Skocz do zawartości

Temat do rozwiązywania konfliktów - archiwum


Recommended Posts

Gość effendi360
Ehh ty jeszcze mało wiesz o tym forum, a mnie aż się łezka w oku kręci jak pamiętam starą ekipę modów i mój kilkudziesięciostronicowy flame-war z effendim nt. SLI vs CFX... Ile tam poleciało soczystych wiązanek, z tego można książkę stworzyć.

 

 

Ale przynajmniej było tam pełno treści merytorycznej, linków, testów własnych i ściągniętych z sieci. Więc nieważne, którą stronę na końcu obierał czytający to i tak się wiele nauczył.

Link to post
Share on other sites
Gość nasciturus
Poprawiłem, żebyś nie płakał, że takie karygodne błędy robię :menda:
Masz i nie płacz, daj sidowi punkcik, za to że mi w genialny, bezpośredni sposób zwrócił uwagę :menda: Dodaj również następny nowajowi, za to że zauważył że nie myślę.

 

Ale jesteś żenujący...

Link to post
Share on other sites
Gość nasciturus

Ok, jeżeli reprezentowanie sobą niskiego poziomu jest według Ciebie komplementem, to rzeczywiście nie zrozumiałem.

 

@up

 

Jeżeli nie potrafi pisać po polsku, nie oczekiwałem, że może znać pojęcie ironii.

 

Inteligentny człowiek poprawiłby błąd i ew. podziękował, a nie pozwolił sobie na marne uszczypliwości.

Edytowane przez nasciturus
Link to post
Share on other sites
Przypuszczam, że on wie co to znaczy, a Ty nie wychwyciłeś ironii.

 

Exactly.

 

Ok, jeżeli reprezentowanie sobą niskiego poziomu jest według Ciebie komplementem, to rzeczywiście nie zrozumiałem.

 

Nadal nic nie rozumiesz.

 

Jeżeli nie potrafi pisać po polsku, nie oczekiwałem, że może znać pojęcie ironii.

 

Wybacz, ale od 500 kilku postów raz tylko nie połączyłem "nie z przymiotnikiem" i zrobiłem literówkę w czyimś nicku. Na Twoim miejscu trochę bym się zawstydził.

 

Inteligentny człowiek poprawiłby błąd i ew. podziękował, a nie pozwolił sobie na marne uszczypliwości.

 

Przecież, ktoś wyżej stwierdził, że nie myślę.

Edytowane przez Shaco
Link to post
Share on other sites
Gość nasciturus
Nadal nic nie rozumiesz.

Jak to? Nie wychwyciłeś ironii? No nic nie rozumiesz...

 

Wybacz, ale od 500 kilku postów raz tylko nie połączyłem "nie z przymiotnikiem" i zrobiłem literówkę w czyimś nicku. Na Twoim miejscu trochę bym się zawstydził.

Nie usprawiedliwiaj się jak dziecko. Nie śledzę Twoich "500" postów i nie wiem co wypisujesz. Odniosłem się do tego co zobaczyłem w tym temacie. Wstydzę się z tego powodu jak cholera :mlotek: .

Link to post
Share on other sites

Jak to? Nie wychwyciłeś ironii? No nic nie rozumiesz...

Vice versa.

Nie usprawiedliwiaj się jak dziecko. Nie śledzę Twoich "500" postów i nie wiem co wypisujesz. Odniosłem się do tego co zobaczyłem w tym temacie. Wstydzę się z tego powodu jak cholera :mlotek: .

Nie muszę się usprawiedliwiać. Najpierw trochę się zapoznaj z tym kto jak pisze, potem zarzucaj, że nie umiem pisać po polsku.

Widzę jak się rumienisz.

Link to post
Share on other sites

Nasci udzielił się tutaj czym innym niż tylko próba marnego pojazdu po kimś ? Tak samo jak sid, nie pisze nic poza hejtem na kogoś i innym badziewiem.

 

Dlaczego sida tak każdy hejta, teraz to już nawet bardziej znani użytkownicy, którzy widząc zachowanie sida, czują pogardę, co o okar10 to chyba ktoś się myli, nie jest to typek który w każdym temacie sadzi swe samouwielbienie, a raczej chwali się swoimi wyjazdami i innymi na statusach.

 

Może jestem "świeżak", ale dlaczego każdy a forum widzi w tobie żałosnego typka pełnego samouwielbienia, zresztą nie tylko w tobie.

mrgibbas, został obrażony przez nascicupasa czy jak mu tam, choć prawdopodobnie nasci nie wie że gibbas nie bierz udziału w kłótni, a po prostu obserwuje, czasem dodając jakiś post.

