Skocz do zawartości

Recommended Posts

Powiedz jeszcze że na tej karcie graficznej co masz nic Ci się nie tnie...

 

Niesamowite, co? Metro 2033, Crysis 2 DX 11, czy FC3 - wszystko plynnie... Z pewnoscia po 100 fps nie mam, ale jest calkowicie plynnie...

Link to post
Share on other sites

Niesamowite, co? Metro 2033, Crysis 2 DX 11, czy FC3 - wszystko plynnie... Z pewnoscia po 100 fps nie mam, ale jest calkowicie plynnie...

 

Pfff mój rodosław i tak wszystko ro********a w far cry 3 mam 3-5 fps na ultra w rozdzielczości 1280x1024 xD

A tak na serio to różnicy między amd a intelem nie ma takiej dużej, no chyba że powyżej 50 fps tam intel miażdży amd.

Edytowane przez rzyd25
Link to post
Share on other sites

co do tej płynności kolego z GTXem 660 to chyba trochę przesadziłeś ... ten procesor zapewne zapewniłby płynną animację gdyby karta graficzna na to pozwoliła :P,

na full detalach to możesz zapomnieć o jakiejkolwiek grze :P, to słaba karta a ty tu wyjeżdżasz że masz wszystko płynnie a z metro to już przegięcie ...

Link to post
Share on other sites

Niesamowite, co? Metro 2033, Crysis 2 DX 11, czy FC3 - wszystko plynnie... Z pewnoscia po 100 fps nie mam, ale jest calkowicie plynnie...

Taaaaa ludzie na forum piszą, że Far Cry 3 zalicza solidne dropy fps'ów na GTX 680, a tobie na 660 śmiga na full...

Link to post
Share on other sites

A tak naprawdę uwierzcie w teorię ile ma procek :

 

AMD Vishera FX-8350 315mm2 1.2 billion transistors

 

Sandy Bridge core-i7-2600k 216mm2 4 core, 2MB L3/core, 1.16 billion transistors

 

Sandy Bridge core-i5-2500k 216mm2 4 core, 2MB L3/core, 995 million transistors

 

I kto tu rządzi ? generalnie FX-8350 ma większy potencjał do gier.

Edytowane przez extremme
Link to post
Share on other sites

Ma sporo lepszy wynik i 20%-25% ciągnie więcej mocy, jeśli chodzi o gry to nie przycina z powodu mikroprzycięcia zasilania tak jak było z bulldozerem. Poprawiono, dzięki konstrukcji SOI 32nm Piledriver tak samo, ma takie same zastosowania jak AMD APU Trinity. Pozdrawiam fanboyów AMD...

Edytowane przez extremme
Link to post
Share on other sites

Twój post nie wznosi do tematu. to daj sobie spokój. Daruj sobie dragi.

 

Skoro nie wiesz jakie karty mają ze sobą ściśle związania z wydajnością. to przedstawię ci piękny wynik karty 7970 XT na bazie Tahiti.

 

http://cdn.wccftech.com/wp-content/uploads/2011/12/12-12-2011-9-33-56-PM.jpg

 

AMD Radeon HD7970 (Tahiti XT) Packs 4.5 Billion Transistors.

Edytowane przez extremme
Link to post
Share on other sites

Ma sporo lepszy wynik i 20%-25% ciągnie więcej mocy, jeśli chodzi o gry to nie przycina z powodu mikroprzycięcia zasilania tak jak było z bulldozerem. Poprawiono, dzięki konstrukcji SOI 32nm Piledriver tak samo, ma takie same zastosowania jak AMD APU Trinity. Pozdrawiam fanboyów AMD...

 

Możesz jeszcze raz i powoli.... Nie wiem nawet co miałeś na myśli.
Link to post
Share on other sites

nie wiem, jak dla mnie ponad 700 pln za 8350 to za dużo, ale nie da się ukryć że to udany procesor, nadaje się do gier, ale nie za te pieniądze

 

Bardziej udany jest 8320. To samo za mniejsze pieniądze. Vishera ma zastosowania gdzie ma poziom intela.

W grach nadal jest dużo słabsza. Sprawdzi się bardzo dobrze w renderingu.

Link to post
Share on other sites

FX-8320 tak ale nie dla Overclockera. z zagranicznych portali można wywnioskować że ten FX gorzej się kręci i uzyskanie stabilnych 5ghz mija się z celem

Stablinych 5 GHz nie wyciągniesz na żadnym AMD, więc co to za różnica? Zresztą na Intelu też ciężko o takie zegary.

Link to post
Share on other sites

szukałem trochę po forach na temat tego CPU w grach, nie wiem czy nie na guru3d bo żem po tych stronach ja perszing popierdzielał :P. ale znalazłem iż w grach FX nie jest do końca wykorzystywany chodzi o przypisania do poszczególnych rdzeni/wątków, teoretycznie gdyby zwiększyć wielowątkowość gier, FX także by sprawował się idealnie w grach. ale to tylko domysły :P, nic pewnego a nawet jeśli pewnie nikt nie bierze ich  pod uwagę bo są o wiele mniejszą firmą niż Intel, ale jedynym dobrym krokiem było kupienie ATI i wyprowadzenie tego na dobrą stronę

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...