Skocz do zawartości

Dziwna animacja w Dirt2


Recommended Posts

Zasiadłem ostatnio do nowego Dirta i pomimo nienajlepszego pierwszego wrażenia jakie gra na mnie zywarła z każdym kolejnym rajdem podoba mi się coraz bardziej. Ale do rzeczy. Zastanawiają mnie nienaturalnie szybkie ruchy rąk kierowcy, który kręci kierownicą jakby zjadł garść amfetaminy i popił napojem energetyzującym. To samo tyczy się ruchu przednich kół (widać to przy powtórce), które skręcają równie nerwowo. Wy też to zaobserwowaliście? Jest jakaś łatka do Dirt2?

Link to post
Share on other sites

Swego czasu oglądałem regularnie relacje z rajdów i wiem, że prędkość wymusza na kierowcach bardzo zdecydowane ruchy, ale to co dzieje się na ekranie w Dirt2 to przesada, wygląda nienaturalnie i psuje ogólnie dobre wrażenie.

Kierownicy nie planuję kupować, ta dziwna animacja nie przeszkadza w grze, po porostu źle to wygląda. Nie jestem też fanem symulacji i maksymalny realizm jazdy (która siłą rzeczy staje się trudna) nie jest dla mnie specjalnie ważny. Po prostu myślałem, że być może jest to jakiś bug albo jakiś inny chochlik.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...