Skocz do zawartości

Karta graficzna do 450zł


Recommended Posts

Ja bym kupił GTX480 na allegro 480zł albo polował na GTX470 lub GTX650TI.

To rzesz dowalił do takiego procesora dwurdzeniowego Ge Force, przecież sterowniki nVidii mają duży narzut na procesory dwu rdzeniowe :P

Ina sprawa że ten procesor nie wykorzystał by całej potencji tych Ge Forc-ów, z powodu swojej nie wielkiej wydajności :P

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy to prawda ale czytałem ze radeony miej obciążają procesor, a kolega MESSER napisał że procek nie jest super wydajny wiec... a nawet jeśli GTX650ti to nie moja rozdziałka cenowa. Co do GTX480/470 problem może polegać właśnie na procesorze który posiadam jest on po prostu za słaby i by je ograniczał.

Link to post
Share on other sites

Tak i pewnie przy I321200 Radeon 7770 będzie miał więcej fps w grach niz GTX470/480.



Przecież w grach nie chodzi o wąskie gardło czy nazust sterownika na cpu czy gpu tylko o ilość fps w grach??

Lepiej niech gpu ma 50% i cpu 100% i 60 fps niż gpu 100% i cpu 30% i 40 fps.

Link to post
Share on other sites

I co wszyscy się zamknęli ale ludzie się boja load cpu a gpu chcieli by na 100% tylko nie wiem po co.

gra sama dobiera ile potrzebuje cpu i gpu w danym czasie jak cpu lub gpu osiąga 100% obcina klatki bo już nie ma co dociążać.

 

 

Przecież I32100 i I32120 to to samo miałem I32120 i zmieniłem na I5 2320 i to to samo.

Jak już bierz I5.

ale ty głupi jesteś nastraszyli cie jakimis bzdurami a ty wszystko łykasz.

Edytowane przez Lordonos
Link to post
Share on other sites
Tak i pewnie przy I321200 Radeon 7770 będzie miał więcej fps w grach niz GTX470/480.

 

Przecież w grach nie chodzi o wąskie gardło czy nazust sterownika na cpu czy gpu tylko o ilość fps w grach??

Lepiej niech gpu ma 50% i cpu 100% i 60 fps niż gpu 100% i cpu 30% i 40 fps.

No tak to niech ten GTX 470 z tym procesorem promieniuje ciepełko i wpiernicza papu, ładna filozofia optymalnego wykorzystania  sprzętu :P

Edytowane przez MESSER
Link to post
Share on other sites

To 5850 lub 6870.

Miałem to kupić ale z ludźmi z forum i z allegro nie dało się dogadać.

 

 

Najlepszy jest GTX480 za 480zł

 

 

 

 

1zł za 1 shader cuda cores.

 

 

 

 

GTX460 1GB 340zł na allegro też dobra karta i taniocha kup i dołóż do I5 2400.

 

 

A I3 2100 sprzedaj za 300zł poleci jak rakieta na allegro.



Kombinuj bo kupisz h...jnie i się z ciebie będę śmiał a malkontenci ci powiedza dobrze zrobiłes stary poklepią cie po plecach  i pójdą w pizdu.

Edytowane przez Lordonos
Link to post
Share on other sites
A ja mam GTX470 dzisiaj przyniósł listonosz 80% wentyl 702mhz rdzeń Bad company 2 DX11 150 fps 70 stopni da się przeżyć.

w innym temacie się chwaliłeś, ze w 1024x768 :) ja mam od 80 - 120 w tej rozdzielczości - żeś przywalił teraz - myslisz, że jak masz 150 zamiast 120 to ci gra płynniej chodzi ? :rotfl:

do Takiej rozdzielczości to mu wystarczy hd5770 za dwieście parę zeta i we wszystko pogra

 

kto w ogóle teraz gra w takich rozdzielczościach? chyba na smartfonach :)

Edytowane przez k0chan
Link to post
Share on other sites

@jajek2213

 

jak weźmiesz ten stary piekarnik gtx480 do tego zasilacza , co posiadasz, to nie znasz dnia ani godziny, kiedy coś ci się usmaży - z ciekawości, ile ten twój chieftec ma na liniach 12v amperów? ewentualnie może podana jest moc na tychże liniach?

 

bo jak posiadasz taki model, z 1 wtyczką PCI-E jak ten

http://dtpsoft.pl/product_info.php?products_id=262351&adplace=ceneo

to lepioej nie ryzykuj ze starym fermim

Edytowane przez k0chan
Link to post
Share on other sites

Procesor to proponuję:

http://www.morele.net/procesor-intel-core-i3-3220-3-30ghz-3mb-lga-1155-box-bx80637i33220-514268/

I nie opyla się kupować i5 2400 bo na allegro stoi ~600zł bo nowy z podobną wydajnością kosztuje 50zł więcej 

http://www.morele.net/procesor-intel-core-i5-3350p-3-10-ghz-bx80637153350p-514969/

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...