Skocz do zawartości

Tel. z systemem do +1000


Recommended Posts

Witam poszukuję jakiś tel. z systemem. Nie wiem czemu ale wkręciłem sobie że z androidem mi najbardziej pasuje. Co myślicie o g1 , htc magic, heroes itd. telefony właśnie z tym systemem. A może jednak lepszy WM. Nigdy nie miałem fona z OS-em. Co sądzicie o iphone 2g, 3g. Bawiłem się tym tak z tydz i mi pasował. Jak wypada on na tle innych tel.? I jak jest z GPS-em w tel to jest płatne? Można sobie ściągnąc piracxkie mapy czy nie bardzo

Link to post
Share on other sites

Dotyk względem iPhone'a to każdy będzie do ... (dopiero w HTC HD2 wprowadzili ekran pojemnościowy).

Więc jak tylko znajdziesz iPhone'a 3G w dobrym stanie ~1000zł to będzie to najlepszy wybór do przeglądania www. GPS na iPhone jest, podobno są też jakieś darmowe programy.

 

G1/Magic to niestety pomyłki jeżeli chodzi o Androida. Hero jak najbardziej ok.

 

PS. Tu nie tolerujemy piractwa.

Link to post
Share on other sites

Ja bym brał iPhone lub omnie :D ale jeśli jest "za stara" to weź omnie II.

Alternatywą jest wspomniana wcześniej nokia 5800 której wyświetlacz chodź nie najczulszy mi problemów nie robił :[

Ewentualnie jakiś htc za około tysiaka lub w995 z allegro który ogólnie jest dobrym telefonem.

Fajna by była xperia x10 albo satio ale to inna bajka :P

Podaj swoje wymagania bardziej szczegółowo bo napisałeś tylko że chcesz komfortowo przeglądać internet i co myślimy o danych telefonach :sciana:

Jak mamy wybrać ci fona to potrzebujemy informacji na czym ci zależy a co możemy totalnie olać :wariat:

Link to post
Share on other sites

Dla mnie dotyk Nokii jest jednym z najlepszych (bije o głowę LG i Samsunga) a sama Nokia 5800 jest bardzo dobrym telefonem. Omnia IMO jest nadal wystarczająca i spokojnie Ci wystarczy.

 

Rozejrzyj się za SE Xperia X1 albo Toshib'ą TG01, może te przypadną Ci do gustu :wariat:

Link to post
Share on other sites

a są jakieś inne tel z ekranem "pojemnościowy" tak żeby nie wydać więcej niż 1000zł. Kiedyś bawiłem się LG KU990 i to była porażka ten ekran, w ogóle nie reagował. Co do omni to ma podobny dotyk jak w f480 :wariat: bo tamten mi nie odpowiadał. Który system wybrać android czy wm. Boję się kupić z wm bo z tego co widziałem to trzeba rysikiem macać po tym ekranie żeby wejść w jakieś tam opcje. Ta tośka to za droga, a SE X1 wydaje się ciekawy tylko jak z tym system. I jakie są różnice między heroes vs magic vs g1 poza aparatem, ilością pamięci ram i nakładkami na system które i tak można wgrać do wszystkich takie same. Na początku miałem zamiar kupić właśnie g1 a to przez klawiaturkę której nie ma w innych modelach. Czy ten tel jest naprawdę taki zły bo można go mieć (nówkę) za 750zł? A co sądzicie o i7500 galaxy po filmikach wydaję się że bardzo dobrze reaguje na dotyk.

Link to post
Share on other sites

Telefony z ekranem pojemnościowym to iPhone (wszystkie), HTX HD2 i bodajże Nokia N900, X6.

 

Jak chcesz kupić coś z WM to najlepiej od HTC gdyż mają najlepszą nakładkę na system. G1 i Magic to porażki jeżeli chodzi o Androida, Hero jest jak najbardziej ok. Przejrzyj sobie ich testy:

http://www.frazpc.pl/artykuly/793/HTC/H ... y/bohater/

http://www.frazpc.pl/artykuly/686/Era/G1/Lowca/Androida

Link to post
Share on other sites

Tani smartfon na Androidzie:

- jesli masz zamiar duzo pisac, to G1 (bo ma QWERTY)

- jesli nie, to HTC Magic, bo moim zdaniem nie warto doplacac do Hero

Jeśli coś na WM, to świetna Omnia II kosztuje juz niewiele ponad 1000 zł, nowka prosto z salonu Orange, do tego zdjecie Simlocka za około 70 zł i jest piękny sprzęcik z wielkim ekranem AMOLED.

Ogolnie to dopiero powyzej 1500 zl jest szerszy wybór.

Link to post
Share on other sites

Zakładałem na poczatku że kwota jaką wydam to max 1k i ani grosika więcej. Chciałbym się tego trzymać 1.czy warto dopłacać taką kwotę do omni 2? bo za nówkę i900 płace 800zł a używkę 500+, więc jest spora różnica w cenie. Cena omni 2 jest zbyt wysoka jak dla mnie, więc ten tel. musiałby być naprawdę za******y żebym mógł za niego tyle wybulić. 2.Już sam nie wiem co myśleć o tych htc z androidem. Jedni piszą że prawie to samo a drudzy że g1 i magic to porażka w odróżnieniu od hero. :help:

Jak na razie moim faworytem jest omnia przez to że jest w miarę tania, ma lepszy procek niż u konkurencji takiej jak np. HTC diamond czy touch pro i wydaję mi się że jest na nią mnóstwo aplikacji. Tylko nie wiem jak jest z tą obsługą rysikiem czy jest bardzo nie wygodna?

Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się, że musisz najpierw pogłębić swoją wiedzę o smartfonach, bo na razie to chyba nie za bardzo wiesz jakie są Twoje preferencje i potrzeby, a jakie możliwości oferują rożne urządzenia. Poczytaj fora, strony o PDA, sprecyzuj wymagania i oczekiwania... niebawem na benchmarku ukaże się Poradnik o wyborze PDA, moze będzie dla Ciebie pomocny.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...