Skocz do zawartości

Relacje z Sylwestra


Recommended Posts

Drodzy bęczmarkowcy, w dobie nadchodzącego zawodu na polu gospodarki i ekonomii, podniesieniu VAT i niskiego wzrostu jakości na procesorach Haswell, powinniśmy łączyć się w radości, zacieśniać kręgi przyjaźni i wzajemnie się socjalizować aby w nowym roku żyło się lepiej!

A z pewnością lepiej niż sądzą pesymiści!

(Koniec z udawaniem tuska, do rzeczy...)

 

Luźny temat, na ciekawe historie związane z "dniem jak co dzień" ale jednak trochę niebagatelnym...

 

Ja zacznę od przepowiedzenia przyszłości niczym wróżbita Maciej, bo w Sylwestra będę grał w grę... Kotor.

Sad sid is sad indeed, ale mimo to wierzę, że będzie czadowo... no chyba, że nie umiem przepowiadać przyszłości.

 

Dla tych którym mogło umknąć, temu hitowi internetu stuknął już rok

http://www.youtube.com/watch?v=Vde93bn6kxk

 

A teraz, chwalcie się!

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

A jaki to film bedzie effendku mój drogi?

Chyba Cloud Atlas...

 

@eff przecież masz jeszcze dwie konsole %-)

No wiem... mam residenta 6 zaczętego na ps3 ale jakoś nie mam weny...

Niestety grafika i słaby fps z biegiem czasu są dla mnie coraz trudniejsze do przełknięcia... :/

Edytowane przez effendi360
Link to post
Share on other sites

W nowym roku życzę Wam przede wszystkim dużo zdrowia, szczęścia i pomyślności oraz spełnienia najskrytszych marzeń, aby rok 2013 okazał się lepszy od poprzedniego. No i oczywiście dużo fpsów w grach i benchmarkach ;p

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Ja mam tylko dwa prawdziwe życzenia na ten rok. Niech mi podpiszą w kwietniu umowę o pracę - to pierwsze. A drugie: niech nawet nie wypuszczają ale chociaż niech oficjalnie zapowiedzą następcę ps3 albo Xa.

Link to post
Share on other sites

Ja mam tylko dwa prawdziwe życzenia na ten rok. Niech mi podpiszą w kwietniu umowę o pracę - to pierwsze. A drugie: niech nawet nie wypuszczają ale chociaż niech oficjalnie zapowiedzą następcę ps3 albo Xa.

 

No cóż, to tego Ci właśnie życzę ;)
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...