Skocz do zawartości

Moje H2O


Recommended Posts

Już dostałeś plusa :D Poza tym ja już na początku się zastanawiałem nad tym SP :P



It's alive :D

Przy okazji dowiedziałem się, że nie działają moje wszystkie air penetratory od SS więc 360 od coolgate chłodzona pasywnie :D

Link to post
Share on other sites

Jest piękny i cichy. Kabli od cholery,ale są ładnie oplecione i co najważniejsza jest to wiązka zamiast płaskiej gumy jak w OCZ. Później cykne foty kabelków i zasilacza, który już siedzi w budzie.

Co do tych temperatur to możliwe. Na razie będzie jak jest czyli pasyw na 360 bo już nie mam kasy na wentyle, ale najważniejsze jest to, że komp w końcu działa i będę mógł pograć w NBA :D

 

Fotki całości za jakiś czas :)       

Link to post
Share on other sites

Jedna wiazka eps 2x4 pin, dwie wiązki kabli sata power i mokex co razem daje po 8 wtyków molex i sata, dwie wiązki pcie (w każdej jeden.wtyk 6 i jeden 6+2). Pisze z komórki bo na kompie mam ciągłe bsody.

Muszę postawić system na nowo. Ciągłe bsody i problemy z pamięcią. Ponowny test ramu nie wykazał problemów a kody z bsodów sugerują problem systemowy więc format C i może w końcu komputer zacznie działać poprawnie :D



Maximus padł po raz kolejny. Mam dość. Odsyłam ją i mam nadzieję,że wróci nowa bym mógł ją sprzedać i kupić coś normalnego

Edytowane przez natsu
Link to post
Share on other sites

Czerwona wersja mpowera :D



Jeśli za jakiś miesiąc dojdzie do wymiany płyty (wysyłka do UK + powrót płyty do PL + sprzedaż nowego maximusa) to na 99% kupuje G45. W du**e mam już te wszystkie kolorki. Chce działającego sprzętu a od ponad miesiąca mam mebel a nie komputer. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dobry ruch. Ja chyba też pójdę w tym kierunku, chociaż kusi mnie jeszcze AsRock OC Formula, brak o niej negatywnych opinii w przeciwieństwie do felernego MPower'a.

Masz 100% pewności, że wymienią Ci mobo na nowe?

Link to post
Share on other sites

Tak. W UK gwarancja wygląda 1000x inaczej niż u nas. Facet napisał,że wymieni to wymieni. Nigdy nie miałem problemów z gwarancją na wyspach. Na wszelki wypadek jeszcze nr seryjne płyty spisze i porównam jak już mobo wróci

Link to post
Share on other sites

Gdyby nie to, że maximusa kupiłem za 100funa z pełną gwarą to bym nie spojrzał na to mobo. Cena absolutnie nie jest adekwatna do tego co oferuje (no chyba, że ktoś ma 10 dysków usb  3 i cholera wie co jeszcze)

 

A płyta jaka zagości u mnie w budzie wygląda tak

http://www.biostar.com.tw/app/en/mb/introduction.php?S_ID=510#spec

Edytowane przez natsu
Link to post
Share on other sites

Moja sztuka robiła 5.0 na napięciu 1.51 więc raczej nici super OC a maximus wcale nie był słabą płytą pod OC. To CPU nie nadaje się do mocnego OC

 

Ciekawostka. Koleś od którego kupiłem Biostara zamienił go na.... Mpower'a :D

Edytowane przez natsu
Link to post
Share on other sites

W oczekiwaniu na mobo zamówiłem wąż black water 10-15,4. 10-16 jest stanowczo za ciasny do złączek monsoon. 



Zacząłem się poważnie zastanawiać nad sprzedażą procka i obu płyt głównych

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...