Skocz do zawartości

Agrar simulator 2013 UPDATE FAILED


Recommended Posts

Witam, mój brat dzisiaj kupił sobie powyższa grę, ma ona sporo bugów i wywala nieraz do pulpitu. Mam wersje 1.004 która sama sie sciagnela po instalacji. Gdy chce zainstalować wersja patcha 1.005 wyskakuje błąd UPDATE FAILED. Gra oryginalna, aktualizacje ściągane ze strony producenta i przez program od gry - reakcja taka sama UPDATE FAILED. Jakieś pomysły?

Link to post
Share on other sites

Ja przy instalacji zaznaczyłem nie pobieraj aktualizacji i później już nie mogłem, zainstalowałem od nowa i wtedy zaznaczyłem żeby mi pobrał automatycznie ale po kilku minutach wyłączyłem grę i zainstalowałem od nowa bez tego patcha ;D bo wyłączała się bratu na mapie USA i coś tam jeszcze (na 1 od góry tylko działa) wiec lepiej nie pobieraj i zostań na 1.004 ;d

Link to post
Share on other sites

Ja przy instalacji zaznaczyłem nie pobieraj aktualizacji i później już nie mogłem, zainstalowałem od nowa i wtedy zaznaczyłem żeby mi pobrał automatycznie ale po kilku minutach wyłączyłem grę i zainstalowałem od nowa bez tego patcha ;D bo wyłączała się bratu na mapie USA i coś tam jeszcze (na 1 od góry tylko działa) wiec lepiej nie pobieraj i zostań na 1.004 ;d

 

bardzo chetnie ale po instalacji mam wersje 1.0.0.1:(:(

 

od razu po instalacji wyskakuje to:

 

http://img826.imageshack.us/img826/9215/beztytuumlc.png

 

dodam ze wszystko z moim internetem jes jak najbardziej w porzadku.. zdziwiony jestem mega przeciez to oryginał a tu taki rzeczy:/

Edytowane przez armanii
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...