Skocz do zawartości

Temat do rozwiązywania konfliktów - archiwum


Recommended Posts

Gość darkatraz
Ale w jakiś sposób trzeba zakończyć ten który jest i go posprzątać.

 

@dark - popraw link.

Effi link normalnie działa :P

 

Rodzynuś to nasz kochany czesio ??

 

AAA. Rodzynuś to Jaazik :D:P  :]

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

Zamiast pragmantycznie to zostawić to kierowany emocjami kontynuuje. I sama metoda też jest zła. Każde "szanujące się" forum też wywala za obrażanie innych użytkowników. Utrzymanie forum w ryzach może być syzyfową pracą bo nawet jak kogoś się przekona do swoich racji to codziennie napływa nowa fala Bez radykalnych posunięć chyba nie da się tego wprowadzić.


I tu masz chłopie świętą rację.
Tak to już jest, jak maszyna ruszy to ciężko ją zatrzymać - dumny z tego nie jestem, wyzywanie ów debili, nawet jeśli zasłużone wcale przyjemnością dla mnie nie jest ale co innego mi pozostało?
Jak nic nie mogę zrobić z problemem, to chociaż o nim krzyczę i robię anty reklamę tym, od których należy innych ustrzec - tu nie chodzi o wyładowywanie się na biednych muppetach, czy dawanie upustu frustracjom dnia na krzyczeniu tylko o jakiś sposób na pozbycie się irytujących gimnazjalnych gnojków którzy stwarzają problem, nic innego.

Jak sprawa ruszy do przodu, zadowalające zmiany wejdą w życie to gwarantuję, że więcej afer i wyzwisk z mojej strony nie będzie - bo nie będzie takiej potrzeby.
Nie byłoby ich i już, gdyby skrajna i niereformowalna głupota była skutecznie i szybko odsiewana, szczególnie z działów gdzie bardzo liczy się niezawodność i kompetencja.

Jeszcze odnosząc się do postu Dadulka, po raz kolejny bardzo dużo mądrości.
Napisane w sposób który faktycznie do człowieka trafia i ustawia z powrotem do pionu, dzięki za przypomnienie gdzie trzyma się głowę a gdzie portki!


E:
A Jaazika to bym stąd wyekspediował na stałe, za ten numer z multi - co to jest przedszkole, żeby jakieś durne podchody robić?

Link to post
Share on other sites

Więc może zamiast wzajemnie rzucać w siebie mięsem i pieprzyć o tym jaki to drugi ma negatywny wpływ na społeczność zbierzemy siły do kupy i ZROBIMY TU DO ch**a PANA PORZĄDEK.

 

Napiszmy solidny postulat kto z grupy "zielonej" ma wylecieć, kto zostać i dlaczego. Wywalczmy utworzenie wspomnianej grupy ekspertów (oczywiście nie z Jaazikiem, czy extremme na czele ale z realnie DOŚWIADCZONYMI użytkownikami). 

 

Zróbmy coś zamiast pi*******ć jak jest źle... 

 

Bo ja widzę że 3/4 wpada do tego działu żeby sobie pokryczeć, ponarzekać, ale kiedy jest jakiś plan naprawczy nikomu się nie chce wcielać go w życie - bo wolna amerykanka jest ekstra, a każdy Polak wroga mieć musi...



Nie jestem no-lifem co tu siedzi 24/7 i wziął ślub z BMK, po prostu lubię to forum i szanuję wielu na prawdę kumatych ludzi którzy się tu udzielają. Sorry że was nie wymienię bo ktoś zaraz stwierdzi "XOR liże zady bo chce moda" albo coś w tym stylu... Wiecie o kogo chodzi w każdym bądź razie.

 

PS: XOR nie chce moda, XOR chciał moda ale wybory wiadomo jakie były...

