Skocz do zawartości

Liczę na was!!!


Recommended Posts

Piszę tutaj, bo wiem, że ktoś z was mi dobrze doradzi. Zacznę od poczatku.Mój chłopak to maniak gier i komputerów. Ma już praktycznie wszystko to, co chciałby mieć tzn. nowy tv, ostatnio kupował chłodzenie i pamięć ram, gry też jak na ten czas ma wszytskie, w które chciałby grać..nie miałam co kupić na prezent więc niedawno podsłuchałam jak gadał o gamepad, więc kupiłam mu na prezent gamepad'a, ale jak tylko go zobaczył po pierwszy stwierdził, że strasznie przepłaciłam za niego, a po drugie podirytował go fakt, że to gamepad do pc i ps3, a on nie nawidzi grać na tych, które są przystosowane do ps3( o czym nie wiedzialam).Na Mikołajki dostał karte na usb do internetu i był z niej zadowolony i odrazu dokupił sobie lepszy routher. Dodatkowo nie mam już pomysłu na prezent, bo kosmetyki odpadają ( ma ich już za dużo ode mnie). Nie ukrywam, że jest mi cholernie przykro, że tak podsumował mój prezent, mam nadzieje, że jutro uda mi się go oddać i wymienić na coś innego...Proszę o pomoc...Ten gamepad kosztował 120 zł..macie może pomysły, co mogłabym kupić w takiej cenie, może być nieco drożej.. Z góy dziękuję za odpowiedzi i przepraszam, że ta wiadomość brzmi desperacko..

Link to post
Share on other sites

Dokładnie na sprzęt zawsze znajdzie trochę $$$ a na bieliznę nie zawszę :D

 

EDIT : Nie doczytałem. Przepraszam dałem plamę ale jestem od 4:30 na nogach i za bardzo nie kontaktuje a czekam na koniec świata :)

Edytowane przez Cwany-Gapa
Link to post
Share on other sites

ale z niego ... nie liczy się prezent tylko intencja i pamięć ja bym się cieszył z byle pierdółki cokolwiek by to nie było. Poradzę inaczej skoro już tak wiele rzeczy ze świata komputerów elektroniki i gier już ma ja bym raczej kierował się w stronę innych prezentów bo z nowej myszy pada gry nie będzie się i tak cieszył. Nie podałaś wieku innych zainteresowan bo to też ma znaczenie w doborze prezentów

Link to post
Share on other sites

Twój chłopak nie docenia tego, iż kobieta stara się mu dogodzić. Liczy się sam fakt, że ktoś o nas pamięta, sam prezent nie musi być drogi, więc po co kupować coś za 100 czy więcej zł jak można je wydać z głową. Mam na myśli zabrać go w fajne miejsce w okolicy, gdzie będziecie sami, kupić np wino i wypić razem. Wiem, że teraz pogoda jest jaka jest, coś na pewno wymyślisz. Może to też być lodowisko etc.

Link to post
Share on other sites

Dziękuję wam bardzo za odpowiedź. Skończyło się na tym, że wymieniłam na grę Guild wars 2. Po tym nieudanym padzie i po waszych komentarzach stwierdziłam, że to prawda, że on sam musi sobie kupować sprzęt komputerowy i inne, bo najlepiej wie, co będzie pasowało. Nauczka na przyszłość żeby lepiej zafundować jakieś wyjście, albo coś kupić na czym się znam, chociaż powiem wam, że w związku z takim facetem nauczyłam się więcej o sprzęcie przez 2 lata, niż przez całe moje życie. Jeszcze raz wam dziękuję;) i pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...