Skocz do zawartości

Recommended Posts

http://img571.imageshack.us/img571/9931/aod.png

 

Masz nas za idiotów CPU-Z HWM i program w czym to było robione.Popatrz post

#84 jak ma to wyglądać

Moższ dodać coretemp bo mam chyba dobre przeczucie odnośnie wersji overdrive.

Z czystej ciekawości, pokaż jeszcze zrzut z CPUID Hardware Monitor. Jeśli się potwierdzi, to oficjalnie uwierzę :P.

 

nie zobaczysz:D

Edytowane przez maxforces
Link to post
Share on other sites

a czemu by nie miał zobaczyć ?

zaraz to zrobię

dane z AOD prawie pokrywają się z tymi z czujnika przy CPU, a temp02 wgl wskazuje co innego ... to na pewno nie jest CPUnie będę tu wstawiał screena za AODa gdyż program zapamiętuje najwyższe wartościhttp://img35.imageshack.us/img35/655/aodaf.png

Edytowane przez AMD Radeon Team
Link to post
Share on other sites

Ty se jaja robisz co nie.Mam wrażenie że rozmowę prowadzę z osobą niepełnosprawną.

http://i288.photobucket.com/albums/ll168/maxforces/temp6.jpg

tak a nie każdy z osobna

 

AOD nie podaje najwyższe a w locie się zmieniają zależnie od obciążenia i nadal nie wiadomo czym to obciążone. Jak widać prostej rzeczy nie można się doczekać bez kombinowania.

Edytowane przez maxforces
Link to post
Share on other sites

Bo mam racje odpalasz coretemp i ten ci się pokryje z tą temperaturą na CPU co możesz sobie o kant rozbić. A AOD pokrywa się z TMPIN2.

Kombinator z ciebie dobry.

Tak nie podoba mi się twoje krętactwo.

Edytowane przez maxforces
Link to post
Share on other sites

Weźcie zapuśćcie na tym amd jakiś program to wygrzewania, bo wasza zabawa w screeny to jakaś kpina.

 

100% loadu w ciągu sekundy to mogę dać wam screeny z 25°

 

CPUnie będę tu wstawiał screena za AODa gdyż program zapamiętuje najwyższe wartości

Przecież o to właśnie do jasnej cholery chodzi.
Link to post
Share on other sites

nie będę robił tego samego w kółko ... nie mam na to chęci ani czasu by się bawić w jakieś tam twoje zasady, z takimi gierkami to do przedszkola ..., pokazałem AOD i CPUID z CPU-Z osobno czy nie, nie ma to żadnego znaczenia.

 

Właśnie, że ma znaczenie i to duże. Dałeś się już niejeden raz poznać z tej strony.

Link to post
Share on other sites

Przecież o to właśnie do jasnej cholery chodzi.

kur... te forum to jedna wielka porażka, napisałem że CPUID zapisuje najwyższe wartości a ten widocznie nie zapisał tego postu

będę miał czas to to zrobię zostawiam ten temat do odwołania ...

Edytowane przez AMD Radeon Team
Link to post
Share on other sites

walker15130

 

Scena z cine obciąża prawie jak linx czy inny wygrzewacz masz różnice 5C. 3 min wystarczyło by obalić teorię o 45C przy dłuższym wygrzaniu normalnie że woda się jeszcze podgrzeje i będzie cieplej

nie będę robił tego samego w kółko ... nie mam na to chęci ani czasu by się bawić w jakieś tam twoje zasady, z takimi gierkami to do przedszkola ..., pokazałem AOD i CPUID z CPU-Z osobno czy nie, nie ma to żadnego znaczenia.

 

nie mam więcej pytań. Jak będziesz w następnych tematach kręcił tez cię zgaszę aż nauczysz się nie wprowadzać innych w błąd.

Edytowane przez maxforces
Link to post
Share on other sites

walker15130

 

Scena z cine obciąża prawie jak linx czy inny wygrzewacz masz różnice 5C. 3 min wystarczyło by obalić teorię o 45C przy dłuższym wygrzaniu normalnie że woda się jeszcze podgrzeje i będzie cieplej

 

Wszystko OK, ale nasz troll AMD_Radeon nie zapuści żadnego benchmarka ani wygrzewacza. Jedyne co zobaczycie to screeny w idle, lub spreparowane okienko wklejone do screena. Widać jak kręci i chyba nikomu nie trzeba tego pokazywać.

Link to post
Share on other sites

Wszystko OK, ale nasz troll AMD_Radeon nie zapuści żadnego benchmarka ani wygrzewacza. Jedyne co zobaczycie to screeny w idle, lub spreparowane okienko wklejone do screena. Widać jak kręci i chyba nikomu nie trzeba tego pokazywać.

 

Prowadzi marketing szeptany na rzecz AMD :D. Przy tym momentami tak odlatuje od rzeczywistości, że szkoda gadać.

Edytowane przez tomcug
Link to post
Share on other sites

walker15130

 

Scena z cine obciąża prawie jak linx czy inny wygrzewacz masz różnice 5C. 3 min wystarczyło by obalić teorię o 45C przy dłuższym wygrzaniu normalnie że woda się jeszcze podgrzeje i będzie cieplej

 

 

nie mam więcej pytań. Jak będziesz w następnych tematach kręcił tez cię zgaszę aż nauczysz się nie wprowadzać innych w błąd.

