Skocz do zawartości

Czy powinienem coś wymienić?


Recommended Posts

Taniej i wydajniej będzie, zamiast dokupywać drugą taką samą kartę, po prostu sprzedać tą co masz i kupić lepszą. A tak poza tym to myślę, że wymiana czegokolwiek jest na razie zbędna. Przy tym chłodzeniu podkręć procesor do 3.6-3.7Ghz. Możesz również spróbować odblokować dodatkowe rdzenie jeżeli płyta na to pozwala.

Link to post
Share on other sites

A czy mogę podkręcić do 3,5 bez zmiany napięcia?

 

Tak ogólnie to jak wyglądają artefakty? :P Bo gram sobie w DIRT 2 i nie wiem, czy to co widzę to cień, czy artefakt :D

I jeszcze jedno - żeby OC karty działało to system musi się uruchamiać razem z CCC - można jakoś tak to zrobić, żeby CCC nie było potrzebne?

Link to post
Share on other sites

Możesz próbować bez zmiany, czyli na tym VID (czy jak mu tam), ale pewnie nie pójdzie :]

 

Wypadałoby, żeby CCC było włączone :P Można jeszcze zrobić mod biosu karty, ale tego raczej bym nie polecał. A artefakty to takie krzaki, które na pewno byś zauważył :D

Link to post
Share on other sites

Dobry dobry :]

5) Podkręcać nic nie chcę ;)

No żeś mnie zbił z tropu że OC nie będzie a tu co się dzieje ? :):D

Artefakty to takie przekłamania w obrazie są z reguły małe ale mocno je widać więc jak już się pojawią (oby nie) to je dostrzeżesz :]

 

Po instalacji nowych sterów nawet jak nie ma wcześniejszych ustawień to "dostrojenie karty" zajmuje 30 sek. to chyba nie aż tak dużo ? :P

Link to post
Share on other sites

Mam 3,5 - napięcia nie zmieniałem i grałem już w kilka gier - to dobry znak?

najlepiej sprawdź jakimś programem stabilność np Prime95 i coś kopiuj jednocześnie

procesor powinien być w 100% obciążony więc jeśli zaliczysz blue screena to będziesz musiał trochę obniżyć :P

Link to post
Share on other sites

O nie, tylko nie Blue Screen :] Kiedyś go miałem i nie pomogła nawet wizyta w serwisie... Dopiero przy zmianie płyty głównej i procesora to przeszło :P

 

A co do tego OC to nie chciałem, ale jakoś chyba nie miałem wyjścia, skoro wiele osób mówiło, że komputer dobry, ale małe OC by nie zaszkodziło :D

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...