Skocz do zawartości

Wybór GTX 650 ti.


Recommended Posts

:co: Nie widzę na zdjęciach, czy sekcja zasilania dotyka radiatora, ale może to ona podgrzewa całe chłodzenie po jakimś tam dłuższym czasie grania. Jednak bardziej prawdopodobnie, że nVidia coś skopała w sterach. Może przetestuj na wyłączonych opcjach dx11.
Link to post
Share on other sites

:co: Nie widzę na zdjęciach, czy sekcja zasilania dotyka radiatora, ale może to ona podgrzewa całe chłodzenie po jakimś tam dłuższym czasie grania. Jednak bardziej prawdopodobnie, że nVidia coś skopała w sterach. Może przetestuj na wyłączonych opcjach dx11.

 

Sterowniki - 310.70

Cpu jest ok - i5-760@3360 na NH-D14.

Sekcja zasilania nie dotyka radiatora, jedynymi grami jakimi dysponuję na chwilę obecna oprócz FarCry 3 jest SWTOR oraz AC III, jednak w AC jeszcze nie grałem, w old republic problem nie występował. Nadmienię, że kiedy się to dzieje obraz na sekundę robi się cały czarny po czym wraca ale klatki lecą na łeb, wyjście na pulpit i z powrotem do gry powoduje, że all od razu jest ok i można grać kilka godzin do następnego spadku wydajności, nie bardzo wygląda to na przegrzanie karty. O ile wcześniej nie ukończę gry, dam znać czy coś znajdę.

 

Update:

 

Już wiem, że to nie temperatura powoduje problem, natomiast odkryłem, że spadek wydajności następuje w skutek obniżenia taktowania pamięci do wartośći 2d, tak przynajmniej wskazują programy jak OC guru II, czy gpu-z, to chyba a wina sterownika jednak.

Edytowane przez Kaiser
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...