Skocz do zawartości

Moje H2O


Recommended Posts

Coś czuję że po powrocie zacznie się na nowo zabawa w rozkręcanie i poprawianie tego co już jest rewelacyjne i wtedy może być różnie, oczywiście w żadnym wypadku Ci tego Kacper nie życzę i oby następne modyfikacje odniosły skutek wydajnościowy i wizualny, a sprzęt działał jak najdłużej.

Link to post
Share on other sites

Rozkrecanie owszem bo będzie mod kit od bp,ale to jedyna rzecz jaką chce zmienić i tylko topu + mod kitu mi brakuje. W tej budzie nie mam fizycznej możliwości na większe kombinacje niż dodawanie 120 na top (bez modowania). Temperatury są idealne, nie planuje sli a co za tym idzie większych zakupów lc. Jedynie mod kit + top

Link to post
Share on other sites

Oczywiście że tak! :) Taki niewinny żarcik z krówką :P W każdym razie mnie też się podobał biały mayhems u mnie zanim nie zamieniłem go w szczawiową a potem w sok z pandy ;) Ale wydaje mi się że dobry pastel red (który można łatwo uzyskać) też jest bardzo żywym kolorem i najlepiej odznaczałby się w bloku od grafy (bo to jest rewelacja na bloku z pleksy). 

 

EDYTA: 

O! Tak:

 

http://cdn.overclock.net/d/da/dadaf77c_2ma4xh.jpeg

Link to post
Share on other sites

Pomarańczka z czerwonym :) 

Już przestałem pisać do darmacza bo i tak nie odpowiada a szkoda mi już czasu na skrobanie maili :D



Dostałem odpowiedź od darmacza. Nie dostanę moich QDC (podobno już nie można ich dostać),ale na wtorek mam dostać nowszy model bez żadnej dopłaty. Trochę mu zajęło nawet odpisanie na wiadomość. Przynajmniej coś wiem,ale już tam więcej zakupów nie zrobię. 

Link to post
Share on other sites

Pompa i złączka od chłodnicy nie są na tej samej wysokości więc i tak musiałbym coś dokupić. Mnie też wąż nie przeszkadza.
Darmacz wysłał QDC i to ostatnia rzecz do zmiany w najbliższym czasie

 

Ktoś jest w stanie powiedzieć czemu w rezie ubywa płynu pomimo całkowitej szczelności układu?

Edytowane przez natsu
Link to post
Share on other sites

Co do ubywania plynu to tak po prostu jest ;)

 

Mozesz sprobowac zalac "na" korek, tak aby plyn sie lekko "rozlal" kiedy bedziesz dokrecac korek od wlewu, wtedy znacznie mniej plynu bedzie parowac.

W kazdym ukladzie troche plynu odparowuje i jest to normalne.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Ponad miesiąc temu odesłałem top do d5 na serwis i w końcu się czegoś dowiedziałem. Sklep zwróci mi pieniądze bo alphacool jeszcze im nie odesłał sprzętu. Dla mnie o wiele lepsze rozwiązanie niż gdybym miał dostać zamiennik

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...