PS2: Status eksperta chętnie bym przyjął jeśli tylko ktoś stwierdziłby że na niego zasługuje

Link to post
Share on other sites

XOR, już napisałem do jednego z modów w sprawie mojego planu na przyszłość, wstępnie się spodobał.
Dziś wieczorem, bądź jutro skleję wszystko do kupy i ma to wylądować w temacie dla zielonych, na gg u TSa, ale znajdzie się i tutaj.
Ocenicie, dodacie coś od siebie i zobaczymy jak się sprawy potoczą.

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Oj tam. Zamierzam wprowadzić stare zasady gdzie szły takie wiązanki, że szok. W tedy trzeba było mocno się postarać o warna, a o banie nie wspominając.

 

Nie wiem jak Wy ale ja będę walczył o stare czasy i dlatego zgłaszam się na juniora.

 

Zgłaszam też apel o wypierdolenie marszałka (czyt. po***a największego) z tej posady.

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites
Gość JackHammer
Oj tam. Zamierzam wprowadzić stare zesady gdzie szły takie wiązanki, że szok. W tedy trzeba było mocno się postarać o warna, a o banie nie wspominając.

 

Nie wiem jak Wy ale ja będę walczył o stare czasy i dlatego zgłaszam się na juniora.

 

 

 

darkatraz sorry ale ty nic nie możesz. Powiem krótko, piszesz bo piszesz, nic nowego nie wnosisz.

 

PS.Choć z jednym się zgodzę.

Edytowane przez JackHammer
Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Jack, a co mam wnosić jeżeli w większości inni użytkownicy powiedzieli to co ja chciałem powiedzieć. Nie widzę w tedy sensu pisania tego bo ludzie zaczną gadać, że kopiuje czyjeś pomysły.

 

 

Powiem przy okazji, że jutro w czasie wyłączenia forum tapatalk nie zacznie chodzić to go nie będzie. Po prostu jest za dużo problemów z łącznością i logowaniem się do serwera benchmark'a. Wiem co piszę bo specjalnie na prośbę TS'a pomagam w wyłapywaniu błędów i problemów.

Link to post
Share on other sites
Oj tam. Zamierzam wprowadzić stare zesady gdzie szły takie wiązanki, że szok. W tedy trzeba było mocno się postarać o warna, a o banie nie wspominając.

 

Nie wiem jak Wy ale ja będę walczył o stare czasy i dlatego zgłaszam się na juniora.

 

Zgłaszam też apel o wypierdolenie marszałka (czyt. po***a największego) z tej posady.

I o tym pisałem parę postów wyżej... o to samo apelowa igoruss. Na prawdę myślicie że użycie stwierdzania "wy*****ć po***a" podnosi range wypowiedzi? NIE! Otóż takie właśnie stwierdzenia działają właśnie przeciwnie i są argumentem przeciwko postującemu (ta autokorekta).

 

EDIT

Edytowane przez dadulek
Link to post
Share on other sites

Paradoksalnie ja tutaj też niewiele mogę... Niestety moderacja jest dość hermetyczną grupą i mimo iż niektórzy jej członkowie starają się wyjść do nas z jakąś inicjatywą, to jednak inni wyraźnie zaznaczają pewien podział jaki tu panuje. W momencie w którym moderator łamie jakieś zasady i wypowiada się eufemizmem mówiąc /niezbyt kulturalnie/ (a znam kilka takich przypadków) jest OK. Natomiast mnie wlepia się ostrzeżenie za słowo "baran". 

 

Wiele decyzji moderacja podejmuje też pod wpływem chwili... pamiętam bana, którego dostałem od SG za "oczernianie porządnego użytkownika", użytkownikiem tym był popularny tu niegdyś troll Dariushin0 (czy jakoś tak), on sam zaś został w tej konkretnej sytuacji bezkarny...

