Skocz do zawartości

Wasze opinie o tej karcie GeForce GTS 250 Gigabyte


Recommended Posts

Ponadto płaciłeś za kartę z jakimś tam o/c

Nie, płaciłem za normalną bez żadnych tam "dodatków"

Sprawdz, ile taka karta jak Twoja chodzi w innych sklepach, ustal średnią cenę i żądaj zwrotu pewnej gotówki, albo powiedz, że chcesz kartę taką, jak w opisie aukcji.

Tylko koleś mi powiedział, że mogę odesłać ją z powrotem i żądać zwrotu pieniędzy jeżeli grafika nie była używana. A ja mam ją od wczoraj w kompie ;) W sumie zegary faktycznie jakieś inne są.

Ponadto mam jeszcze jeden problem (tutaj nie wiem czy jest to wina grafiki, czy zasilacza czy czego), ale jak gram np. w CoD4 wszystko na full rozdzielczość tylko mała bo mam mały monitor (1024x768) niby mam po 90fpsów ale przycina czasami na dosłownie setne sekundy. To samo w grze w SWAT 4 ale trochę mniej odczuwalnie.

Dodam jeszcze, że jak grałem we wspomnianego SWATa, gdy zminimalizowałem obraz to cały pulpit jakby wyblakł, wyjaśniał. Po restarcie już wszystko wróciło do normy aczkolwiek przycinki nadal występują. Jak zwykle jestem w kropce. :menda:

 

EDIT: Podkreślam, że mam stary dysk bo liczy już sobię 6 czy tam 7 rok. Może coś od niego daje?

Link to post
Share on other sites

Miałem podobnie, ale na GTX 285. Problemem było to, że miałem mało pamięci RAM - 2 GB, a grałem w Win 7 64 bit. Tylko, że ja w 1920x1200 FSAA x4. Po dołożeniu pamięciu problem zniknął.

 

To, że włożyłeś, o niczym nie świadczy, jak CI to udowodni? Ponadto, musiałeś sprawdzić parametry pracy.

 

Twój wybór, jeśli karta jest OK, to można sobie darować, ale według mnie, gość jest naciągaczem, bo wystawia zdjęcie innej karty, a wysyła również inną. Ja bym tak tego nie przepuścił. Nie znosze oszustów i naciągaczy, a tych na allegro cała masa.

Link to post
Share on other sites

@halaj: Bo trzeba kompa do reszty dopasować. Najlepiej to świeży system, dobry dysk i odpowiednia ilość RAM.

No dysk to faktycznie nowy muszę kupić. RAMu mam 4GB Kingstona 800mhz. Ale w BIOSie tymingi zmieniałem bo jedna kość miała CL5 a druga CL6. Może od tego coś?
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...