 

Teraz będzie sid, że to nie kłótnia, on po prostu mówi innym że są debilami bo są debilami. Z tej psychologii to chyba na zajęciach o debilach byłeś i to chyba tylko na tych

Znajdźcie sobie inne hobby, hejtanie tych którzy mają mniej szacunku na forum to serio kiepskie zajęcie, a fakt zapomniałem przerzuciliście sie na niektórych moderatorów.

Link to post
Share on other sites

Jak widzę taki tekst to wyobrażam sobie potomka kuzynostwa pierwszej linii, któremu nie wykształciły się kciuki do wciskania Alta.

 

Jak ci się coś świeżak nie podoba, to na forum cie nikt nie zatrzymuje. Podobnie jak innych licealnych malkontentów z tej samej kompanii którzy już się stąd wynieśli.

Link to post
Share on other sites
Gość nasciturus

mrgibbas, został obrażony przez nascicupasa czy jak mu tam, choć prawdopodobnie nasci nie wie że gibbas nie bierz udziału w kłótni, a po prostu obserwuje, czasem dodając jakiś post.

Pomijając cały stek bzdur, pokaż mi DEBILU (pierwszy raz używam tego słowa personalnie, w pierwszej osobie do kogoś!) w którym miejscu obraziłem użytkownika mgribbass.

 

Naucz się czytać, potem pisać i dopiero wtedy zacznij udzielać na forum. Jeszcze nie wyszedłeś z brodzika intelektualnego, a piszesz elaboraty.

Link to post
Share on other sites

O nowaj, jakiś ty nie wspaniały, czekaj czekaj, porównałeś mnie do niego, ba że rodziną jego jestem. To może tobie warn byłby bardziej przydatny niż innym ? Razem z sidem i resztą ekipy z MCDonalds szukacie ludzi do pobesztania i późniejszego ich zbanowania.

 

To ja może napiszę, ban dla Nowaja , sida i tego nostricusa czy jakoś tak, choć jeździ mnie jego nick :)

 

Czekam na post jaki to ułomny nie jestem :)

 

sid, właśnie zaliczyłeś szczyt narcyzmu, proponując siebie na wyższą rangę :)

Link to post
Share on other sites

Misiu pomijając fakt, że miałeś już nie wracać, to zanim zaczniesz komuś wypominać co studiuje, to uzyskaj promocję do drugiej klasy szkoły średniej, bo patrząc na "styl" w jakim piszesz, możesz mieć z tym problem. O maturze już nie wspominam, bo to dla ciebie bardzo daleko przyszłość, o ile w ogóle zostaniesz do niej kiedyś dopuszczony.

Link to post
Share on other sites
Misiu pomijając fakt, że miałeś już nie wracać, to zanim zaczniesz komuś wypominać co studiuje, to uzyskaj promocję do drugiej klasy szkoły średniej, bo patrząc na "styl" w jakim piszesz, możesz mieć z tym problem. O maturze już nie wspominam, bo to dla ciebie bardzo daleko przyszłość, o ile w ogóle zostaniesz do niej kiedyś dopuszczony.

Kto by pomyślał, że byle jakiemu człowiekowi z ulicy przyjdzie oceniać, kto ile ma lat i czy zda maturę.

Link to post
Share on other sites

Wiesz co może i są czasem zbyt wylewni, ale nie można im zarzucić niewiedzy i braku chęci pomocy. Trochę dłużej na forum jestem (może nie jakiś weran) i sam zostałem pary razy zjechany...i słusznie bo gadałem od rzeczy. Nigdy nie spotkałem się z tym aby kogoś gnoili dla zasady. Są te ewidentnie ludzie reagujący na cudze pierdoły i porady o kant d***y rozbić. Może nie podobać Ci się forma (innym może też) ale wole zostać zjechany niż osoba pytająca o rade miałby wydać ciężko zarobione pieniądze na jakieś gó***o które jej poleciłem. Zależy czy ktoś myśli normalnie na zasadzie dostałem zjebe=>poczytam pomyśle 2 razy zanim napisze czy wpadnie w gimbus rage...

Link to post
Share on other sites

Że jeszcze dodam co do polecenia samego siebie na range. I co w tym złego? Dlaczego jest jakieś dziwne podejście, że trzeba być skromnym? Poza tym nikt za to nic nie dostaje ot kolorek jakiś i prawa które jedyne co dają to możliwość ogarnięcia tego burdelu. Facet zna się na rzeczy i chce pomóc. Nie widzę w tym nic dziwnego...

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...