 

Zastanawia mnie tylko jedna rzecz, jeśli moderatorzy (tak jak insynuują) mają mało czasu, to skąd znajdują go na poprawianie literówek w postach? Uważam że są ważniejsze rzeczy niż to że ktoś zjadł literkę, albo walnął byka ortograficznego. I w przypadku braku czasu powinno obowiązywać jakieś kryterium ważności.

 

+dozgonny "respekt" dla "specjalistów" co karty nVidii serii 8 wozili w wózkach dziecięcych. 



I o tym pisałem parę postów wyżej... o to samo apelowa igoruss. Na prawdę myślicie że użycie stwierdzania "wy*****ć po***a" podnosi range wypowiedzi? NIE! Otóż takie właśnie stwierdzenia działają właśnie przeciwnie i są argumentem przeciwko prostującemu.

Wiązanki nie są wskazane, ale pojedyńczy wulgaryzm może pełnić rolę hiperboli w wypowiedzi. PS: "Prostujący" to niech sobie najpierw wyprostuje, bo czasem mu jaj brakuje. 

Link to post
Share on other sites

pamiętam bana, którego dostałem od SG za "oczernianie porządnego użytkownika", użytkownikiem tym był popularny tu niegdyś troll Dariushin0 (czy jakoś tak), on sam zaś został w tej konkretnej sytuacji bezkarny...

 

Ile ja się Dariusza naraportowałem, a efektów jakoś nie było widać :/ Jedyną reakcją, jaką można było zaobserwować, było kasowanie części moich postów, przez co niektóre tematy stawały się wręcz absurdalnie niezrozumiałe. Dopiero jak zaczął bezczelnie robić ludzi w wała i chełpić się tym, zrobili z nim porządek.

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz
I o tym pisałem parę postów wyżej... o to samo apelowa igoruss. Na prawdę myślicie że użycie stwierdzania "wy*****ć po***a" podnosi range wypowiedzi? NIE! Otóż takie właśnie stwierdzenia działają właśnie przeciwnie i są argumentem przeciwko postującemu (ta autokorekta).

 

EDIT

 

dadulek, ja zazwyczaj nie walę takim mięsem. Jednak ten jeden raz zrobiłe wyjątek by jakoś spuścić z tonu.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Forum umilkło. Wszyscy poszli spać. Sam sobie tu siedzę. Kolejny dzień. Kolejna kłótnia. hu*a to da wam i tak... Komuś się po prostu wcześniej czy później znudzi... Zmiany na forum są, od strony technicznej, ale co z tego. Jak ludzie tylko rzygają na siebie. Heheh chciałbym zobaczyć to w realu. Heh o sam do siebie piszę.



Chleba  i igrzysk. No to macie.



za********e jestem ciekawy Sid Vicious jak wyglądasz w realu :)
 (nie odbierz akurat tego jako złośliwość)

Link to post
Share on other sites
Wiązanki nie są wskazane, ale pojedyńczy wulgaryzm może pełnić rolę hiperboli w wypowiedzi

 

 

dadulek, ja zazwyczaj nie walę takim mięsem. Jednak ten jeden raz zrobiłe wyjątek by jakoś spuścić z tonu.

 

żeby nie było nie jestem przeciwnikiem wstawienie sobie ku**y czasem :P. Chodziło mi o stricte o epitety w stosunku do innych forumowiczów...bo to tak nie przystoi kulturalnym ludziom :D I tak maja już nas za nerdów antyspołecznych :D

 

Ale zgadam się z tobą co do przekazu :D

Edytowane przez dadulek
Link to post
Share on other sites

 

za********e jestem ciekawy Sid Vicious jak wyglądasz w realu :)

 (nie odbierz akurat tego jako złośliwość)

 

Wyobraz sobie, ze go spotykasz i wyglada tak

http://i2.listal.com/image/2250861/936full-brock-lesnar.jpg

 

Co masz mu do powiedzenia ? " Wiesz, ze czesio ma wiecej multikont niz winrar metod kompresji? hehe"

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...