Skocz do zawartości

Moje H2O


Recommended Posts

Nie myślałeś o "kompresyjnych" złączkach do rurek? Chyba "ciut" bezpieczniejsze od wciskanych, nie?
Ja już swoją listę zakupów sprzętu LC dopracowuję i chyba zawitają do mnie Primochill Revolver w czarnym macie właśnie ze względu na lepsze trzymanie rurki, brak konieczności idealnego opracowania końców. Chociaż fakt faktem, że te złączki Barrowa są śliczne :)

Link to post
Share on other sites

Muszę przyznać, że wygląda to świetnie! Chyba się nawróciłem i też pójdę w Barrow'a ;)

Teraz parę technicznych pytań, może komuś też się kiedyś przyda takie info ;)
1. Dobrze trzymają rurkę te złączki czy łatwo idzie je wyciągnąć?
2. Dociskałeś je do końca?
3. Jakieś problemy po drodze- wycieki itd?
4. Obrabiałeś jakoś końce tych rurek czy nie trzeba?

Pytanie przyszłościowe- masz już jakiś wężyk silikonowy do gięcia tych rurek? Mnie jedynie do głowy przychodzi coś w stylu: http://allegro.pl/przewod-podcisnienia-4mm-silikonowy-opel-audi-bmw-i4441113738.html tu akurat wersja 10mm, są też 9mm i inne...

Link to post
Share on other sites

Trzymają porządnie, nie ma problemu z wypadaniem. Dociskałem do końca, ale wszystko trzyma mocno i nic samo z siebie się nie wysunie, obyło się bez problemów.

 

Papier ścierny się przydaje by spiłować ostre końce i to w sumie tyle z obróbki. 

Co do przewodu to nie wiem bo skłaniam się ku kątom prostym, ale przyda się jeśli zmienię zdanie

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Część projektu idzie pod młotek. Na sprzedaż idą:

-buda + chłodnica i wentyle/ buda, chłodnica, wentyle (zależnie czy będzie chętny na całość czy też nie)

-XSPC Photon 170

-czerwone złączki Monsoon 16/10

-chłodnica coolgate 360

-250ml koncentrat mayhems pastel red

-płyta główna lga 1155 z sygnatury

 

Dostępność od końca listopada, jeśli ktoś jest zainteresowany to PW. Wszystko pojawi się w temacie w dziale sprzedam

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...