Skocz do zawartości

S.T.A.L.K.E.R Shadow of chernobyl


Recommended Posts

Witam w nowym roku i chciałbym się odrazy dowiedzieć od was na temat Gry S.T.A.L.K.E.R Shadow of chernobyl zacząłem w ją grac we wczoraj udało mi się pierwszą misje misie wykonać podjąłem się drugiej ale mam problem w pierwszej misi miałem strzałkę na radarze która mnie naprowadzała na cel a już w drugiej misi nie miałem jak mogę zakończyć misie nie wiedząc gdzie mam się poruszać i jak odnaleźć cel ?

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

wystarczy przejsc przez wal kolejowy :P:o

ja nie pamiętam co było drugą misją, ale zdaje się że właśnie to :]

trzeba przejść na drugą stronę nasypu, po którym biegną tory kolejowe...

są 2 drogi:

1) pełna chyba anomalii, przez tunel na lewo od głównej ścieżki przez Kordon, gdzie w tym tunelu jest pełno anomalii "elektro", ale w tamto miejscie (przed tunelem) i tak trzeba chyba pójść

2) jest na głównej drodze przez Kordon i biegnie przez środek tego nasypu, pod mostem, strzeże jej paru żołnierzy, ale można od nich wyrwać całkiem niezłą jak na ten etap gry MP-5 i nie jest ich tak trudno zdjąć; zawsze wybierałem tę drogę :)

ale najlepiej to daj screena z PDA z mapą gdzie jesteś i gdzie masz iść :)

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

najlepszy sposobik jest taki podbiegasz do szefa oddzialu pod mostem i dzgniesz go nozem potem zabierasz mu wszystko i uciekasz do magazynu niedaleko wchodzisz na gore i z tamtad wystrzeliwujesz zoldakow jak kaczki z nowo zdobytego ulepszonego forta ktorego zabrales szefowi ten sposob sprawdza sie na najtrudniejszym poziomie :P:o:)

Link to post
Share on other sites

najlepszy sposobik jest taki podbiegasz do szefa oddzialu pod mostem i dzgniesz go nozem potem zabierasz mu wszystko i uciekasz do magazynu niedaleko wchodzisz na gore i z tamtad wystrzeliwujesz zoldakow jak kaczki z nowo zdobytego ulepszonego forta ktorego zabrales szefowi ten sposob sprawdza sie na najtrudniejszym poziomie :D:):menda:

dla ułatwienia - szef to jest Major Kuznecov chyba ;)

ja osobiście lubiałem wejść se na nasyp i z mostu ich zdejmować (tam z góry "pogłówkować" ich tym gnatem z tłumikiem zintegrowanym :) )

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...