 

nikogo nie zgasiłeś po prostu odwlekłeś swoją zgubę ...
Link to post
Share on other sites

Panowie... może kolega AMD Radeon Team po prostu nie wie w jaki sposób powinien przedstawić wyniki. Przecież wystarczy powolutku i ładnym językiem ojczystym wyjaśnić czego się oczekuje.

nikogo nie zgasiłeś po prostu odwlekłeś swoją zgubę ...

 

Prezentowanie wyników dla społeczności forum benchmark; v 0.1

1. Ściągamy i/lub uruchamiamy potrzebne programy: CPU-Z, HWInfo, HWMonitor, OCCT i inne monitory. Czym więcej tym bardziej "wiarygodny" nasz wynik w oczach znawców. Do tego coś co generuje ciepło: ja wybrałem Prime95 (taa, wiem... lama ze mnie).

2. Odpalamy monitory i program generujący obciążenie. W tym czasie można zaparzyć melisę, albo sprawdzić na onecie, czy firma z Sunnyvale jeszcze istnieje na rynku.

3. Wracamy i rozkładamy wszystkie okienka ładnie na pulpicie. Następnie, prnt screen i upload.

4. Cieszymy się ostatecznym rezultatem i obserwujemy pochlebne opinie na forum. Nawet średnio rozgarnięty użyszkodnik i niedzielny gracz jak ja to ogarnia.

http://img856.imageshack.us/img856/1579/hw1f.png

 

PS. Pod 1 mamy temperaturę "procesora", a pod 2 rdzenie. Pewnie każdy procesor/płyta pokazuje powyższe inaczej, ale chciałem wskazać na coś innego: interesuje nas temperatura CPU. Nie ważne czy nazywa się TMPIN2, CPU, czy inaczej.

PPS. Tak, to całkiem inny procesor. Post ma na celu edukację i propagowanie komunikowanie się w języku ojczystym. A przez komunikowanie się rozumiemy m.in.: używanie pełnych zdań, interpunkcję i zachowanie (jako takiej) składni.

 

Pozdrawiam ^^

Link to post
Share on other sites

PPS. Tak, to całkiem inny procesor. Post ma na celu edukację i propagowanie komunikowanie się w języku ojczystym. A przez komunikowanie się rozumiemy m.in.: używanie pełnych zdań, interpunkcję i zachowanie (jako takiej) składni.

 

Pozdrawiam ^^

 

Haha trafiłeś w sedno :P

Edytowane przez Bakak
Link to post
Share on other sites

Nie prościej kupic intela ? :rotfl:

Oczywiście żartuję, ale nie wiem po co jest kruszyć kopie?

Ten problem jest dla 99% benchmark.pl teorią. Niech ktoś podniesie rękę kto poza wami

ma zwodowanego 8320/8350 prawie n 5ghz ?

:D

Nawet jeżeli ktoś z was coś rysuje to i tak ten kto to czyta i ma w planach wodowanie i takie kręcenie

nie jest laikiem i sobie poradzi.

Temat był chyba o tym fx-e i grach. Dla mnie kupowanie 8350 jest poronione skoro można kupić 8320,

poza tym do samych gier lepiej kupić wycietego z układu graficznego i5 2550k który jest najlepszym przykładem że

intel zamiast na siłę nas uszczęśliwiać wysoką ceną procesorów z wbudowanym kiepskim układem graficznym dał by procki bez niego

za cenę 2550k.

Link to post
Share on other sites

Mam niekreconego FX'a 8350 - zero przyciec w jakiejkolwiek grze, z Far Cry 3 na czele. Nie wiem, czemu wszyscy wieszaja na nim psy... Jedynym jego minusem jest to, ze sie troche grzeje. Od tego mam SilentiumPC Fortis - wysmienite, polskie chlodzenie.

Od wielu lat ufam w produkty AMD i zaufalem rowniez produktom SilentiumPC - Spartan 923, Brutus 410, Fortis 1225. Mysle, ze warto dac szanse wielu podobnym produktom, bo jak ktos napisal - nie ma zlych produktow, sa tylko zle wycenione, a nowe FX'y i ojczyste akcesoria PC dowodza temu, ze dobra jakosc moze isc w parze z dobra cena...

Link to post
Share on other sites

Mam niekreconego FX'a 8350 - zero przyciec w jakiejkolwiek grze, z Far Cry 3 na czele. Nie wiem, czemu wszyscy wieszaja na nim psy... Jedynym jego minusem jest to, ze sie troche grzeje. Od tego mam SilentiumPC Fortis - wysmienite, polskie chlodzenie. Od wielu lat ufam w produkty AMD i zaufalem rowniez produktom SilentiumPC - Spartan 923, Brutus 410, Fortis 1225. Mysle, ze warto dac szanse wielu podobnym produktom, bo jak ktos napisal - nie ma zlych produktow, sa tylko zle wycenione, a nowe FX'y i ojczyste akcesoria PC dowodza temu, ze dobra jakosc moze isc w parze z dobra cena...

Dla gracza żadna atrakcja ten FX-8350, szczególnie w tak wysokiej cenie. Te procki są całkiem w porządku do renderingu i kodowania wideo.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...