł bez gwary

Wyszło jakieś 1110zł.

Jestem pewien że Crysis 3 będzie latał.

Edytowane przez Lordonos
Link to post
Share on other sites
Procesor nie jest super wydajny,(wydajność podobna do topowych procesorów z starej serii Intel-a Core 2Duo) max co bym wsadził  w tej cenie to używany HD 6850, lub nowy HD 7770.

Co ty chłopie opowiadasz.. Ja mam i3 2100 i hd7850 i nic mi procesor nie ogarnicza...

Jedynie może BF3 multi.

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj padł GTX260 a jutro padnie GTX470 a wczoraj padł GTX460 ;)



Nie ma czegoś jak ogranicza jest więcej lub mniej fps na danym sprzęcie, detalach i rozdzielczości.

typ z core 2 duo i 2x 7970 może mieć więcej fps w grach niż ja ty czy on.

I na 100% E8400 +2x7970 pociśnie kochana x4 i 7770.

I komu coś ogranicza?

Link to post
Share on other sites
I na 100% E8400 +2x7970 pociśnie kochana x4 i 7770.

I komu coś ogranicza?

chyba z tego podniecenia, że ci karta doszła tak zaczynasz bredzić :rotfl:

ty chyba nie rozumiesz takiego pojęcia jak "procesor nie nadąża z obliczeniami tego, co wyświetla karta graficzna" czego rezultatem jest nagły spadek klatek i bardzo niski minimalny fps

Edytowane przez k0chan
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

no mam nadzieję, ze niektórym się rozjaśniło - mając mocny procesor (4 rdzenie, i3 i wyżej) i średnią kartę pograsz we wszystko płynnie (najwyżej sobie detali ujmiesz), mając słaby procesor i mocną kartę z wyższej półki  (tu ukłon dla Lordonosa i jego super przykładu z e8400 + 2xhd7970  :D ),  pograsz jedynie w kilka gier, które nie korzystają za bardzo z procesora i fizyka w nich praktycznie nie istnieje.

Obecnie gry które wychodzą ostro siedzą na procesorach, ja miałem PII x2 w połączeniu z gtx 460 i takich doświadczeń i wyrywania włosów przez spadający fps i związany z tym dyskomfort nikomu nie życzę

 

i na koniec dodam cytat z komentarzy autora tego tematu, co zamieściłeś linka jajek2213

 

"Niby tak, ale jeśli już musisz wybrać, to moim zdaniem korzystniej jest wybrać szybszy CPU. Zawsze masz możliwość zmniejszenia rozdzielczości, czy precyzji cieni, co pozwoli Ci grać na słabszej grafice, ale jeśli brakuje Ci CPU, to... d... zbita." by Focus

Edytowane przez k0chan
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...